Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(agvill @ 2015 05 16, 13:28)
dekui supratau einu pabandyt ikelt foto pamatysit visos ir pasakyt savo nuomone siaip atrodo tragedija gyvai dariau pas patirusia meistre bent as taip maniau


Idedu foto agvill user posted image

agvill, kaip supratau Jums dare voku spalvos atnaujinimo procedura pries 1,5 metu ir mestre pastorino strelyte. Pries tai buvo daryta pas kita meistre ir plonesne.

Istikruju , kalbant apie lazeri, tai pacios strelytes forma nera bloga. Yra kazkiek migraves ( pasilejas) dazas is strelytes ribu. Arba Jusu yra arti kapiliairai , arba meistre dirbo giliau , gal but proceduros metu labai asarojo. Del to spalva yra tokia, nes dazas prasiskiede ir blunkanst dar labiau melsveja. Idomu butu atsimerkus pamatyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 gegužės 2015 - 11:47
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 05 17, 12:45)
Idedu foto    agvill user posted image

agvill, kaip supratau Jums dare voku spalvos atnaujinimo procedura pries 1,5 metu ir mestre pastorino strelyte. Pries tai buvo daryta pas kita meistre ir plonesne.

Istikruju , kalbant apie lazeri, tai pacios strelytes forma nera bloga. Yra kazkiek migraves ( pasilejas) dazas is strelytes ribu. Arba Jusu yra arti kapiliairai , arba meistre dirbo giliau , gal but proceduros metu labai asarojo. Del to spalva yra tokia, nes dazas prasiskiede  ir blunkanst dar labiau melsveja. Idomu butu atsimerkus pamatyti.

aciu, uz atsakyma , kaip pas kita dariau man buvo plona ir juoda juoda ta strelyte, na cia gavosi pati matot, nu bet sakau pamaskuoju ir puse bedos,atsimerkus ir pasidazius atrodo visai neblogai, as ir taip manau kad ji per stipriai mano jutimais per grubiai dirbo, nes sakau turiu su kuom paliginti, nes turejus dvi skirtingas meistres.
o sakykit ta pasiliejima galima pamaskuoti isnaikinti lazeriu ar geriau jau palikti ramybei kaip yra
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2015 05 17, 13:51)
aciu, uz atsakyma , kaip pas kita dariau man buvo plona ir juoda juoda ta strelyte, na cia gavosi pati matot, nu bet sakau pamaskuoju ir puse bedos,atsimerkus ir pasidazius atrodo visai neblogai, as ir taip manau kad ji per stipriai mano jutimais per grubiai dirbo, nes sakau turiu su kuom paliginti, nes turejus dvi skirtingas meistres.
o sakykit ta pasiliejima galima pamaskuoti isnaikinti lazeriu ar geriau jau palikti ramybei kaip yra

Reiskias dirbo pergiliai ir grubiai. Juo lab turejote juoda. Stai ir atsakymas. 4u.gif

Siulau maskuoti ir jeigu norite juodesne pasirinkti kita meistre ir atnaujinti spalva.
Su lazeriu virs akies obuolio nelabai kas apsiims. Ir procedura tikrai nera maloni ir gijimas labai sunkus, patinimas nemazas , juk tai vokai unsure.gif . Pariskinus , pajuodinus pacia streyte matysis maziau tas pasilejimas.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 05 17, 12:59)
Reiskias dirbo pergiliai ir grubiai. Juo lab turejote juoda. Stai ir atsakymas.  4u.gif

Siulau maskuoti ir jeigu norite juodesne pasirinkti kita meistre ir atnaujinti spalva.
Su lazeriu virs akies obuolio nelabai kas apsiims. Ir procedura tikrai nera maloni ir gijimas labai sunkus, patinimas nemazas , juk tai vokai unsure.gif . Pariskinus , pajuodinus pacia streyte matysis maziau tas pasilejimas.

vienu zodziu truksta zodziu doh.gif yra kaip yra....db net baisu et kazku tik pryskinti kad kita meistre dar baisiau nepadarytu, o sakykit sia per giliai padaryta tai is to dydelio noro kad geriau butu ar kodel kad meistras nelabai igudes ar siaip , nes sakau baisu kad kita taip pat dirbs,ar cia apparatus reikia ziuret su kokiais dirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2015 05 17, 15:11)
vienu zodziu truksta zodziu doh.gif yra kaip yra....db net baisu et kazku tik pryskinti kad kita meistre dar baisiau nepadarytu, o sakykit sia per giliai padaryta tai is to dydelio noro kad geriau butu ar kodel kad meistras nelabai igudes ar siaip , nes sakau baisu kad kita taip pat dirbs,ar cia apparatus reikia ziuret su kokiais dirba  doh.gif

Ne, tikrai aparatura manau ne prie ko. Labaiu gal nelabai patyrusi. Net nezian ka pasakyti.
Ne gylyje esme yra, svarbu kad liktu ir isivestu dazas, o ne kuo gyliau.

