Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vaikų darželis "Rokutis"

Tai viska ir reikia spresti graziuoju,suprantama,as tik uz taktiska bendravima.Bet kartais pasitaiko visko............O tarp kitko tave rutene labai vedeja isgyre,kad tu labai sauni aukletoja. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nananina @ 2007 04 29, 19:45)
Tai viska ir reikia spresti graziuoju,suprantama,as tik uz taktiska bendravima.Bet kartais pasitaiko visko............O tarp kitko tave rutene labai vedeja isgyre,kad tu labai sauni aukletoja. smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Smagu girdet, bet man pats geriausias komplimentas, kai ta pasako tevai, o ne vedeja blush2.gif bet ir valdzios ivertinimas yra malonus ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nananina @ 2007 04 29, 17:45)
Tai viska ir reikia spresti graziuoju,suprantama,as tik uz taktiska bendravima.Bet kartais pasitaiko visko............O tarp kitko tave rutene labai vedeja isgyre,kad tu labai sauni aukletoja. smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aha, aš irgi girdėjau labai gerų atsiliepimų apie Rutenę 4u.gif
Jei grįši dirbti į darželį tai gal mano mažasis kaip tik pataikys į tavo grupę bigsmile.gif Pagal amžių kažkur panašiai atrodo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2007 05 08, 13:22)
Aha, aš irgi girdėjau labai gerų atsiliepimų apie Rutenę  4u.gif
Jei grįši dirbti į darželį tai gal mano mažasis kaip tik pataikys į tavo grupę  bigsmile.gif Pagal amžių kažkur panašiai atrodo  tongue.gif

irnesakyk.gif Neklausykit pletku hihihi.gif Kai planuosi vest vaikiuka ateik tiesiai pas mane turesi blata mirksiukas.gif Ka nors suorganizuosim smile.gif
Siaip planuoju griztii darba nuo Naujuju metu, bet visko gyvenime pasitaiko, buna ir nenumatytu atveju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutene @ 2007 05 09, 13:12)
irnesakyk.gif Neklausykit pletku  hihihi.gif  Kai planuosi vest vaikiuka ateik tiesiai pas mane turesi blata mirksiukas.gif Ka nors suorganizuosim smile.gif
Siaip planuoju griztii darba nuo Naujuju metu, bet visko gyvenime pasitaiko, buna ir nenumatytu atveju  ax.gif


Aš jau nuo rudens leisiu savo mažąjį. Pradžioj į ančiukų grupę keliaus kaip ir visi lopšelinukai, o po to žiūrėsim kur papulsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei vesit i lpseli rekomenduoju anciuku grupe ir aukletoja Sandra wub.gif , vaikais rupinasi kaip savais ...myli begalo mazucius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GELALA @ 2007 05 11, 08:55)
Jei vesit i lpseli rekomenduoju anciuku grupe ir aukletoja Sandra  wub.gif , vaikais rupinasi kaip savais ...myli begalo mazucius  biggrin.gif


Aha, aš kai vyresnėlį vedžiau tai labai patenkinti buvom ta grupe. O lopšelio tai ta vienintelė grupė ir yra tai vistiek į ją ir pateksim tongue.gif
Atsakyti
Sakykit tai tam Rokutyje yra ir lopselio grupe? unsure.gif Juk kiek zinau tai nera,net sis darzelis skaitosi tik darzelis, o ne lopselis-darzelis g.gif na pasimeciau nezinau blink.gif girdejau, kad anksciausiai nuo 2 metuku galima i ji vesti g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magija @ 2007 05 17, 23:05)
Sakykit tai tam Rokutyje yra ir lopselio grupe?  unsure.gif  Juk kiek zinau tai nera,net sis darzelis skaitosi tik darzelis, o ne lopselis-darzelis  g.gif  na pasimeciau nezinau  blink.gif  girdejau, kad anksciausiai nuo 2 metuku galima i ji vesti  g.gif  4u.gif


"Rokutis" skaitosi Kaip darželis, bet yra viena lopšelio grupė. Nuo 2 metų ten ir skaitosi lopšelio grupė. Nuo 3 metų vaikas eina jau į paprastą grupę 4u.gif
Atsakyti
"Rokutis" yra lopselis-darzelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mano didesnieji vaikai lankė šitą darželį, o dabar ir mažius pradėjo eiti. Esu labai patenkinta ir priežiūra ir tvarka ir maitinimu. ax.gif

Rutene, vis taip nesusiti, tai gal daržely kada susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi patenkinta šiuo darželiu drinks_cheers.gif
O beje gal Rutenė jau grįžo į darbelį? ax.gif
Atsakyti