Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(Mikute22 @ 2015 06 02, 17:30)
Vivulskio / Algirdo kampas.

susimaisiau smile.gif as pas ja dariausi ir dar pazystu kelias kurios daresi, labai gerai dirba smile.gif dabar esu po korekcijos, tai dar nenusilupes sasas. Pazesiu foto i privatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 06 03, 08:53)
susimaisiau smile.gif  as pas ja dariausi ir dar pazystu kelias kurios daresi, labai gerai dirba smile.gif dabar esu po korekcijos, tai dar nenusilupes sasas. Pazesiu foto i privatu 4u.gif


Tikrai laaabai graziai ir labai naturaliai atrodo thumbup.gif Aciu, kad nepatingejai foto atsiusti 4u.gif
Bet sasiuku realiai net ir nesimato? Nes man kaip tik po antakiu permanento proceduros, praejus keletai dienu, svente nusimato, tai galvojau ar neteks puostis sasais vietoj antakiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikute22: 03 birželio 2015 - 18:06
QUOTE(Mikute22 @ 2015 06 03, 18:02)
Tikrai laaabai graziai ir labai naturaliai atrodo  thumbup.gif  Aciu, kad nepatingejai foto atsiusti  4u.gif 
Bet sasiuku realiai net ir nesimato? Nes man kaip tik po antakiu permanento proceduros, praejus keletai dienu, svente nusimato, tai galvojau ar neteks puostis sasais vietoj antakiu  doh.gif  biggrin.gif

Oi ne. Bus ryskus bet sasu tikrai nesimato. Tik tepti juos reikia bepantenu kad graziai sugytu. Galit biski blizgeti bet siaip daugiau jokiu nepatogumu smile.gif ir meistre tikrai puiki smile.gif
Atsakyti
[quote=guodzik,2015 06 03, 21:43]
Oi ne. Bus ryskus bet sasu tikrai nesimato. Tik tepti juos reikia bepantenu kad graziai sugytu. Galit biski blizgeti bet siaip daugiau jokiu nepatogumu smile.gif ir meistre tikrai puiki smile.gif
[/quot]

Aciu jums dar karteli 4u.gif Su nekantrumu laukiu savo eiles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikute22: 03 birželio 2015 - 20:24
QUOTE(Kakavos pupelė @ 2015 06 01, 16:20)
Sveikos! Gal kažkuri darėtės microblading'a pas Gintarę Vilčinskaitę? Mano draugė darėsi pas ja, tai labai gražiai padarė, patenkinta liko, bet norisi dar nuomonių smile.gif



Sveiki,as pas Gintare jau kelerius metus pastoviai lankausi. Tai prisiauginu blakstienas, tai pasidarau purskiama makiaza ir dabar pasidariau microbalading antakius,esu labai patenkinta,kaip ir visais jos darbais! Mergaite sukurta tam darbui
Atsakyti
Man nukrito šašiukai pirmadienį, viskas labai gražu, tik dabar nerealiai pleiskanoja antakiai doh.gif ir visa oda aplink blink.gif suprantu, kad tokiu būdu dar lipasi oda, bet kiek laiko čia šitaip bus ? Po nakties atsikeliu su apsipleiskanojusiais antakiais amžinai doh.gif ir dar nevienodai. Vienas žymiai daugiau, kitas tik vos vos. Reikia kažkuo tepti ? Nekrapštau, leidžiu patiems nukristi g.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena2 @ 2015 06 05, 07:35)
Man nukrito šašiukai pirmadienį, viskas labai gražu, tik dabar nerealiai pleiskanoja antakiai  doh.gif  ir visa oda aplink  blink.gif  suprantu, kad tokiu būdu dar lipasi oda, bet kiek laiko čia šitaip bus ? Po nakties atsikeliu su apsipleiskanojusiais antakiais amžinai  doh.gif ir dar nevienodai. Vienas žymiai daugiau, kitas tik vos vos. Reikia kažkuo tepti ? Nekrapštau, leidžiu patiems nukristi  g.gif

as nuo pat pradziu tepiausi a+d tepaliuku, man graziai sasiukas nuejo, nepleiskanojo
Atsakyti
QUOTE(mallena2 @ 2015 06 05, 09:35)
Man nukrito šašiukai pirmadienį, viskas labai gražu, tik dabar nerealiai pleiskanoja antakiai  doh.gif  ir visa oda aplink  blink.gif  suprantu, kad tokiu būdu dar lipasi oda, bet kiek laiko čia šitaip bus ? Po nakties atsikeliu su apsipleiskanojusiais antakiais amžinai  doh.gif ir dar nevienodai. Vienas žymiai daugiau, kitas tik vos vos. Reikia kažkuo tepti ? Nekrapštau, leidžiu patiems nukristi  g.gif

Sasiukai nusilupa po 5-7d. po proceduros, o pilnai sugija oda po 21d. Tiek laiko gali pleiskanoti. Jau galite tepri kremu ir antakius, tepant veida.
Atsakyti
Man nukrito lygiai per savaite bet dar kartais pasitepu bepantenu smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri daretes antakiu microblading procedura klaipedoje pas Egle? jos fb puslapyje( https://www.facebook...laipeda?fref=ts ) ikelti darbo pavyzdziai atrodo tikrai neblogai, taciau ju nera daug ir anketa neseniai sukurta tai galvoju ar kelia tik geriausius darbus ar neseniai tik pradejo dirbti, todel noreciau suzinoti gal kuri daretes ir turit atsiliepimu:?
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2015 06 08, 19:11)
Sveikos merginos, gal kuri daretes antakiu microblading procedura klaipedoje pas Egle? jos fb puslapyje( https://www.facebook...laipeda?fref=ts ) ikelti darbo pavyzdziai atrodo tikrai neblogai, taciau ju nera daug ir anketa neseniai sukurta tai galvoju ar kelia tik geriausius darbus ar neseniai tik pradejo dirbti, todel noreciau suzinoti gal kuri daretes ir turit atsiliepimu:?

Istikruju visos mikrobladingo nuotraukos beveik visu meistru tik ka po proceduros yra grazios. Ir formos graziai parinktos ir graziai sudelioti plaukeliai, darbai graziai atlikti. Bet sugijusiu nuotrauku labai nedaug. Cia radau tik viena.
Jau daug kartu diskutavome su kitom meistrem, kad tik ka po proceduros darbu begale, bet sugijusiu tik keli. Tiretu buti maziausia puse, ar ka klientes neateina i korekcija.....

Is sveziu foto sitos meistres kaip ir kitu darba grazus, o Jus spreskite pati 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 09 birželio 2015 - 14:34
Sveikos,kai pirmą kartą dariausi antakių permanentą,rekomendavo tepti Bepantenu,vakar dariausi korekciją ir meistrė patarė tepti tik A+D tepaliuku ir tik tik minimaliai.o pirmąją dieną aplamai netepti.Man labai kraujuoja ir limfa teka,tai liepė kas valandą sausinti,kad šašai stori nesigautų.O dėl Bapanteno,tai sakė jis per storai ir per riebiai tepasi smile.gif .
Atsakyti