Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE
O naikinant lazeriu permanentą, plaukelių svogūnėliai nepasinaikina? smile.gif Bijau, kad paskutiniai neiškristų smile.gif

Su lazeriu visiskai visiskai pasinaikina. As pati keiciau forma, nes buvo per aukstai padaryti virs plaukeliu ir grubiai, tai visiskai isainaikinau per 7 kartus GK klinikoje. Neliko nei zymes, kad buvo. Tik ten karto neuztenka, nes spalva blunka palaipsniui ir ne dasniau kaip kas menesi darytis. Tai man po 7 men neliko nieko, o db db su naujais graziais antakiukais, nes dariausi pas kita meistre. Ir plaukeliu neisnaikina, viskas lieka vietoj tuo kl smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(saltuke7 @ 2015 04 18, 11:24)
O, dar prisiminiau vieną klausimą.

O naikinant lazeriu permanentą, plaukelių svogūnėliai nepasinaikina? smile.gif Bijau, kad paskutiniai neiškristų smile.gif
[/
Su lazeriu visiskai visiskai pasinaikina. As pati keiciau forma, nes buvo per aukstai padaryti virs plaukeliu ir grubiai, tai visiskai isainaikinau per 7 kartus GK klinikoje. Neliko nei zymes, kad buvo. Tik ten karto neuztenka, nes spalva blunka palaipsniui ir ne dasniau kaip kas menesi darytis. Tai man po 7 men neliko nieko, o db db su naujais graziais antakiukais, nes dariausi pas kita meistre. Ir plaukeliu neisnaikina, viskas lieka vietoj tuo kl smile.gif)

Oho per 7 kartus tai antakiai daug. Maximum per 4 kartus. Aisku priklauso nuo dazo kiekio ir nuospalvos kuria turite.

Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2015 04 18, 11:04)
Lisa, tooobula!

O, sakykit, jeigu permanentui praėję kokie 2 metai ir jis pablukęs jau į ryžumą/ružavumą, su lazeriu panaikinti, kiek procedūrų maždaug reikėtų? Ir aš norėčiau ne visą permanentą, bet nuimti antakio viršų, nes truputį per aukštai užsikėliau smile.gif
Papildyta:
O, dar prisiminiau vieną klausimą.

O naikinant lazeriu permanentą, plaukelių svogūnėliai nepasinaikina? smile.gif Bijau, kad paskutiniai neiškristų smile.gif

Jeigu antakiai i ryzuma, tai su lazerio pagalba per pirma procedura jie pavirsta pilkais. Ir jeigu kliente tenkina sena forma ir viskas tinka taip ir paliekama. Daznai nereikia net daryti spalvos atnaujinimo proceduros ( ivedineti dar dazo...).
Betjeigu norite dar ka nors nuimti-panaikinti, tai tada per antra procedura jau niakinama pilka spalva. Kiek kartu reikes neaisku ( po 2-os proceduros tokiu atveju bus aiskiau), bet kiek teko naikinti tai nuo 1-4 max. reikejo. Priklauso nuo spalvos intensivumo kiekio.

Plaukeliai lieka vietoje ir niekas neatsitinka . Tik po lazerio jie isbala, bet veliu vel turite savo senus plauelius 4u.gif
Papildyta:
Sio atveju kliente net atsiaugino savo plaukelius ir labai sekmingai. thumbup.gif

user posted image


Kartais buna labai neprognozuojama ir pamatai gera rezultata jau po 1-2 kartu.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 19 balandžio 2015 - 12:59

Jeigu antakiai i ryzuma, tai su lazerio pagalba per pirma procedura jie pavirsta pilkais. Ir jeigu kliente tenkina sena forma ir viskas tinka taip ir paliekama. Daznai nereikia net daryti spalvos atnaujinimo proceduros ( ivedineti dar dazo...).
Betjeigu norite dar ka nors nuimti-panaikinti, tai tada per antra procedura jau niakinama pilka spalva. Kiek kartu reikes neaisku ( po 2-os proceduros tokiu atveju bus aiskiau), bet kiek teko naikinti tai nuo 1-4 max. reikejo. Priklauso nuo spalvos intensivumo kiekio.

Plaukeliai lieka vietoje ir niekas neatsitinka . Tik po lazerio jie isbala, bet veliu vel turite savo senus plauelius 4u.gif
Papildyta:
Sio atveju kliente net atsiaugino savo plaukelius ir labai sekmingai. thumbup.gif

user posted image


Kartais buna labai neprognozuojama ir pamatai gera rezultata jau po 1-2 kartu.

user posted image


Sakykit, Lina, kokiu cia lazeriu ir kur buvo naikinta,kad uzteko max 4 kartu???? Nes as pati dariausi GK klinikoje ir man iki visisko isnikymo tikrai reikejo 7 kartu.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2015 04 18, 22:52)
Grazi reklama  lotuliukas.gif  Tipo visos cia tupos ir niekas nesupranta  doh.gif  o jusu fb nera nei vieno atlikto darbo  blink.gif



Rykute, o Jus esate jos FB drauguose??? g.gif
Atsakyti
saltuke7, lazeris kuris naikina tik ilgalaiki makiaza, arba tatu ( dar kapiliarus galima, strazdanas -viskas , kas turi spalva smile.gif ) Q-Switch YAG lazeris.

