Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(renatuxaass @ 2015 04 14, 14:01)
tai kiek suprantu tusavima vadinat seseliavimo metoda? jie jau visi persipyne, kas ka nori taip ir vadina

Taip taip, tikrai šešėliavimo metodas :-) atsiprašau :-)
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2015 04 14, 12:22)
mano situacija: ejau kuri daro aparatu ( ne piestuku) microbladingas ( ji daro tik siuo metodu), dabar jau reikjtu eiti korekcijai, bet na toli grazu dar iki to rezultato kurio noriu, dabar jie lb siauri, mano plaukeliai tamsiai rudi viska dengia ir realiai jo kaip ir nesimato, dormos nera, noresiu storinti, va tada ir islys. Bet kita drauge pasiule eiti plaukeliniu metodu, neva bus naturaliau, tad dabar ir pasimeciau kur eiti tai korekcijai. Ejau pasikonsultuoti dar pas viena meistre, su piestuku sako neiseis nes nebedengs to kas jau yra, darytu plaukeliniu metodu su aparatu. tai realiai galimybes dabar turiu dvi: eiti pas ta pacia kuria pirma akrt dariau bet bus microbladingas (aparatu), tusuota istisai, antru variantu aparatu bet plaukeliniu metodu.

Jus painiojete terminus.
Mikroblading -tai yra rankinis metodas ( kaip Jus vadiate piestuku) piesemi plaukeliai.
Plaukeliu technika aparatu ( rezultatas kaip mikrobadingo bus). Piesemi plaukeliai aparatu ir ten ir ten plaukeliai.
Kaip meistre pasake, kad su piestuku nedengs, o su aparatu darys. Juk ir ten ir ten piesemi plaukeliai. Gal ji nedaro piestuku ( mikroblading) del to taip pasake, kad nedengs.

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Yra taip.

Bendras terminas - permanentinis makiazas (ilgalaikis), mikropigmentacija , konturinis makiazas -tai yra daroma aparatu.

Technikos buna : pilnas tusavimas ( tankus kaip markeriu), seselinis tusavimas( atrodo kaip seselis uzdetas antakiu srityje), tada gali buti seselinis+ plaukeliu technika, tada tik plaukeliu technika ( piesemi plaukeliai)

Dabar mikrobladingas ( tai rankinis metodas-manualine technika) piesemi tik plaukeliai, kaip Jus vadinate piestuku ( ne aparatu). Bet irgi yra tas pats ilgalaikis makiazas.

Visur ivedamas pigmentas i oda , kuris kiekvieoje odoje buna skirtingas. Kuris lygiai taip pat keicia spalva, blunka, skirtingai laikosi kiekienoje odoje.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 14 balandžio 2015 - 21:28
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 14, 21:24)
Jus painiojete terminus.
Mikroblading -tai yra rankinis metodas ( kaip Jus vadiate piestuku) piesemi plaukeliai.
Plaukeliu technika aparatu ( rezultatas kaip mikrobadingo bus). Piesemi plaukeliai aparatu ir ten ir ten plaukeliai.
Kaip meistre pasake, kad su piestuku nedengs, o su aparatu darys. Juk ir ten ir ten piesemi plaukeliai. Gal ji nedaro piestuku ( mikroblading) del to taip pasake, kad nedengs.

4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Yra taip.

Bendras terminas - permanentinis makiazas  (ilgalaikis), mikropigmentacija , konturinis makiazas -tai yra daroma aparatu.

Technikos buna : pilnas tusavimas ( tankus kaip markeriu), seselinis tusavimas( atrodo kaip seselis uzdetas antakiu srityje), tada gali buti seselinis+ plaukeliu technika, tada tik plaukeliu technika ( piesemi plaukeliai)

Dabar mikrobladingas  ( tai rankinis metodas-manualine technika) piesemi tik plaukeliai, kaip Jus vadinate piestuku ( ne aparatu).  Bet irgi yra tas pats ilgalaikis makiazas.

Visur ivedamas pigmentas i oda , kuris kiekvieoje odoje buna skirtingas. Kuris lygiai taip pat keicia spalva, blunka, skirtingai laikosi kiekienoje odoje.

supratau dekui,
meistre pas kuria ejau pasikonsultuoti (antroji) daro viska, visais metodais, bet sake netinka man tas su piestuku metodas, nes gan tamsiai dabar uzdeta (kad ir siauri) ir nebepermus.

pilno tusavimo nenoriu, nes turbut labiausiai nenaturaliai atrodo.
plaukeliu emtodu su aparatu - na man gan aiskiai matosi tie bruksniai, tad ir kazkaip nelabai patiko realu pavyzdi pamacius.

