Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(segtukas @ 2015 05 09, 09:52)
Laba diena, norejau paklausti. Ar po permanentinio korekcija t.b. mokama? Pasidariau antakiams ir nė žymės. Sakiau, kad rudos sp. mano oda neiįsisavina, bet padarė kaip padarė. Pasiprašiau korekcijai, man pasakė, jog tai kainuos. Prikalbino "meistrė" ir mokėti pinigai šuniui ant uodegos. Taigi negalima pasikliauti įtikinėjimais - kursus baigiau, viską moku ir žinau, aparatas brangiausias ir t.t. Ir pravedimus sugadino tokia p.Aušra, Kalvarijų 112. Pasiklioviau gydytoja, tiesa veterinarė.
Gal tik man taip nutiko? Gal kas ir patenkintas liko.


Dazniausia korekcija yra mokama. Bet buna pirmos proceduros kaina didesne , tada korekcija i ta kaina ieina. Aisku geriau visada pasitikslinti tai pries procedura.

Prikalbono noredama pataisyti, padaryti antakius. Manau Jusu kazkos isskirtinis variantas. g.gif Kodel nedejo antra karta pilka spalva, jeigu jau taip nepavyko? g.gif


Atsakyti
Sveiki.Apsilankiau ir as pas Penkauskiene..Atliko seseliavimo,plaukeline (nors dar nematau tu plaukeliu) technika..dar tik kelios dienos,visi sasai nenukrito,bet labai jau nenaturaliai man tas seselis ziurisi..norejau paklausti ar per korekcija butu galima istaisyti i 6D ?
Atsakyti
QUOTE(Liusyja @ 2015 05 11, 14:56)
Sveiki.Apsilankiau ir as pas Penkauskiene..Atliko seseliavimo,plaukeline (nors dar nematau tu plaukeliu) technika..dar tik kelios dienos,visi sasai nenukrito,bet labai jau nenaturaliai man tas seselis ziurisi..norejau paklausti ar per korekcija butu galima istaisyti i  6D ?



Pirmiausia palaukite kol šašiukai visiškai išsilukštens ir dar apie 10 dienų kol pigmentai susistovės ir matysite normaliai spalvytę tuomet spręskite smile.gif
jeigu būsite nepatenkinta tikrai galite ant jau esančio permanento atlikti mikroblading technika ar plaukeliais aparatu, tačiau turėkite omenyje, kad šie du metodai prastai išlieka, trumpiau laiko ir sunkiai vedasi riebios, porėtos, spuoguotos odelės savininkėms.
Atsakyti
QUOTE(Liusyja @ 2015 05 11, 16:56)
Sveiki.Apsilankiau ir as pas Penkauskiene..Atliko seseliavimo,plaukeline (nors dar nematau tu plaukeliu) technika..dar tik kelios dienos,visi sasai nenukrito,bet labai jau nenaturaliai man tas seselis ziurisi..norejau paklausti ar per korekcija butu galima istaisyti i  6D ?

Tai gal Jums dare tanku tusavima, o ne seseliavima? Jeigu piese plaukelius ir po saso nukritimo ju nesimato, tai papiesus per korekcija mikrobladingo budu ar vel aparatu turi buti storesni ir tamsesni, kad isliktu po saso nukritimoir matytusi.
Reiketu matyti ka dabar turite, jeigu jau nenaturalu tai nemanau, kad gausite naturalisni varianta.
Atsakyti
Man siandien kilo tokia mintis, kad pacios specialystes sau atlikdamos permanentini naudoja galbut kazkokius kitokius dazus ar budus, jei klientams.
Esu lankiusis pas pora, pas viena net eile metu. Ir kol mano makiazas blunka, pas ja vis nepriekaistingas.
Pravedimo linija ryski ryski, juoda juoda... O paklausus sako, ai, cia tokiais senais dazais daryta, turbut amziams neisbluks...

Mastau, gal klientams samoningai daroma blunkanciais dazais g.gif

Cia tik mintis, prasau, neuzmetykit akmenim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2015 05 13, 20:43)
Man siandien kilo tokia mintis, kad pacios specialystes sau atlikdamos permanentini naudoja galbut kazkokius kitokius dazus ar budus, jei klientams.
Esu lankiusis pas pora, pas viena net eile metu. Ir kol mano makiazas blunka, pas ja vis nepriekaistingas.
Pravedimo linija ryski ryski, juoda juoda... O paklausus sako, ai, cia tokiais senais dazais daryta, turbut amziams neisbluks...

