Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

Sveiki,
Gal jūs man pradžiai patarsite. Turime katiną, ne veislinį, kurį auginame jau 6 metus. Katinukas prižiūrėtas labai. Kastruotas, į lauką neina, kontakto su kitom katėm neturi.
Ir mūsų katinas, pradėjo vemti. bet tik naktimis. nei kraujo, nei kažko keisto. Bet taip kiekvieną naktį ir jau kuris laikas.
ėda šiaip normaliai. Yra tikrai guvus, žaidžia ir aplamai jokių pokyčių jo elgesyje nėra. Maistas bandytas keisti. Vistiek tas pats. Gal kuri susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(Deiluka @ 2016 01 29, 11:39)
Sveiki,
Gal jūs man pradžiai patarsite. Turime katiną, ne veislinį, kurį auginame jau 6 metus. Katinukas prižiūrėtas labai. Kastruotas, į lauką neina, kontakto su kitom katėm neturi.
Ir mūsų katinas, pradėjo vemti.  bet tik naktimis. nei kraujo, nei kažko keisto. Bet taip kiekvieną naktį ir jau kuris laikas.
ėda šiaip normaliai. Yra tikrai guvus, žaidžia ir aplamai jokių pokyčių jo elgesyje nėra. Maistas bandytas keisti. Vistiek tas pats. Gal kuri susidūrėt?

Gal per daug privalgo naktį g.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2016 01 29, 11:52)
Gal per daug privalgo naktį  g.gif


Keletą kartų, bandžiau palikti tik vandenį, vėliau po truputį maisto. Vistiek tas pats verysad.gif g.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kas gali katino ausiai? Vakar pamačiau ausyje iš vidinės pusės netoli ausies landos kaip ir kokį patinimą, minkštas, liečiant neskausmingas. Matosi, kad niežti, laikas nuo laiko pakrato galvą. Šiaip ausis švari, jokių pūlinukų ar įdrėskimų nėra, spalva nesiskiria, nekarštas ir nešaltas. Kažkoks neaiškus darinys. Katinas jaučiasi normaliai, ėda, laksto, miega, tik kie daugiau bando kasyti tą ausį arba pakrato galvą. Bandžiau pafotkinti, bet sudėtinga nulaikyti, bet šiek tiek įžvelgti galima.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DaliaS @ 2016 01 30, 17:50)
Gal kas žinot kas gali katino ausiai? Vakar pamačiau ausyje iš vidinės pusės netoli ausies landos kaip ir kokį patinimą, minkštas, liečiant neskausmingas. Matosi, kad niežti, laikas nuo laiko pakrato galvą. Šiaip ausis švari, jokių pūlinukų ar įdrėskimų nėra, spalva nesiskiria, nekarštas ir nešaltas. Kažkoks neaiškus darinys. Katinas jaučiasi normaliai, ėda, laksto, miega, tik kie daugiau bando kasyti tą ausį arba pakrato galvą. Bandžiau pafotkinti, bet sudėtinga nulaikyti, bet šiek tiek įžvelgti galima.
user posted image



Sunims tai limfa buna susikaupia, o ar katinams buna nezinau.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 02 01, 14:57)
Sunims tai limfa buna susikaupia, o ar katinams buna nezinau.


Vetai sako, kad hematoma. Operuoja. Laukiu, kada galėsiu pasiimti. Truputį neramu, nes katinukas jau toks "paaugęs" - 10 m.
Atsakyti
QUOTE(DaliaS @ 2016 02 01, 15:32)
Vetai sako, kad hematoma. Operuoja. Laukiu, kada galėsiu pasiimti. Truputį neramu, nes katinukas jau toks "paaugęs" - 10 m.

Sveikite 4u.gif
Atsakyti
Vistik buvo limfos sankaupa. Bet kodėl ji atsirado - vetas nepaaiškino. Guli katinas visas nelaimingas su gaubtu...
Atsakyti
QUOTE(Deiluka @ 2016 01 29, 11:39)
Sveiki,
Gal jūs man pradžiai patarsite. Turime katiną, ne veislinį, kurį auginame jau 6 metus. Katinukas prižiūrėtas labai. Kastruotas, į lauką neina, kontakto su kitom katėm neturi.
Ir mūsų katinas, pradėjo vemti.  bet tik naktimis. nei kraujo, nei kažko keisto. Bet taip kiekvieną naktį ir jau kuris laikas.
ėda šiaip normaliai. Yra tikrai guvus, žaidžia ir aplamai jokių pokyčių jo elgesyje nėra. Maistas bandytas keisti. Vistiek tas pats. Gal kuri susidūrėt?


Mano katinas vemdavo, bet praėjus po valgymo kokiai 20 min. Nuvežėm pas veterinarus, sakė skrandyje yra gniužulas plaukų, kurie nepasišalina. Suleido vaistų ir bėdos baigėsi 4u.gif
Jei vis dar vemia, nuvežkite pas veterinarą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiluka @ 2016 01 29, 11:39)
Sveiki,
Gal jūs man pradžiai patarsite. Turime katiną, ne veislinį, kurį auginame jau 6 metus. Katinukas prižiūrėtas labai. Kastruotas, į lauką neina, kontakto su kitom katėm neturi.
Ir mūsų katinas, pradėjo vemti.  bet tik naktimis. nei kraujo, nei kažko keisto. Bet taip kiekvieną naktį ir jau kuris laikas.
ėda šiaip normaliai. Yra tikrai guvus, žaidžia ir aplamai jokių pokyčių jo elgesyje nėra. Maistas bandytas keisti. Vistiek tas pats. Gal kuri susidūrėt?


Gal tiesiog plaukų prisilaižo? pamėginkit pastos nuo sąvėlų duoti. Pirmąkart taip nemažai, kokią dvigubą-trigubą dozę ir stebėkit - gal pagelbės 4u.gif
Atsakyti
Merginos isprotesiu sad.gif mano katytei 7 metai, pries koki menesi pradejo labai daug esti. Pvz anksciau gaudavo 1 slapio ir pastoviai padeto sauso ir budavo rami. Dabar nebeimanoma ieti i virtuve vis praso maisto, kiek duodam tiek sueda.. stengiames duoti ankstesne norma bet terorizuoja juodai. Vemia siek tiek dazniau nei anksciau. Kas galetu buti?
Atsakyti
QUOTE(emamiau @ 2016 02 07, 01:07)
Merginos isprotesiu sad.gif mano katytei 7 metai, pries koki menesi pradejo labai daug esti. Pvz anksciau gaudavo 1 slapio ir pastoviai padeto sauso ir budavo rami. Dabar nebeimanoma ieti i virtuve vis praso maisto, kiek duodam tiek sueda.. stengiames duoti ankstesne norma bet terorizuoja juodai. Vemia siek tiek dazniau nei anksciau. Kas galetu buti?

Svoris nepadidėjo? Nenukrito? Kaip šlapinasi ir kaip geria? Ar daugiau nei įprastai, ar taip? Kaip bendrai jaučiasi?
Atsakyti