Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

Ar kas nors esate darę katei kompiuterinę tomografiją Jakovo klinikoje?
Katei karts nuo karto traukuliai prasideda, prieš kelis metus šalintas polipas iš nosies, vėliau iš ausies.
Svarstau ar tikslinga daryti kompiuterinę tomografiją, ar ji parodytų polipus ar navikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Colomba: 18 lapkričio 2015 - 11:16
QUOTE(Colomba @ 2015 11 18, 11:14)
Ar kas nors esate darę katei kompiuterinę tomografiją Jakovo klinikoje?
Katei karts nuo karto traukuliai prasideda, prieš kelis metus šalintas polipas iš nosies, vėliau iš ausies.
Svarstau ar tikslinga daryti kompiuterinę tomografiją, ar ji parodytų polipus ar navikus.

Nežinau kaip katėms, žmonėms navikus rodo
Atsakyti
Sveiki, mano katei ant smakro aknė, gal kas susidūrėt? kuo išgydėt? Veterinarė dave tepaliuko, jau išnaudojau deja, vis dar yra, gal susidūrėt ir žinote ką vaiksmingiau
Atsakyti
Laba diena.

Gal kažkam reikalingas insulinas Lantus? Naudojau kačiukui, kuris sirgo diabetu. Galėčiau atiduot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lika.: 24 lapkričio 2015 - 10:44
Ieškau informacijos apie kačių chemoterapiją - kas Lietuvoje tuo užsiima, kokios kainos, su kokiais preparatais, kokie rezultatai, ar verta daryti? Kiek laiko po chemoterapijos įprastai dar gyvena?
Gal yra kokios temos kokiuose forumuose paskaitymui?
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2015 11 26, 01:22)
Ieškau informacijos apie kačių chemoterapiją - kas Lietuvoje tuo užsiima, kokios kainos, su kokiais preparatais, kokie rezultatai, ar verta daryti? Kiek laiko po chemoterapijos įprastai dar gyvena?
Gal yra kokios temos kokiuose forumuose paskaitymui?


Del sunu Latvijoje lyg uzsiima. Del kaciu nezinau. Bet meginkite pasidometi.
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2015 11 19, 11:43)
Sveiki, mano katei ant smakro aknė, gal kas susidūrėt? kuo išgydėt? Veterinarė dave tepaliuko, jau išnaudojau deja, vis dar yra, gal susidūrėt ir žinote ką vaiksmingiau

Sisteminis antibiotikas, girdomas arba leidžiamas...
Daugiau negaliu nieko pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2015 11 19, 12:43)
Sveiki, mano katei ant smakro aknė, gal kas susidūrėt? kuo išgydėt? Veterinarė dave tepaliuko, jau išnaudojau deja, vis dar yra, gal susidūrėt ir žinote ką vaiksmingiau

Mums padėjo: antibakteriniu muilu kelis kartus per dieną suvilgius vatą pavalyti, paskui su vandenuku nuplauti (ar vėl su šlapia vata pavalyti)
Atsakyti
Inkstu nepakankamumas katei.. numete svorio (apie 1,5 kg per kokius 2-3 men) ir kartais isvemdavo maista. kai nuvaziavom pas vetus kreatinininas pries 2 men buvo ~270, slapalas irgi pakiles. gydem antibiotikais, laseliniu kursu. dabar jau pusantro men leidziu homeopatinius vaistus. kreatininas ~450, bet kate zaidzia, duksta, kailis blizga, maistu nebevemia (vemia plaukais). svoris paaugo pora simtu gramu ir nebekyla. +-100 g svyruoja, sveriam kasdien.
ar yra ka dar galima padaryti? veterinaru pasitikim 100 proc, perskaiciau straipsniu, visur raso, kad nepagydoma. bet ar nera dar ka padaryti? gal kas turit sekmingos patirties? negaliu tiesiog ziureti ir laukti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(EnBlanc @ 2016 01 14, 01:11)
Inkstu nepakankamumas katei.. numete svorio (apie 1,5 kg per kokius 2-3 men) ir kartais isvemdavo maista. kai nuvaziavom pas vetus kreatinininas pries 2 men buvo ~270, slapalas irgi pakiles. gydem antibiotikais, laseliniu kursu. dabar jau pusantro men leidziu homeopatinius vaistus. kreatininas ~450, bet kate zaidzia, duksta, kailis blizga, maistu nebevemia (vemia plaukais). svoris paaugo pora simtu gramu ir nebekyla. +-100 g svyruoja, sveriam kasdien.
ar yra ka dar galima padaryti? veterinaru pasitikim 100 proc, perskaiciau straipsniu, visur raso, kad nepagydoma. bet ar nera dar ka padaryti? gal kas turit sekmingos patirties? negaliu tiesiog ziureti ir laukti. verysad.gif

2014 metų pavasarį mano katinui diagnozuotas inkstų nepakankamumas. Šlapalas virš 50 (toliau skalė nebematavo), kreatininas virš 1000 (irgi toliau vetės aparatas nebematavo). Šiuo metu kreatininas laikosi apie 240, katinas valgo TIK inkstininkams skirtą sausą maistą ir inkstininkų konservus bei gauna Fortekor tabletes. Jeigu matau, kad kreatininas kyla, 3 mėnesius gauna Irc-vet papildus, dar kai buvo blogai, leidau Solidagą.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 01 14, 08:26)
2014 metų pavasarį mano katinui diagnozuotas inkstų nepakankamumas. Šlapalas virš 50 (toliau skalė nebematavo), kreatininas virš 1000 (irgi toliau vetės aparatas nebematavo). Šiuo metu kreatininas laikosi apie 240, katinas valgo TIK inkstininkams skirtą sausą maistą ir inkstininkų konservus bei gauna Fortekor tabletes. Jeigu matau, kad kreatininas kyla, 3 mėnesius gauna Irc-vet papildus, dar kai buvo blogai, leidau Solidagą.

aciu uz ikvepima.
solidaga as irgi leidziu antra menesi. o pasarus duodat renalio?
pasidomesiu del Fortekor ir tu Irc-vet.
Atsakyti
QUOTE(EnBlanc @ 2016 01 14, 20:39)
aciu uz ikvepima.
solidaga as irgi leidziu antra menesi. o pasarus duodat renalio?
pasidomesiu del Fortekor ir tu Irc-vet.

Gauna Hill's k/d sausą, specific fkw konservą, pamaišau juos kartu, nes sauso nelabai nori, bet su konservu puikiai valgo. smile.gif

Fortekor Lietuvoje manau, kad beveik nenaudojamas. Nes aš išgirdau pasiūlymą iš vetės, pasidomėti ar kas turi, kadangi užsienyje gydo ir juo.
Tiesa, jis padeda gal 20% ligonių, bet mano atveju super padėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Colomba: 14 sausio 2016 - 21:25