Mastau, gal klientams samoningai daroma blunkanciais dazais  g.gif

Cia tik mintis, prasau, neuzmetykit akmenim  4u.gif

As asmeniskai einu atsinaujinti savo voku linija kas 1, 5-2 metus, nors tikrai dar buna pakankamai ryski. Tiesiog noriu atsviezinti. ax.gif
Turiu kolege meistre, tai jai darytos linijos gal pries 10-12metu,nu tikrai iki siol tamsios ir ryskios.
Manau tikrai pirmi dazai buvo kitokie, labiau i tatu panasus. Ir aisku priklauso nuo odos. Nors nera jau taip gerai.Per tiek metu vokai pakeite savo padeti, pakrito. Pakrito kartu ir linija, bet ka dabar daryti, jau tenka vaikscioti.

Siap jeigu dazas gerai pasisavino ir linija Jusu odoje yra ryski, tai atnaujinti reikia po kokiu 2,5 ar net 4 metu. wub.gif O jeigu iskarto oda nepriima daza, jis savinasi sviesiai pilku, ar melsviau tai ir po1-1, 5 norisi vel ryskinti.

Kad specialiai, tai tikrai nemanau. Tie pirmi dazai yra ne tokie saugus ir didesne tikimybe, kad gali issilieti, migruoti i salia esancius audinius. O tada jau blogai!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 13 gegužės 2015 - 21:09

[/quote]
Sveiki,

Vakar pasidariau antakiu mikropigmentacija plaukeliniu ir dalinai seseliavimo budu. Kosmetologe dave tepaliuka, plonai tepu juo, viskas ok, tik klausimas toks iskilo: ar reikia valyti oda, antakius kazkuom, paskui tept, ar tik tept? nes dienos metu net kartais atrodo tarsi bega skystis, kaip ir dazas biskiuka nueina- ar cia as per storai kremu pasitepu? na, gal ir kvailas klausimas, bet kazkaip iskilo, kad gal nemoku elgtis teisingai po proceduros:)
Atsakyti
[quote=Noe,2015 05 14, 15:08]
[/quote]
Sveiki,

Vakar pasidariau antakiu mikropigmentacija plaukeliniu ir dalinai seseliavimo budu. Kosmetologe dave tepaliuka, plonai tepu juo, viskas ok, tik klausimas toks iskilo: ar reikia valyti oda, antakius kazkuom, paskui tept, ar tik tept? nes dienos metu net kartais atrodo tarsi bega skystis, kaip ir dazas biskiuka nueina- ar cia as per storai kremu pasitepu? na, gal ir kvailas klausimas, bet kazkaip iskilo, kad gal nemoku elgtis teisingai po proceduros:)
[/quote]


Ir dar- zinau, kad tikra spalva bus, kai sugis, bet kazkaip emiau pergyvent, nes ziauriai per rysku dabar:/ kiek laiko minimum turi praeit iki pokyciu kazkokiu?
Atsakyti
Perskaicius tema radau visus atsakymus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noe: 14 gegužės 2015 - 19:33
sakykit prasau o akiu pravedima lazeriu salina?ar cia jau butu per jautri vieta
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2015 05 15, 18:30)
sakykit prasau o akiu pravedima lazeriu salina?ar cia jau butu per jautri vieta

Siap nemanau, ad kas apsiims pas mus Lietuvoje. As salinu, jeigu oda galima atitraukti nuo akies uobolio. Pvz koks strelytes galiukas netinkamas, arba issiliejas dazas ( migracija).
Galite pasiskambinti i Modus studija, gal jie salina voku srityje.
Su Rejuvi dar galima . Priklauso nuo situacijos.
Bet kokiu atveju voku srityje yra pakankamai sunkus gijimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 15 gegužės 2015 - 19:53
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 05 15, 20:52)
Siap nemanau, ad kas apsiims pas mus Lietuvoje. As salinu, jeigu oda galima atitraukti nuo akies uobolio. Pvz koks strelytes galiukas netinkamas, arba issiliejas dazas ( migracija).
Galite pasiskambinti i Modus studija, gal jie salina voku srityje.
Su Rejuvi dar galima . Priklauso nuo situacijos.
Bet kokiu atveju voku srityje  yra pakankamai sunkus gijimas.

dekui supratau einu pabandyt ikelt foto pamatysit visos ir pasakyt savo nuomone siaip atrodo tragedija gyvai dariau pas patirusia meistre bent as taip maniau
Atsakyti