tai belieka turbut tas seselinis, arba idialus variantas seselis plius plaukeliu technika, tik noreciau jau tais plonesniais plaukeliais, ne aparatu o piestuku

galutiniam variante noreciau kazko tokio
user posted image
sakykit Lisa kokiu metodu cia daret?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 15 balandžio 2015 - 07:17
gal galite mane apsviesti del antakiu 6d. ar cia ispustas burbulas t.y. mados paskutinis klyksmas nes klausiu del to nes teko dometis kad gan trumpai laiko nes po metu reikia vel ateiti atnaujinti.tai db mastau kad taip kiekvienais metais lakstyti ir koreguotis tai ir pinigu suma grazi gaunasi ir ar odai tai jau labai gerai kad ji nuolatos galima sakyti yra traumuojama.Ir gal 6d. vaizda galima sukurti panasiai ir su aparatu?
Atsakyti
Merginos, gal žinote Kaune kokią patikimą linergistę, kuri galėtų apmažinti mano antakius? Lazeriu ar kitaip būdais... Esu pasidariusi labai gražią formą, bet patraukė mane link natūralumo ir noriu dabar savo gražiuosius išgaubtuosius lankus apmažinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2015 04 15, 09:39)
gal galite mane apsviesti del antakiu 6d. ar cia ispustas burbulas t.y. mados paskutinis klyksmas nes klausiu del to nes teko dometis kad gan trumpai laiko nes po metu reikia vel ateiti atnaujinti.tai db mastau kad taip  kiekvienais metais lakstyti ir koreguotis tai ir pinigu suma grazi gaunasi ir ar odai tai jau labai gerai kad ji nuolatos galima sakyti yra traumuojama.Ir gal  6d. vaizda galima sukurti panasiai ir su aparatu?

Paskaitykite pries tai buvo daug rasoma apie Mikrobladinga.

Zinoma plaukelius galima piesti tiek rankiniu budu ( mikroblading ), tiek aparatu. Velgi laikomumas priklauso nuo odos, spalvos, piesemo plaukelio storio ir norimo efekto.

Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2015 04 15, 20:27)
Merginos, gal žinote Kaune kokią patikimą linergistę, kuri galėtų apmažinti mano antakius? Lazeriu ar kitaip būdais... Esu pasidariusi labai gražią formą, bet patraukė mane link natūralumo ir noriu dabar savo gražiuosius išgaubtuosius lankus apmažinti smile.gif

Kaune darbar lazeriu naikina Inga +370 647 11988
Papildyta:
QUOTE(renatuxaass @ 2015 04 15, 09:17)

sakykit Lisa kokiu metodu cia daret?


Darbas yra tik ka po proceduros. Sugijus bus seselinis tusavimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 15, 22:05)
Paskaitykite pries tai buvo daug rasoma apie Mikrobladinga.

Zinoma plaukelius galima piesti tiek rankiniu budu ( mikroblading ), tiek aparatu. Velgi laikomumas priklauso nuo odos, spalvos, piesemo  plaukelio storio ir norimo efekto.

Papildyta:

Kaune darbar lazeriu naikina  Inga +370 647 11988
Papildyta:
Darbas yra tik ka po proceduros. Sugijus bus seselinis tusavimas  4u.gif

bet matosi kad daryta ir plaukeliu metodu?
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 14, 22:24)

Visur ivedamas pigmentas i oda , kuris kiekvieoje odoje buna skirtingas. Kuris lygiai taip pat keicia spalva, blunka, skirtingai laikosi kiekienoje odoje.


Kadangi microblading'o metu pigmentas ivedamas ne taip giliai i oda kaip tarkime permanentinio makiazo metu tai stipriu (stipriais pavadinciau pazaliavima, pamelynavima, raudonavima) pigmento spalvos pakitimu praktiskai nebuna. Nebent meistre nemoka daryti, iveda pigmenta per giliai.
Vienintelis kas vyksta - microblading'o pigmentai yra linke papilketi (net ir darant rusvus atspalvius). 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(agvill @ 2015 04 15, 08:39)
gal galite mane apsviesti del antakiu 6d. ar cia ispustas burbulas t.y. mados paskutinis klyksmas nes klausiu del to nes teko dometis kad gan trumpai laiko nes po metu reikia vel ateiti atnaujinti.tai db mastau kad taip  kiekvienais metais lakstyti ir koreguotis tai ir pinigu suma grazi gaunasi ir ar odai tai jau labai gerai kad ji nuolatos galima sakyti yra traumuojama.Ir gal  6d. vaizda galima sukurti panasiai ir su aparatu?

Permanentinio makiazo metu oda traumuojama kurkas labiau nei microblading'o, nes viskas daroma su daug storesnem adatom ir pigmentas ivedamas daug giliau nei darant microblading'a (pliusas tas, kad permanentas ilgiau laikos, yra ryskenis(pliusas tam, kas ta megsta)).
Atsakyti
Galiu parekomenduoti gerą meistrę ilgagalaikio/permanentinio makiažo Vilniuje. Dirba salone Antakalnyje. Kaip tik pas ją nuo vakar iki gegužės 15d. 40% nuolaidos, o ir šiaip kainos nesikandžioja sakyčiau. Dirba tik su brangiausiom priemonėm ir lb brangią aparatūra. Draugė darėsi pas ją prieš porą savaičių,tai taip natūraliai atrodo, net nesuprasi,kad ten permanentas padarytas,o antakių pas ją realiai išvis nebuvo, kiekvieną dieną piešdavosi su pieštuku smile.gif Vardu Vida lyg. Ji turi ir FB psl. Tuoj paieškosiu,pabandysiu čia įmesti..
Šis https://www.facebook...a.as.58?fref=ts
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 balandžio 2015 - 21:26
QUOTE(Sonie @ 2015 04 17, 08:20)
Kadangi microblading'o metu pigmentas ivedamas ne taip giliai i oda kaip tarkime permanentinio makiazo metu tai stipriu (stipriais pavadinciau pazaliavima, pamelynavima, raudonavima) pigmento spalvos pakitimu praktiskai nebuna. Nebent meistre nemoka daryti, iveda pigmenta per giliai.
Vienintelis kas vyksta - microblading'o pigmentai yra linke papilketi (net ir darant rusvus atspalvius).  4u.gif
Papildyta:

