Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(Rykute @ 2014 09 24, 12:15)
Dabar aiskiau ☺
Papildyta:
Matau, man tai forma biski nepatinka asmeniskai (priekis atrodo ploniau nei galas, gal cia foto tsip tik) ir spalva tamsoka, bet gal pabluks ? Meistrai tegu jau komentuoja  blush2.gif


Šiaip ir aš nesu labai patenkinta, bet gal korekcija kai bus pakoreguos tą formą, bet labiausiai tai mane spalva nervina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 11:18)
Šiaip ir aš nesu labai patenkinta, bet gal korekcija kai bus pakoreguos tą formą, bet labiausiai tai mane spalva nervina unsure.gif



Formai tikrai reikėtų korekcijos, nes priekis neproporcingai per plonas.
Bet viskas tikrai pataisoma. Pasakykite savo pageidavimus meistrui korekcijos metu ir būtinai paprašykite prieš korekciją, kad pdarytų piešinuką jau su Jūsų pageidaujamos formos korekcija.

Dėl spalvos sunku kažką pasakyti tik iš nuotraukos, kiek matosi tai tikrai gana intensyvi ir į juodumą. Jeigu meistrė dėjo visiškai juodo gryno pigmento, korekcijos metu galima tik su ruda spalva daryti ant viršaus, nes per korekciją vėl gi maišant pigmentus ir dedant juodo atspalvio yra rizika, kad padauginus juodos (nežinom kiek dėjo pirmą kartą) antakiai gali turėti melsvo atspalvio
Atsakyti
Merginos, kokią meistrę parekomenduosit Klaipėdoje ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnietėPM @ 2014 09 24, 13:21)
Formai tikrai reikėtų korekcijos, nes priekis neproporcingai per plonas.
Bet viskas tikrai pataisoma. Pasakykite savo pageidavimus meistrui korekcijos metu ir būtinai paprašykite prieš korekciją, kad pdarytų piešinuką jau su Jūsų pageidaujamos formos korekcija.

Dėl spalvos sunku kažką pasakyti tik iš nuotraukos, kiek matosi tai tikrai gana intensyvi ir į juodumą. Jeigu meistrė dėjo visiškai juodo gryno pigmento, korekcijos metu galima tik su ruda spalva daryti ant viršaus, nes per korekciją vėl gi maišant pigmentus ir dedant juodo atspalvio yra rizika, kad padauginus juodos (nežinom kiek dėjo pirmą kartą) antakiai gali turėti melsvo atspalvio


Ačiū už patarimus smile.gif bandysim taisyt padėtį smile.gif
Papildyta:
O už kiek laiko geriausia daryt korekciją?
Atsakyti
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 12:43)
Ačiū už patarimus smile.gif bandysim taisyt padėtį smile.gif
Papildyta:
O už kiek laiko geriausia daryt korekciją?



Korekcija daroma ne anksčiau kaip praėjus trims savaitėms po procedūros iki trijų mėnesių (šiame laiko bėgyje).

Po procedūros būtinai naudokite tepaliuką A+D
Atsakyti
QUOTE(AgnietėPM @ 2014 09 24, 13:47)
Korekcija daroma ne anksčiau kaip praėjus trims savaitėms po procedūros iki trijų mėnesių (šiame laiko bėgyje).

Po procedūros būtinai naudokite tepaliuką A+D


Supratau smile.gif Aš naudojau nakčiai Bepanten Plius, o dieną tepdavau ir dabar dar pasitepu su A+D smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 13:01)
Supratau smile.gif Aš naudojau nakčiai Bepanten Plius, o dieną tepdavau ir dabar dar pasitepu su A+D smile.gif


Savo klientėm rekomenduoju tepti tik A+D kremuką, nes jame yra tik A ir D vitaminai, kurie neturi įtakos dažų pigmentams.

Kitų kremų sudėtyje yra daugiau sudedamųjų dalių bei įvairių cheminių medžiagų, pvz Jūsų minėtame tepaliuke yra dekspantenolis ir chlorheksidino dihidrochloridas. Mes nežinome kokią įtaką jie gali turėti dažų pigmentams - jungiantis (cheminių reakcijų metu) gali priversti keisti pigmento spalvą, greičiau blukti ir panašiai.
Atsakyti
QUOTE(AgnietėPM @ 2014 09 24, 14:25)
Savo klientėm rekomenduoju tepti tik A+D kremuką, nes jame yra tik A ir D vitaminai, kurie neturi įtakos dažų pigmentams.

