Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(diana34 @ 2015 04 03, 09:05)
Kaip suprasti netinkama? kaip zinoti ar tinkama?  blink.gif

Riebiai odai nelebai tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2015 04 11, 13:58)
Man iskilo toks klausimas, kaip jus apsaugote antakius kai miegate? As netycia perbraukiau miegodama per pagalve, tai mazulyte sasiuko dalis nusibrauke  unsure.gif ir dabar yra maziukas taskiukas be dazu. I akis labai nekrenta, bet vistiek neramu  drinks_cheers.gif

Tai nieko, ka darysi. Per korekcija pataisys meistre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2015 04 11, 14:41)
1, Tai gal galima konkreciau? Netinkama tai....kokia? riebi? sviesiaode? kokia yra netinkama oda?
2, jei nera puse antakio, ar micro', ar permanentinis "Nike" zenkliukas , vistiek matysis jog kazkas netaip  biggrin.gif


Netinkama -jautri , vidiniai spuogeliai, isoriniai, poreta, riebi.

Jeigu pvz. Jusu plaukeliai sviesus, o kita dali papildyti reikia nupiesus -nesvarbu ar mikroblading, ar permanentas ( mikropigmentacija) -plaukeline technika, nes tikrai rezultatas panasus, jeigu tinkam oda ir atvirksciai. Tai skirtumas bus spalvoje. Gal storyje-plaukelis nupiestas sotresnis, o naturalus plonesnis. Labai skirtingos situacijos buna. Jeigu piesti per plona-sugijus jis iskris su sasu. Jeigu oda kraujuoja, tai irgi gali buti, arba iskris dalim su sasu, arba bus nelygus.
Saip idomus dalykas klientes daugelis seseliuojasi antakius piestuku, ar seseliu- taisydamos taip forma, igana dar ir ryskumo. Bet ilgalaiki bando pagalvoti apie plaukeliu piesyma. Kai viskas padaryta dalis visgi vel ima i rankas piestuka, nes ryskumo igavo labai minimalai, arba praso paseseliuoti.

Dar priminsiu, kad plaukeliai nupiesti laiko dvigubai trumpiau. ( kalbu apie naturaliai atrodancius plaukelius, o ne storesnius pagaliukus su dideliais tarpais).

Dar priminsiu, kad bet kokio dazo odoje , nesvarbu kokioje technikoje paradyta spalva keisciasi. Kas ka Jums besakytu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 11 balandžio 2015 - 22:45
Gal žinote, ar tas permanentinis makiažas yra populiarus tik tarp paprastų mirtingųjų, kurie neturi tokių nuostabių veido bruožų kaip įžymybės? Kaži, kokiam Holivude kas nors darosi tą permanentinį makiažą?
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 11, 22:33)
Netinkama -jautri , vidiniai spuogeliai, isoriniai,  poreta, riebi.

Jeigu pvz. Jusu plaukeliai sviesus, o kita dali papildyti reikia nupiesus -nesvarbu ar mikroblading, ar permanentas ( mikropigmentacija) -plaukeline technika, nes tikrai rezultatas panasus, jeigu tinkam oda ir atvirksciai. Tai skirtumas bus spalvoje. Gal storyje-plaukelis nupiestas sotresnis, o naturalus plonesnis. Labai skirtingos situacijos buna. Jeigu piesti per  plona-sugijus jis iskris su sasu. Jeigu oda kraujuoja, tai irgi gali buti, arba iskris dalim su sasu, arba bus nelygus.
Saip idomus dalykas klientes daugelis seseliuojasi antakius piestuku, ar seseliu- taisydamos taip forma, igana dar ir ryskumo. Bet ilgalaiki  bando pagalvoti apie plaukeliu piesyma. Kai viskas padaryta dalis visgi vel ima i rankas piestuka, nes ryskumo igavo labai minimalai, arba praso paseseliuoti.

Dar priminsiu, kad plaukeliai nupiesti laiko dvigubai trumpiau. ( kalbu apie naturaliai atrodancius plaukelius, o ne storesnius pagaliukus su dideliais tarpais).

Dar priminsiu, kad bet kokio dazo odoje , nesvarbu kokioje technikoje paradyta spalva keisciasi.  Kas ka Jums besakytu  4u.gif



aciu uz Jusu issamius atsakymus, dabar niekaip neapsisprendziu ka daryti ar plaukeliniu netodu ar microbladingu, gal turite kokiu pavyzdziu kad aiskiai matytusi skirtumas jau praejus procedurai kuriam laikui, nes kur ideta internete foto plaukeliniu emtodu man nepatinka nes aiskiai tie bruksniai matosi, bet po kokio gero menesio kazkaip tu bruksneliu aiskiai nebesimato, vaizdas tarsi apsilieja. TAi kiek suprantu microbladingas laikytu dvigubai ilgiau...
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2015 04 14, 11:21)
aciu uz Jusu issamius atsakymus, dabar niekaip neapsisprendziu ka daryti ar plaukeliniu netodu ar microbladingu, gal turite kokiu pavyzdziu kad aiskiai matytusi skirtumas jau praejus procedurai kuriam laikui, nes kur ideta internete foto plaukeliniu emtodu man nepatinka nes aiskiai tie bruksniai matosi, bet po kokio gero menesio kazkaip tu bruksneliu aiskiai nebesimato, vaizdas tarsi apsilieja. TAi kiek suprantu microbladingas laikytu dvigubai ilgiau...

