Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

Sveikos smile.gif Noriu paklausti pas tas, kurios daresi permanentini makiaza (plaukeliu technika) pas Martyna Venezia salone Vilniuje, kaip jusu antakiai atrodo po sugijimo, ar nupiesti plaukeliai neisbluko, nesusiliejo? Taip pat ar antakiai buvo stipriai pasidenge sasiukais? Galbut galite pasidalinti nuotraukomis, kaip jusu antakiai atrodo dabar? Jeigu nenorite dalintis foto viesai, galbut galite atsiusti i PM? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal kažkuri darėtės microblading'a pas Gintarę Vilčinskaitę? Mano draugė darėsi pas ja, tai labai gražiai padarė, patenkinta liko, bet norisi dar nuomonių smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Pries savaite dariausi 6D antakius Kaune pas viena gerai zinoma meistre(nenoriu viesinti), kadangi beveik visai neturiu ju. Neramina toks klausimas: po proceduros buvo vos keletas sasiuku ir tiem keliems sasiukams nukritus(po 5-6d.) antakiai ne juodi-tamsiai rudi kaip norejau, taciau sviesiai sviesiai pilki - atrodo kaip nubluke(ypatingai blankus). Maciau didzioji dalis merginu net raso, kad po proceduros antakiai yra 40% ryskesni ir veliau tik blunka, bet manieji jau is pat pradziu neatrode ryskus. Kaip manote, ar epr korekcija viska isryskins ir pataisys ar ieskotis kitos meistres??? doh.gif
Tikrai prisiziurejau simtus merginu nuotrauku ir visos ypatingai ryskiais antakiais tiek iskart po proceduros, tiek praejus visam menesiui. O manieji atrodo lyg jiems nieko nebutu daryta. Esu siaubingai pasimetusi! verysad.gif Help! Nepavyksta nuotraukos ikelti.
https://www.dropbox....0018_n.jpg?dl=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alien1: 01 birželio 2015 - 17:09
O kiek pigmentas šiaip blunka per tas gyjimo savaites jau po šašo nukritimo ? Pas mane nukrito, gana ryšku liko, tačiau įsivaizduoju, kad dar bluks. Turėčiau kažkaip saugotis nuo to ar kaip (dabartiniu ryškumu esu patenkinta) ? Kaip dėl saulės spindulių ? Suprantu,kad čia ir nuo odos priklauso labai, bet įdomu, kiek normaliai natūraliai blunka šašams nukritus iki pirmos korekcijos, ar taip ir lieka panašiai ? 4u.gif
Atsakyti
Na mano atveju tai po pirmos proceduros liko labai neryskiai ir net pigmentas nelygiai isigere. Po antros viskas susitvarke, paryskejo kokiu 50 proc. Per menesi jie neisblunka smile.gif ir turbut niekaip neapsisaugosi nuo blukimo.
Atsakyti
QUOTE(alien1 @ 2015 06 01, 17:02)
Sveikos, merginos,




sveika, dariausi as paprasta plaukelini (nujauciu kad tikrai pas kita meistre), bet kadangi antakiai neplatus, tai jau pati meistre sake kad gali nesimatyti to plaukeliu efekto, na ir dabar man dar tik kelios dienos po, sasas jau nuejo ir pakankamai blankus liko, ties storiausia antakiu vieta (kur daugiausiai plaukeliu) isvis nieko "neisigere", nera jokios zymes, tik vos matomi konturiukai virsuj antakio ir apacioj, o i pati gala kur plaukeliu vos vienas kitas tai bent jau yra ryskesne linija, na panasiai kaip ir pas tave nuotraukoj, na jausmas irgi panasus lyg antakiam nieko spec nebutu daryta smile.gif
Papildyta:
laida apie permanentini, jei kas dar nemate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alien1 @ 2015 06 01, 19:02)
Sveikos, merginos,