Permanentinio makiazo metu oda traumuojama kurkas labiau nei microblading'o, nes viskas daroma su daug storesnem adatom ir pigmentas ivedamas daug giliau nei darant microblading'a (pliusas tas, kad permanentas ilgiau laikos, yra ryskenis(pliusas tam, kas ta megsta)).


Is to ka rasote suprantu, kad tikriausia darote mikrobladinga ( turbut neseniai) ir nedarote permanentinio aparatu Nuo stipraus ivedimo gali tik patamseti-pamelinuoti , o ne raudonuoti, ar zaluioti smile.gif .
Pakalbesime po 1, 5 metu. Kaip suprantu nepamete pigmento po tiek laiko.
Jus rasote, kad mikrobladingas ivedamas ne taip giliai, bet butent del ivedimo spalva iskrato ir pakinta-papilkeja ir net pamelinuoja. Dedant ruda spalva pergiliai-ji papilkeja ir net pamelinuoja( buna ir nuo kliento odos).
O ar zinote, kad mikrobladinas gali palikti net randus smile.gif . Dar tai yra labai senas metodas ir yra meistru, kurie dirba jau 10 metu. O kinieciai turbut jau 100 metu. doh.gif

Del adatu pasigincisiu, turbut nematete plonu adatu. Suprantu dar kad Jums taip aiskino.
Del gilio dar. Gili regulioja zmogus, o ne adatu storis, ar dar kas. Ir ne aparatas, kaip rasoma instrukcijoje. Nori paspausi giliau ir ir bresi peiliuku giliau, nori silpniau mirksiukas.gif . Ir su aparatu-nori vos prisiliesi ir nupiesi, o nori suvarysi puse adatos.

Del spalvos pakitimo, ji kinta visada odoje, nes dazas gyvame organizme. Daug faktoriu aplinkoje tai itakoja.Nepriklausomai kokiu budu daryti.
( beje aparatu naturaliai nupiesti plaukeliai laiko tiek pat kiek ir peiliuku,aisku jeigu peiliuku teisingai daryta smile.gif )
Padarysite tamsius antakius i juoduma-jie bluks salciau pilkejant i melsvuma. Kadangi ruda turi rausvumo-bluks i ryzuma. Kuo ryskesni antakiai tuo daugiau matomas spalvos pakitimas.

Man mikrobladingo reklama dabar primine long-time -liner, kur iki siol reklamuoja, kad dazas pavirsiuje ir spalvos nekeicia. Tik taiso ryzus antakius , melsvus. smile.gif

Zodziu stebuklu nebuna ir rezultatas priklauso nuo odos, dazo, meistres, teisingai parinktos technikos , klientes prieziuros po proceduros ir visai nesvarbu kuom darytas ilgalaikis makiazas,
Galima bet kokiu metodu subjauroti, ar peiliuku, ar aparatu ir nesvarbu ar labai, labai brangiu, ar labai pigiu.


Mikrobladingo daugeliu meistriu beda, kad jos moka tik sita metoda ir jeigu reikia taisyti savo klaidas, nevisada gali tai padaryti nes moka piesti tik plaukelius. O dar kol kas musu Lietuvos meistres nemate rezultatu po metu ir daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 balandžio 2015 - 18:51
Man labai patinka sitos meistres darbai. Beje ji dirba visais metodais, skirtingais aparatais ir daro mikrobladinga. Parenka technika pagal situacija.

Man toks variantas labiau patinka ir atrodo naturaliai ir laikomumas geresnis, negu tik palaukeliai.
Dar pasikartosiu vertinu tik sugijusus darbus, o net tik ka po proceduros.

user posted image
Sugijusi paskutine foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 balandžio 2015 - 19:34
Lisa, tooobula!

O, sakykit, jeigu permanentui praėję kokie 2 metai ir jis pablukęs jau į ryžumą/ružavumą, su lazeriu panaikinti, kiek procedūrų maždaug reikėtų? Ir aš norėčiau ne visą permanentą, bet nuimti antakio viršų, nes truputį per aukštai užsikėliau smile.gif
Papildyta:
O, dar prisiminiau vieną klausimą.

O naikinant lazeriu permanentą, plaukelių svogūnėliai nepasinaikina? smile.gif Bijau, kad paskutiniai neiškristų smile.gif

Atsakyti