Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(Skraiduole @ 2015 05 03, 15:56)
Laba diena, pasidariau lupu permanenta. Nuo paskirto tepaliuko pasireiske salutinis efektas- veidas tarsi apmires, niezti, paraudo. Gal zinote, kuo ta white petrolatum a&d galima keisti? Pradzioje galvojau, kad tai reakcija i vaistus nuo herpio, bet butu pasireiske juos pradejus vartoti, o vartoju jau savaite. Tas dilgciojimas ir tirpimas prasidejo nuo tepimo tepaliuku. Ar labai blogai visai niekuo netepti? Dar galiu pasakyt, kad sasai ant lupu ziaurus- gaila, kad niekas nesako, kad atrodo TAIP baisiai. Radau tik vienos panos puslapyje anglu kalba, kur ji kasdien savo lupas fotkino. Tik tada suvokiau, kad taip baisiai ir atrodo, o ne man vienai tokia reakcija gavosi...

Tepkite tik vazelinuarba paorastu, arba A+B. Tepaliuko tik nuo herpio nevartokite. Tik tab. Gal Jus tam tepalui alergiska g.gif Nieko netepus labai sauses ir bus diskomfotras, nor jeigu ka tai galima. 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus. O galuma kokiu kokoso aliejym tiesiog tepti? O lupos zemiau esancioj foto kokius 10 kartu geazesnes, nei maniskes sad.gif
https://foxyburlesqu...05/img_1527.jpg
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2015 05 03, 23:13)
Aciu uz atsakymus. O galuma kokiu kokoso aliejym tiesiog tepti? O lupos zemiau esancioj foto kokius 10 kartu geazesnes, nei maniskes sad.gif
https://foxyburlesqu...05/img_1527.jpg

Oho, tai gal herpes isbere?
Geriau tik vazelinu, nes neaisku kokia gali buti reakcija.
Tai pirma diena gal linfa+kraujas bego, reikejo su servetele sugerti. Gal dabar suketejo ir sasiukas atrodo storas.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 05 03, 21:33)
Oho, tai gal herpes isbere?
Geriau tik vazelinu, nes neaisku kokia gali buti reakcija.
Tai pirma diena gal linfa+kraujas bego, reikejo su servetele sugerti. Gal dabar suketejo ir sasiukas atrodo storas.

Ne, ne herpes. Limfos sasai, bet ziauriai dideli. Kraujo nebuvo visai. tie limfos sasai tokie dideli, Kaip gumbai - eina linija palei visa lupu krasta, virs odos iskile kokius 3-5 mm. Atrodo, kad as spalvotu cukrumi lupu krasteli apibasciau. Durniausia, kad dirbu su zmonem, visa savaite vieni renginiai... Negaliu nieko atsaukti... O del vazelino- kazkokius popierius dave perskaityt, tai buvo parasyta, kad negalima vazelino, hydrantu, su rugstimis kosmetikos ir pan. Sita mineraline alyva, kuria dave, mane alergizuoja. O tai gal gryna aliejaus pavidalo vitamiba a&d galima? O jei tiesiog vazelinu, tai ar jis turi buti kazkoks specialus? turiu su shea butter kazkoki. ar tok tinka? gal ta gryna vitamina??vaistinej buna kapsuliu berods...Tokia pabaisa atbuvau, tai nenoriu sugadinti nors to, kas gausis, nes nesu tikra, ar as dar apskritai korekcijos noresiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skraiduole: 03 gegužės 2015 - 23:09
QUOTE(Skraiduole @ 2015 05 03, 23:07)
Ne, ne herpes. Limfos sasai, bet ziauriai dideli. Kraujo nebuvo visai. tie limfos sasai tokie dideli, Kaip gumbai - eina linija palei visa lupu krasta, virs odos iskile kokius 3-5 mm. Atrodo, kad as spalvotu cukrumi lupu krasteli apibasciau. Durniausia, kad dirbu su zmonem, visa savaite vieni renginiai... Negaliu nieko atsaukti... O del vazelino- kazkokius popierius dave perskaityt, tai buvo parasyta, kad negalima vazelino, hydrantu, su rugstimis kosmetikos ir pan. Sita mineraline alyva, kuria dave, mane alergizuoja. O tai gal gryna aliejaus pavidalo vitamiba a&d galima? O jei tiesiog vazelinu, tai ar jis turi buti kazkoks specialus? turiu su shea butter kazkoki. ar tok tinka? gal ta gryna vitamina??vaistinej buna kapsuliu berods...Tokia pabaisa atbuvau, tai nenoriu sugadinti nors to, kas gausis, nes nesu tikra, ar as dar apskritai korekcijos noresiu...

o gal bepanthen tepalas tiktų? g.gif man jis geresnis ir padeda labiau nei tepaliukas a+d. nors gal jame yra vazelino.. g.gif nenorit pasidomėt ir pabandyt?
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 05 04, 07:27)
o gal bepanthen tepalas tiktų?  g.gif man jis geresnis ir padeda labiau nei tepaliukas a+d. nors gal jame yra vazelino..  g.gif nenorit pasidomėt ir pabandyt?

Aciu labai! Bephanten manes nealergizuoja, pabandysiu! Aciu labai uz pasiulyma!
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2015 05 03, 14:56)
kuo ta white petrolatum a&d galima keisti?