Stai Jusu nuotrauka user posted image
Papildyta:
QUOTE(Mikute22 @ 2015 06 01, 14:17)
Sveikos  smile.gif Noriu paklausti pas tas, kurios daresi permanentini makiaza (plaukeliu technika) pas Martyna Venezia salone Vilniuje, kaip jusu antakiai atrodo po sugijimo, ar nupiesti plaukeliai neisbluko, nesusiliejo? Taip pat ar antakiai buvo stipriai pasidenge sasiukais? Galbut galite pasidalinti nuotraukomis, kaip jusu antakiai atrodo dabar? Jeigu nenorite dalintis foto viesai, galbut galite atsiusti i PM?  4u.gif

Efektas priklauso nuo Jusu odos. Plaukeliu technika tikrai netikna kiekvienai, bet daugelis mestru tai daro pagal klientes pageidavimus. Jeigu oda riebesne, poreta, ar jautri si technika netinka.
Susilieja dazniausia riebioe odoje. Plaukeliu technika tika lygiai, sausai odai. Tokiu atveju sasiuko praktiskai nebuna, nes beveik nekraujuoja ir nepasirodo limfa.
Papildyta:
QUOTE(alien1 @ 2015 06 01, 19:02)
Sveikos, merginos,

Pries savaite dariausi 6D antakius Kaune pas viena gerai zinoma meistre(nenoriu viesinti), kadangi beveik visai neturiu ju. Neramina  toks klausimas: po proceduros buvo vos keletas sasiuku ir tiem keliems sasiukams nukritus(po 5-6d.) antakiai ne juodi-tamsiai rudi kaip norejau, taciau sviesiai sviesiai pilki - atrodo kaip nubluke(ypatingai blankus). Maciau didzioji dalis merginu net raso, kad po proceduros antakiai yra 40% ryskesni ir veliau tik blunka, bet manieji jau is pat pradziu neatrode ryskus. Kaip manote, ar epr korekcija viska isryskins ir pataisys ar ieskotis kitos meistres???  doh.gif
Tikrai prisiziurejau simtus merginu nuotrauku ir visos ypatingai ryskiais antakiais tiek iskart po proceduros, tiek praejus visam menesiui. O manieji atrodo lyg jiems nieko nebutu daryta. Esu siaubingai pasimetusi! verysad.gif Help! Nepavyksta nuotraukos ikelti.


Tik po proceduros su sasiuku jie manau ir buvo ryskesni, o kai nukrito blankesni.
Plaukeliu technika nebuna labai ryskus (nebent piesti storus plaukelius), juk piesemi plaukeliai, kurie yra su tarpas( baltais), tai ir bus efektas naturalesnis, negu pvz butu tusavimas.
Tamsiai rudu piestu plaukeliu ir nebuna. Kuo kliente nori tamsesnes spavos, tuo ji labiau pilkeja-eina i saltuma. Dar priklauso ir nuo odos. Nueisite i korekcija, paokoreguos. Reiskia Jusu oda taip priima daza.
Papildyta:
QUOTE(mallena2 @ 2015 06 01, 21:01)
O kiek pigmentas šiaip blunka per tas gyjimo savaites jau po šašo nukritimo ? Pas mane nukrito, gana ryšku liko, tačiau įsivaizduoju, kad dar bluks. Turėčiau kažkaip saugotis nuo to ar kaip (dabartiniu ryškumu esu patenkinta) ? Kaip dėl saulės spindulių ? Suprantu,kad čia ir nuo odos priklauso labai, bet įdomu, kiek normaliai natūraliai blunka šašams nukritus iki pirmos korekcijos, ar taip ir lieka panašiai ?  4u.gif

