Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 10:25)
Nu va, mano antakiai tongue.gif Viršuj ryte po procedūros, o apačioj po savaitės
https://www.facebook...6...e=1


Neatidaro man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 09 24, 10:34)
Neatidaro man  rolleyes.gif


dabar ir man neatidaro g.gif Gal vėliau
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2014 09 24, 10:27)
Kai sasiukai nukris , tada galima slapinti ir plauti.

Rykute, grazu-lauksim kai sasai nukris  4u.gif
Mes kartais vakar nesimates? Patalpa pazystama Saruno viesbutis ? smile.gif


Taip as modelis buvau biggrin.gif tad manau matei realiai kaip atrode. Imesiu ir kai nugis. Korekcija kolege darys, bet tik apie gruodzio men, nes spalio gale islekiu kur daug saules ir visam menesiui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 09 24, 11:36)
Taip as modelis buvau  biggrin.gif  tad manau matei realiai kaip atrode. Imesiu ir kai nugis. Korekcija kolege darys, bet tik apie gruodzio men, nes spalio gale islekiu kur daug saules ir visam menesiui  ax.gif

Labai idomu butu pamatyti bigsmile.gif . Einu brautis pas tave i draugus Facebooke.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2014 09 24, 10:40)
Labai idomu butu pamatyti  bigsmile.gif  . Einu brautis pas tave i draugus Facebooke.


Man paciai idomu 😀 sakiau pirma lupas pasidarysiu or akis atsinaujinsiu, o tuomet jei truks ryskumo antakius biggrin.gif bet kai pasiule modeliu pabuti tai gavosi atvirksciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 09 24, 10:34)
Neatidaro man  rolleyes.gif


Bandau kelt iš naujo smile.gif
https://www.facebook...6...e=1

https://www.facebook...6...e=1
Atsakyti
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 12:04)

Nerodo, bandykite per http://www.part.lt/
Atsakyti
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 08:42)
Prieš darant, aš pasakiau , kad nenoriu juodų, tai ji man tipo maišė juodą su ruda. O db truputį daugiau nei savaitė praėjo, bet man nepanašu, kad ten būtų ruda g.gif
Papildyta:
Akivaizdžiai matos, kad rudi, o mano g.gif Įkelsiu ir aš foto.



Darant labai intensyvią spalvą ir maišant juodą su ruda labai svarbu nepadauginti juodos, as asmeniškai dedu tik 1/3 (vieną trečdalį) lašo juodos ir spalva gaunasi labai intensyvi ruda į juodumą. Įdėjus daugiau juodo pigmento, pvz kad ir 1 lašą, spalva jau bus juoda, nes juodas pigmentas labai intensyvus ir perima visas kitas spalvas. Tokiu atveju po metų ar pusmečio šie juodi antakiai turės menamo mėlyno atspalvio
Atsakyti
QUOTE(AgnietėPM @ 2014 09 24, 11:30)
Darant labai intensyvią spalvą ir maišant juodą su ruda labai svarbu nepadauginti juodos, as asmeniškai dedu tik 1/3 (vieną trečdalį) lašo juodos ir spalva gaunasi labai intensyvi ruda į juodumą. Įdėjus daugiau juodo pigmento, pvz kad ir 1 lašą, spalva jau bus juoda, nes juodas pigmentas labai intensyvus ir perima visas kitas spalvas. Tokiu atveju po metų ar pusmečio šie juodi antakiai turės menamo mėlyno atspalvio


As vakat buvau seminare ir girdejau, kad aplamai juodos deti negalima, deda pilka spalva ? Neesu meistre bet.buvau modelis ir teko daug girdeti meistru pokalbiu. Ar tai dar priklauso ir nuo dazu su kuriais dirbama
?
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 09 24, 10:43)
As vakat buvau seminare ir girdejau, kad aplamai juodos deti negalima, deda pilka spalva ? Neesu meistre bet.buvau modelis ir teko daug girdeti meistru pokalbiu. Ar tai dar priklauso ir nuo dazu su kuriais dirbama
?



Koloristika - čia jau atskiras ir gana platus mokslas smile.gif

Priklauso nuo labai daug ko, ir nuo pigmentų, jų sudėties, sunkiųjų metalų kiekio pigmentuose, ir nuo maišymo proporcijų, nuo odos spalvos, nuo individualių kiekvieno kliento savybių.

Aš vakar taip pat dalyvavau Purebeau seminare. Asmeniškai jų juodos antakiams nenaudoju niekada. Intensyviai spalva išgauti naudoju Dunkel arba maišau Dunkel su Mediumbrown - gaunasi pakankamai graži ruda intensyvi į juodumą spalvytė.

jeigu naudoju kitų firmų pigmentus, kaip ir minėjau - juodos dedu tik jei norisi išgauti labai intensyvią spalvą 1/3 lašo. Į rudus dažus pilkos dedu visada bent 1-2 lašus. Spalva gaunasi šaltesnė, niekada nebūna labai šilta šokoladinio atspalvio, tačiau galima apsidrausti, kad antakiai neparaudonuos.
Atsakyti
Bandau smile.gif

Part.lt
Atsakyti
QUOTE(AgnietėPM @ 2014 09 24, 12:04)
Koloristika - čia jau atskiras ir gana platus mokslas smile.gif

Priklauso nuo labai daug ko, ir nuo pigmentų, jų sudėties, sunkiųjų metalų kiekio pigmentuose, ir nuo maišymo proporcijų, nuo odos spalvos, nuo individualių kiekvieno kliento savybių.

Aš vakar taip pat dalyvavau Purebeau seminare. Asmeniškai jų juodos antakiams nenaudoju niekada. Intensyviai spalva išgauti naudoju Dunkel arba maišau Dunkel su Mediumbrown - gaunasi pakankamai graži ruda intensyvi į juodumą spalvytė.

jeigu naudoju kitų firmų pigmentus, kaip ir minėjau - juodos dedu tik jei norisi išgauti labai intensyvią spalvą 1/3 lašo. Į rudus dažus pilkos dedu visada bent 1-2 lašus. Spalva gaunasi šaltesnė, niekada nebūna labai šilta šokoladinio atspalvio, tačiau galima apsidrausti, kad antakiai neparaudonuos.


Dabar aiskiau ☺
Papildyta:
QUOTE(mariliki @ 2014 09 24, 12:05)


Matau, man tai forma biski nepatinka asmeniskai (priekis atrodo ploniau nei galas, gal cia foto tsip tik) ir spalva tamsoka, bet gal pabluks ? Meistrai tegu jau komentuoja blush2.gif
Atsakyti