Kartais jeigu sunkiai savinasi verta laiku sustoti ir pataisyti per korekcija, sugijus. O ne ivedineti per patinima, skausma, kraujavima per ta pacia procedura.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 gegužės 2015 - 13:22
Deja aš nusivyliau savo meistre. Kai atslūgo visi tinimai, pamačiau, kad antakiai deja deja, bet nevienodai padaryti. Aš nežinau jau, ką ir bepasakyti. Vieno linkis kiek arčiau prasideda ir dėl to jie asimetriški, nevienodi, vienas šiek tiek žemiau.... dariausi pas labai patyrusią meistrę, sumokėjau dafiga, o ji matavo iš akies (eskizas ant veido atrodė tikrai gerai).... iš toliau žiūrint į akis lyg ir nekrenta baisiai, bet iš arčiau pasižiūrėjus... Dabar dar tik luptis man pradėjo, liks neryškūs, gal ir galima atitaisyti. Plaukelių savų visai neturėjau, jeigu kas klaus, kodėl ne pagal augimo liniją darė.
Atsakyti
QUOTE(mallena2 @ 2015 05 28, 18:10)
Deja aš nusivyliau savo meistre. Kai atslūgo visi tinimai, pamačiau, kad antakiai deja deja, bet nevienodai padaryti. Aš nežinau jau, ką ir bepasakyti. Vieno linkis kiek arčiau prasideda ir dėl to jie asimetriški, nevienodi, vienas šiek tiek žemiau.... dariausi pas labai patyrusią meistrę, sumokėjau dafiga, o ji matavo iš akies (eskizas ant veido atrodė tikrai gerai).... iš toliau žiūrint į akis lyg ir nekrenta baisiai, bet iš arčiau pasižiūrėjus... Dabar dar tik luptis man pradėjo, liks neryškūs, gal ir galima atitaisyti. Plaukelių savų visai neturėjau, jeigu kas klaus, kodėl ne pagal augimo liniją darė.
bet veidas nera simetriskas gal todel. Pas mane ten irgi kazkas buvo bet jau nepamenu o kai ziuriu i veidrodi nematau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena2 @ 2015 05 28, 20:10)
Deja aš nusivyliau savo meistre. Kai atslūgo visi tinimai, pamačiau, kad antakiai deja deja, bet nevienodai padaryti. Aš nežinau jau, ką ir bepasakyti. Vieno linkis kiek arčiau prasideda ir dėl to jie asimetriški, nevienodi, vienas šiek tiek žemiau.... dariausi pas labai patyrusią meistrę, sumokėjau dafiga, o ji matavo iš akies (eskizas ant veido atrodė tikrai gerai).... iš toliau žiūrint į akis lyg ir nekrenta baisiai, bet iš arčiau pasižiūrėjus... Dabar dar tik luptis man pradėjo, liks neryškūs, gal ir galima atitaisyti. Plaukelių savų visai neturėjau, jeigu kas klaus, kodėl ne pagal augimo liniją darė.

Dar nepanikuokite, tegu nusilupa sasas ir bus visai kitas vaizdas. Nesvarbu is akies, ar su liniuote matavo smile.gif Juk eskizas buvo geras. Veidas turi savo mimika ir priklauso nuo to kiek mimikuojete. Uzsimerkus ramybes busenoje antakiai buna vieni, atsimerkus kitokie kalbant dar kitaip. Jeigu didele asimetrija, tai labai sunku padaryti vienodus-sakyciau neimanoma, juk mimika nepakeisi, ne plastikos chirurgai . Dazniausia desinys antakis naturalus yra zemesnis, o kairysis daugiau mimikuoja ir kila i virsu. Buna ir atvirksciai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 gegužės 2015 - 22:24
mallena2, maciau Jusu foto. Tikrai viskas yra neblogai. Siek tiek pakoregavus viskas visiskai susilygins. Identiakai vistiek nepadarysi, nes kaire ir desine zmogaus puse skirtinga. Paziurejus atydziai akinukai irgi sedi nevienodai. Desine puse siek tiek pakelta, desine akyte irgi siek tiek aukstesne. Galima per korekcija pataisyti kaip Jus norite. 4u.gif Kairi antaki truputi pataisytii ir tiek. Forma nepasikeis, tik pasivienodins. mirksiukas.gif
Tam ir yra korekcija. Tikrai smulkmenos, manau kitos , kol nepasakysit net ir nepastebes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 gegužės 2015 - 22:39
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 05 28, 22:18)
Dar nepanikuokite, tegu nusilupa sasas ir bus visai kitas vaizdas. Nesvarbu is akies, ar su liniuote  matavo smile.gif  Juk eskizas buvo geras.  Veidas turi savo mimika ir priklauso nuo to kiek mimikuojete. Uzsimerkus ramybes busenoje antakiai buna vieni, atsimerkus kitokie kalbant dar kitaip. Jeigu didele asimetrija, tai labai sunku padaryti vienodus-sakyciau neimanoma,  juk mimika nepakeisi, ne plastikos chirurgai .  Dazniausia desinys antakis naturalus yra zemesnis, o kairysis daugiau mimikuoja ir kila i virsu. Buna ir atvirksciai.