Priklauso nuo rezultato. Kuo dabar turite ryskesnius, tuo ilgiau jie laikis. Aisku tai nevisada yra gerai, nes kuo jie tamsesni ir ryskesni, tuo labiau keiscia su laiku spalva, nes yra ivesta daug dazo.
Is nuotraukos galeciau pasakyti issamiau.
Papildyta:
QUOTE(Yves @ 2015 06 02, 00:15)
sveika, dariausi as paprasta plaukelini (nujauciu kad tikrai pas kita meistre), bet kadangi antakiai neplatus, tai jau pati meistre sake kad gali nesimatyti to plaukeliu efekto, na ir dabar man dar tik kelios dienos po, sasas jau nuejo ir pakankamai blankus liko, ties storiausia antakiu vieta (kur daugiausiai plaukeliu) isvis nieko "neisigere", nera jokios zymes, tik vos matomi konturiukai virsuj antakio ir apacioj, o i pati gala kur plaukeliu vos vienas kitas tai bent jau yra ryskesne linija, na panasiai kaip ir pas tave nuotraukoj, na jausmas irgi panasus lyg antakiam nieko spec nebutu daryta smile.gif


Antakiu pradzia praktiskai visiems isigeria silpniau, nes yra storesne oda, sunkiau savinasi dazas ir labaiu kraujuoja.
Atsakyti
QUOTE(Mikute22 @ 2015 06 01, 12:17)
Sveikos  smile.gif Noriu paklausti pas tas, kurios daresi permanentini makiaza (plaukeliu technika) pas Martyna Venezia salone Vilniuje, kaip jusu antakiai atrodo po sugijimo, ar nupiesti plaukeliai neisbluko, nesusiliejo? Taip pat ar antakiai buvo stipriai pasidenge sasiukais? Galbut galite pasidalinti nuotraukomis, kaip jusu antakiai atrodo dabar? Jeigu nenorite dalintis foto viesai, galbut galite atsiusti i PM?  4u.gif

cia vivulskio/svitrigailos kampas?
Atsakyti
Sveikos, kiek laiko praejus po proceduros jau galima butu pasidazyt antakiu plaukiukus cheminiais dazais? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pries 5 dienas pasidariau antakiu permanentinį makiaža. Kadangi pas mane daug plaukelių, tai patarė darytis pilna tušavimą. Vakar pradėjo po truputėli luptis šašiukai. Iki šios dienos antakiai buvo tepami tepaliuku , bet ne karto nešlapinti. Norėjau pasiteirauti ar jau galiu "normaliai" nusiprausti ? biggrin.gif ir ar nepakenksiu aš jiems ?( cia jau skaitosi korekcija, nes po pirmojo karto neliko visiskai jokio zenklo, kad buvo kazkas daryta)Taip norisi, kad tie sasai greiciau "nueitu" tai bijau,kad po gero nusiprausimo nepadaryciau sau meskos paslaugos smile.gif ( pirma karta neslapinau visas 7 dienas nuo padarymo)
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 06 02, 11:26)
cia vivulskio/svitrigailos kampas?


Vivulskio / Algirdo kampas.
Atsakyti
QUOTE(Yves @ 2015 06 02, 13:30)
Sveikos, kiek laiko praejus po proceduros jau galima butu pasidazyt antakiu plaukiukus cheminiais dazais?  4u.gif

po 3 sav. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(April10 @ 2015 06 02, 19:24)
Sveikos  4u.gif
Pries 5 dienas pasidariau antakiu permanentinį makiaža. Kadangi pas mane daug plaukelių, tai patarė darytis pilna tušavimą. Vakar pradėjo po truputėli luptis šašiukai. Iki šios dienos antakiai buvo tepami tepaliuku , bet ne karto nešlapinti. Norėjau pasiteirauti ar jau galiu "normaliai" nusiprausti ?  biggrin.gif  ir ar nepakenksiu aš jiems ?( cia jau  skaitosi korekcija, nes po pirmojo karto neliko visiskai jokio zenklo, kad buvo kazkas daryta)Taip norisi, kad tie sasai greiciau "nueitu" tai bijau,kad po gero nusiprausimo nepadaryciau sau meskos paslaugos smile.gif ( pirma karta neslapinau visas 7 dienas nuo padarymo)


Plauti galima tik nukritus visiems sasiukams. Pakentekite, nes tikrai gali buti meskos paslauga 4u.gif
Atsakyti