Naikinau as ax.gif

Jau girdejau is klienciau ir del tatu, kad GK klinikoje ir Sugiharoje kazkaip ilgai vyksta naikinimas. Istikruju nezinau priezasciu bet speju, kad ju lazeris ne tik dazams naikinti, bet universalus medicininis ir atlieka daug skirtingu proceduru. Gal tame priezastis blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 19, 13:39)
saltuke7,  lazeris kuris naikina tik ilgalaiki makiaza, arba tatu ( dar kapiliarus galima, strazdanas -viskas , kas turi spalva  smile.gif ) Q-Switch YAG lazeris.

Naikinau as  ax.gif

Jau girdejau is klienciau ir del tatu, kad GK klinikoje ir Sugiharoje kazkaip ilgai vyksta naikinimas. Istikruju nezinau priezasciu bet speju, kad ju lazeris ne tik dazams naikinti, bet universalus medicininis ir atlieka daug skirtingu proceduru. Gal tame priezastis  blush2.gif  g.gif


Aha, Sugiharoje tai ten isvis tas lazeris nenaikina, bandziau ir pas juos. smile.gif. O kuriose klinikose yra tokie lazeriai, kuriuos Jus paminejot ? Tikrai geriau eiti kur 4 kartu uztenka, nei kur 7 smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(saltuke7 @ 2015 04 19, 15:51)
Aha, Sugiharoje tai ten isvis tas lazeris nenaikina, bandziau ir pas juos. smile.gif. O kuriose klinikose yra tokie lazeriai, kuriuos Jus paminejot ? Tikrai geriau eiti kur 4 kartu uztenka, nei kur 7 smile.gif)

Nezinau as kuriose klinikose. smile.gif As dirbu su tokiu lazesiu, o kas dar nezinau.
Zinau Kaune dar. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 19, 22:09)
Nezinau as kuriose klinikose.  smile.gif  As dirbu su tokiu lazesiu, o kas dar nezinau.
Zinau Kaune dar.  4u.gif


Aaaa, o tai kur jus dirbate tada ??? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saltuke7 @ 2015 04 20, 00:28)
Aaaa, o tai kur jus dirbate tada ??? wink.gif

Per az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 17, 20:33)
Man labai patinka sitos meistres darbai. Beje ji dirba visais metodais, skirtingais aparatais ir daro mikrobladinga.  Parenka technika pagal situacija.

Man toks variantas labiau patinka ir atrodo naturaliai ir laikomumas geresnis, negu tik palaukeliai.
Dar pasikartosiu vertinu tik sugijusus darbus, o net tik ka po proceduros.

user posted image
Sugijusi paskutine foto  4u.gif

O kokiu cia budu atlikta?
Vis dar neapsisprendziu ,nes esu sviesi ir oda T formoj problematiska, plaukeliai sviesi ju nera daug...Bandau apsispresti...
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2015 04 20, 20:08)
O  kokiu cia budu atlikta?
Vis dar neapsisprendziu ,nes esu sviesi ir oda T formoj problematiska, plaukeliai sviesi ju nera daug...Bandau apsispresti...

Seselinis tusavimas + priesti plaukeliai. Jeigu T zona problematiska, tai manau plaukeliai nesimatys naturaliai ( nebent stori , bet tai nera grazu), lieka seselinis tusavimas vienas.
Atsakyti
Laba diena, pasidariau lupu permanenta. Nuo paskirto tepaliuko pasireiske salutinis efektas- veidas tarsi apmires, niezti, paraudo. Gal zinote, kuo ta white petrolatum a&d galima keisti? Pradzioje galvojau, kad tai reakcija i vaistus nuo herpio, bet butu pasireiske juos pradejus vartoti, o vartoju jau savaite. Tas dilgciojimas ir tirpimas prasidejo nuo tepimo tepaliuku. Ar labai blogai visai niekuo netepti? Dar galiu pasakyt, kad sasai ant lupu ziaurus- gaila, kad niekas nesako, kad atrodo TAIP baisiai. Radau tik vienos panos puslapyje anglu kalba, kur ji kasdien savo lupas fotkino. Tik tada suvokiau, kad taip baisiai ir atrodo, o ne man vienai tokia reakcija gavosi...
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2015 05 03, 13:56)
Laba diena, pasidariau lupu permanenta. Nuo paskirto tepaliuko pasireiske salutinis efektas- veidas tarsi apmires, niezti, paraudo. Gal zinote, kuo ta white petrolatum a&d galima keisti? Pradzioje galvojau, kad tai reakcija i vaistus nuo herpio, bet butu pasireiske juos pradejus vartoti, o vartoju jau savaite. Tas dilgciojimas ir tirpimas prasidejo nuo tepimo tepaliuku. Ar labai blogai visai niekuo netepti? Dar galiu pasakyt, kad sasai ant lupu ziaurus- gaila, kad niekas nesako, kad atrodo TAIP baisiai. Radau tik vienos panos puslapyje anglu kalba, kur ji kasdien savo lupas fotkino. Tik tada suvokiau, kad taip baisiai ir atrodo, o ne man vienai tokia reakcija gavosi...



Niekada man po permanento nera buve baisiu shashu, niekada. Atsirasdavo pasherpetojimas, kai lupdavosi odele, bet jokiu shashu. Pasitepus blizgesio, nesimatydavo nei to paserpetojimo net.. Niekas nekalba, nes taip neturi buti, manau..
Atsakyti