Kitų kremų sudėtyje yra daugiau sudedamųjų dalių bei įvairių cheminių medžiagų, pvz Jūsų minėtame tepaliuke yra dekspantenolis ir chlorheksidino dihidrochloridas. Mes nežinome kokią įtaką jie gali turėti dažų pigmentams - jungiantis (cheminių reakcijų metu) gali priversti keisti pigmento spalvą, greičiau blukti ir panašiai.


Geras, o man sakė ir tuo, ir tuo tepti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 09 24, 12:43)
As vakat buvau seminare ir girdejau, kad aplamai juodos deti negalima, deda pilka spalva ? Neesu meistre bet.buvau modelis ir teko daug girdeti meistru pokalbiu. Ar tai dar priklauso ir nuo dazu su kuriais dirbama
?

drinks_cheers.gif Bet kokia juoda antaku srytije naudoti negalima. Dazai, kurie sumaisyti buteliukose jau turi savije juoda spalva . Net ta pati ruda turi jau dali juodos ir sumaisyta proporcijomis.

Bet kokia ruda ,pilka spalva turi sudetyje- geltona, raudina,balta ir juoda. Priklausomai kokios proporcingai daugiau tokia ir turime buteliuke spalva. Daugiau juodos -turim pilka, daugiau geltonos ir raudonos-turim vidutine ruda. Tai jeigu imti tokia tamsesne ruda (kuri turi jau juodos daugiau) ir dar prideti grina juoda-kuri turi melyna savije gali blogai baigtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 24 rugsėjo 2014 - 21:35
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 11:30)
Geras, o man sakė ir tuo, ir tuo tepti verysad.gif

o man sake is vis niekuom netepti paskutini kart. Ir is savo praktikos pastebejau, jog man taip geriausiai, nors sasai ilgiau issilaiko, bet korekciju maziau reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo accessories: 24 rugsėjo 2014 - 21:34
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 13:05)

Nenoriu nuliudinti, bet nuo puses antakiai greitai jau prades melsveti.
Jusu labai riebi oda ir dazai perspausti, todel nuejo i saltuma. Matote- lyg puse antakio vienos spalvos, o kita puse kitos. Pradzioje issisaino maziau-daznai taip buna del storesnes odos ir daugiau skverbesi linfa, o galo oda plonesne ir perspausta.
Del fomos ir driziuku turbut skonio reikalas.
Papildyta:
QUOTE(AgnietėPM @ 2014 09 24, 14:21)

Dėl spalvos sunku kažką pasakyti tik iš nuotraukos, kiek matosi tai tikrai gana intensyvi ir į juodumą. Jeigu meistrė dėjo visiškai juodo gryno pigmento, korekcijos metu galima tik su ruda spalva daryti ant viršaus, nes per korekciją vėl gi maišant pigmentus ir dedant juodo atspalvio yra rizika, kad padauginus juodos (nežinom kiek dėjo pirmą kartą) antakiai gali turėti melsvo atspalvio

Meistre tikrai nedejo juoda spalva grina-tai gerai matosi is antakio pradzios .

Papildyta:
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 15:01)
Supratau smile.gif Aš naudojau nakčiai Bepanten Plius, o dieną tepdavau ir dabar dar pasitepu su A+D smile.gif

Nerekomenduoju Jusu atveju naudoti tepaliuka A+D. Jusu labai riebi oda ir tikrai riebalo uztenka sasiukui. O A+D vazelino pagrindu. Butu vasara-karsta, tai dar ir puliuoti pradetu nuo A+D , nes po vazelinu oda nekviepuoja. Bepantenas super tunka-kremas. thumbup.gif
Arba jeigu istversitie-isviso nieko netepkite. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 24 rugsėjo 2014 - 22:05
Norint isgauti tamsius antakius reikia daryti kelis kartus ( nebent sausa, plona oda) ir deka tankio isgauti tamsuma-naudojant tamsiai rudus ir pilkus atspalvius.
Juoda spalva -bet kokia turi melsvos ir deti negalima!!!

Meistre turetu pati zinoti kaip taisyti, nemanau kad ka jai galite rekomenduoti.
Jeigu ji uzdes kokia ruda-kuri turi daug raudonos, tai su laiku antakiai bus violetiniai.
Va pvz, tik variantas atvirkstinis. Ant buvusiu rudu antakiu, kurie bluko i raudomuma-uzdeta tamsi pilka , gal net su juodu maisyti ir susimaisius yra violet doh.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 24 rugsėjo 2014 - 22:52