QUOTE(Skraiduole @ 2015 05 04, 00:07)
O del vazelino- kazkokius popierius dave perskaityt, tai buvo parasyta, kad negalima vazelino

White petrolatum ir yra vazelinas.
Dar variantas, kad esate jautri ar alergiška retinoliui, t.y. vitaminui A, kuris buvo įmaišytas į tepalą.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 05 04, 09:27)
o gal bepanthen tepalas tiktų?  g.gif man jis geresnis ir padeda labiau nei tepaliukas a+d. nors gal jame yra vazelino..  g.gif nenorit pasidomėt ir pabandyt?

Jau dabar nieko nepadarysi, tiesiog pirma diena reikėjo linfos perteikti nuvalyti ir nebutu tokiu sasu.
Lupos turi buti ne sausos, Bepantenas gerai, bet nera toks riebus. Nebent Jus akergiska vazelinui, o siap A&D lupoms geriausia.
Atsakyti
jau gerėja, ryt gal visai normali jau būsiu...

Norėjau paklaust - ar būtina korekcija? Kas jos metu daroma? Ar dar papildomai pigmentas įvedamas ir taip užtvirtinamas ilgesniam laikui bendras vaizdas, ar korekcijos metu tik koreguojama tai, kas nelabai patinka, gavosi, nesigavo?

Nes kol kas atrodo, kad ir spalva ir forma man tinka, tai ar reikia daryti korekciją tada?
Atsakyti
Norėčiau paklausti speselisčių...

Daug yra kalbama apie antakių permanentinį, kad keičiasi spalva, nevienodai įsisavina spalvą ir pan., o kaip yra su akių pravedimu, ar jis visada gaunasi toks koks yra nupieštas? ar gerai įsisavinama spalva ir pan.?
aš esu dariusis antakius ir man labai bėgo limfa ir kraujavo, ar reiškiasi, kad ir su pravedimu bus taip pat, kad labai kraujuos ir limfa bėgs?
ir kaip yra daromas akių pravedimas, neįsivaizduoju kaip reikia nesumirksėti ir pan., ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, norejau paklausti. Ar po permanentinio korekcija t.b. mokama? Pasidariau antakiams ir nė žymės. Sakiau, kad rudos sp. mano oda neiįsisavina, bet padarė kaip padarė. Pasiprašiau korekcijai, man pasakė, jog tai kainuos. Prikalbino "meistrė" ir mokėti pinigai šuniui ant uodegos. Taigi negalima pasikliauti įtikinėjimais - kursus baigiau, viską moku ir žinau, aparatas brangiausias ir t.t. Ir pravedimus sugadino tokia p.Aušra, Kalvarijų 112. Pasiklioviau gydytoja, tiesa veterinarė.
Gal tik man taip nutiko? Gal kas ir patenkintas liko.
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2015 05 05, 11:54)
jau gerėja, ryt gal visai normali jau būsiu...

Norėjau paklaust - ar būtina korekcija? Kas jos metu daroma? Ar dar papildomai pigmentas įvedamas ir taip užtvirtinamas ilgesniam laikui bendras vaizdas, ar korekcijos metu tik koreguojama tai, kas nelabai patinka, gavosi, nesigavo?

Nes kol kas atrodo, kad ir spalva ir forma man tinka, tai ar reikia daryti korekciją tada?

Jeigu Jums viskas tinka, tai nereikia, nes po korekcijos visgi spalva bus tankesne, o reiskia kazkiek ir tamsesne.
Nukritus sasiukasm matote dar ne tikra spalva, dar po savaites ji bus intensivesne. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ventus @ 2015 05 05, 13:17)
Norėčiau paklausti speselisčių...

Daug yra kalbama apie antakių permanentinį, kad keičiasi spalva, nevienodai įsisavina spalvą ir pan., o kaip yra su akių pravedimu, ar jis visada gaunasi toks koks yra nupieštas? ar gerai įsisavinama spalva ir pan.?
aš esu dariusis antakius ir man labai bėgo limfa ir kraujavo, ar reiškiasi, kad ir su pravedimu bus taip pat, kad labai kraujuos ir limfa bėgs?
ir kaip yra daromas akių pravedimas, neįsivaizduoju kaip reikia nesumirksėti ir pan., ačiū už atsakymus  4u.gif

Voku oda yra kitokia nei antakiu ir dazniausia buna kitaip. Bet tikrai yra pasitaike, jeigu antakiams sunkiai savinosi dazas ir su akim buvo panasi situacija. Aisku linfos nera, tiesiog sunkiai -skaidriai eina dazas, gal pakraujuoja.
Nupiesia visada juoda linija-deja vokai ne kiekvienai buna grazios jodos spalvos. Dazas gali atrodyti vienai juodas grazus, kitai pilksvas, tamsiai pilkas, sviesiai juodas, arba net skaidriai-sviesesnis pilkas blunkasntis i melsvuma. Ir nieko negali padaryti, tai oda pasisavino daza. Sakyciau tai retesnis variantas, dazniau blunkant pilksveja.
Dedi ta pati daza, ta pacia diena dviem sesem. Vienai nereikia korekcijos turi grazias tamsiais strelytes, o kita pilksvas, skaidrias ir reikia koreguoti.

Vokas laikomas -uzmerktas . Laikomas tvirtai ir tikrai neatsimerkia, nemirksi. Yra gal kam daugiau dreba akis, bet meistre susitvarko. 4u.gif
Atsakyti