Na, bet forma juk nepasikeis nusilupus ir žemesnis nepasikels kiek aukščiau. Matėme nuotraukas, ar labai blogai atrodo? smile.gif galvoju gal kai pabluks (nes tikrai labai labai šviesiai paliks), tai įmanoma gal kažką padaryti... Pas mane mimikuojant ir kyla kairys, kurio linkis ir taip yra aukščiau. Forma išlaikyta abiejų atrodo, bet vieno kažkaip per daug ištęsta ir kiek toliau tas linkis prasideda, dėl to atrodo ir žemiau, ir vizualiai nelygiai sad.gif
Papildyta:
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 05 28, 22:35)
mallena2, maciau Jusu foto.  Tikrai viskas yra neblogai. Siek tiek pakoregavus viskas visiskai susiligins. Identiakai vistiek nepadarysi, nes kaire ir desine zmogaus puse skirtinga. Paziurejus atydziai akinukai irgi sedi nevenodai. Desine puse siek tiek  pakelta, desine akyte irgi siek tiek aukstesne. Galima per korekcija pataisyti kaip Jus norite.  4u.gif Kairi antaki truputi pataisytii ir tiek. Forma nepasikeis, tik pasivienodins.
Tam ir yra korekcija. Tikrai smulkmenos, manau kitos , kol nepasakysit net ir nepastebes  mirksiukas.gif



Aišku. Mano manymu, tą plonesnę pusytę reiktų kokiu milimetru pridėti (pastorinti) ir susilygintų. Tai įmanoma gražiai atlikti jau korekcijos metu? Nebus ten dirbtino vaizdo? Vis tiek reikės užgriebtii dar nepieštą sveiką odą, o ji sunkiai pas mane pigmentą ėmė. Bijau, kad paskui bus problemų. Šiaip blogai, kad sunkiai ėmė, nes kai nukris šašiukai, tai nežinau, kas ten iš tų antakių liks biggrin.gif nuoširdžiai...
Atsakyti
QUOTE(mallena2 @ 2015 05 29, 00:42)
Na, bet forma juk nepasikeis nusilupus ir žemesnis nepasikels kiek aukščiau. Matėme nuotraukas, ar labai blogai atrodo? smile.gif galvoju gal kai pabluks (nes tikrai labai labai šviesiai paliks), tai įmanoma gal kažką padaryti... Pas mane mimikuojant ir kyla kairys, kurio linkis ir taip yra aukščiau. Forma išlaikyta abiejų atrodo, bet vieno kažkaip per daug ištęsta ir kiek toliau tas linkis prasideda, dėl to atrodo ir žemiau, ir vizualiai nelygiai sad.gif
Papildyta:
Aišku. Mano manymu, tą plonesnę pusytę reiktų kokiu milimetru pridėti (pastorinti) ir susilygintų. Tai įmanoma gražiai atlikti jau korekcijos metu? Nebus ten dirbtino vaizdo? Vis tiek reikės užgriebtii dar nepieštą sveiką odą, o ji sunkiai pas mane pigmentą ėmė. Bijau, kad paskui bus problemų. Šiaip blogai, kad sunkiai ėmė, nes kai nukris šašiukai, tai nežinau, kas ten iš tų antakių liks biggrin.gif nuoširdžiai...

Tikrai taip, kaip parasete ir reikia padaryti. Viskas bus gerai. O kad sunkiai ima nieko nepadarysi. Daznai tokiu atveju ryskiu, kaip kartais nori klientes neisgausi.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 05 28, 22:50)
Tikrai taip, kaip parasete ir reikia padaryti. Viskas bus gerai. O kad sunkiai ima nieko nepadarysi. Daznai tokiu atveju  ryskiu, kaip kartais nori klientes neisgausi.


Ačiū. Nuraminote kiek smile.gif tikrai skiriasi, čia nepaneigsi, ypač matosi akinukus nusiėmus, kad vienas linkis pradėtas arčiau, o kitas toliau. Dėl to toks nevienodumas sad.gif bet jeigu įmanoma kiek suvienodinti, tai man jau ramiau smile.gif
Atsakyti