Mazute , plaukeliu technika ir mikrobladingas tai vienas ir tas pats smile.gif . Tik vieno piesemi plaukeliai aparatu ( kokio tik nori storio ir plonumo), kito rankiniu alia peiliuku ( irgi stori koki nori gali nupiesti).
Is pvz. nieko nesuprasite ir vienas ir kitas gali atrodyti labai grazia ir gali labai nevykusiai. smile.gif
Laikomumas priklauso nuo padaryto rezultato. Ir vienas ir kitas panasai laiko. Jeigu ploni, grazus naturalus, tai ir dazo odoje nedaug, nu isivaizdukite plona linija, tik truputi pablunka ir jau nesimato, ar dalim ( pvz. pabluko gliukas) O jeigu ir vienu ir kitu budu papiesti storesne, ryskia ( man asmeniskai negrazu), bet ir laikys ilgiau . Viskas logiska.

Eikite geriau pas meistre, kuri daro visais budais ir pasitarkite vietoje, pagal Jusu antakius, forma, spalva plaukeliu naturaliu stori, plaukeliu naturaliu kieki, pagal rezultata ir ryskumo kuri noretumete. Ten ir apsispresite ir kartu nutarsite. Cia yra oda ir negai 100% prognozuoti, kad bus butent taip, kaip isivaizduojete. Negali parodyti buteliuka su spalva ir pasakyti-va butent tokia ji Jums ir bus. Ar pati nuspresti, kad norite butent sita buda, o oda pvz.riebi , poreta ir visai nesigaus norimas rezultatas.



Yra merginos ejo i mikrobladinga pas meistre kuri dirba tik su mikrobladingu ( rankinis metodas). Oda pasirode ne visai tinkama, rezultatas nelabai tenkino tai bande taisyti kelis kartus. Bet meistre moka tik rankiniu budu ir aparato neturi, kitaip nemoka unsure.gif . Kaip istaisyti, jeigu ji moka tik piesti bruksniukus peiliuku. doh.gif Kitos technikos nezino.!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 14 balandžio 2015 - 10:17
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 14, 10:06)
Mazute ,  plaukeliu technika ir mikrobladingas tai vienas ir tas pats  smile.gif  . Tik vieno piesemi plaukeliai aparatu ( kokio tik nori storio ir plonumo), kito rankiniu alia peiliuku ( irgi stori koki nori gali nupiesti).
Is pvz. nieko nesuprasite ir vienas ir kitas gali atrodyti labai grazia ir gali labai nevykusiai.  smile.gif
Laikomumas priklauso nuo padaryto rezultato. Ir vienas ir kitas panasai laiko. Jeigu ploni, grazus naturalus, tai ir dazo odoje nedaug, nu isivaizdukite plona linija, tik truputi pablunka ir jau nesimato, ar dalim ( pvz. pabluko gliukas) O jeigu ir vienu ir kitu budu papiesti storesne, ryskia ( man asmeniskai negrazu), bet ir laikys ilgiau . Viskas logiska.

Eikite geriau pas meistre, kuri daro visais budais ir pasitarkite vietoje, pagal Jusu antakius, forma, spalva plaukeliu naturaliu stori, plaukeliu naturaliu kieki, pagal rezultata ir ryskumo kuri noretumete. Ten ir apsispresite ir kartu nutarsite. Cia yra oda ir negai 100% prognozuoti, kad bus butent taip, kaip isivaizduojete. Negali parodyti buteliuka su spalva ir pasakyti-va butent tokia ji Jums ir bus. As pati nuspresti, kad norite butent sita buda, o oda pvz.riebi , poreta ir visai nesigaus norimas rezultatas.
Yra merginos  ejo i mikrobladinga pas meistre kuri dirba tik su mikrobladingu ( rankinis metodas). Oda pasirode ne visai tinkama, rezultatas nelabai tenkino tai bande taisyti kelis kartus. Bet meistre moka tik rankiniu budu ir aparato neturi, kitaip nemoka unsure.gif . Kaip istaisyti, jeigu ji moka tik piesti bruksniukus peiliuku. doh.gif  Kitos technikos nezino.!!!!


mano situacija: ejau kuri daro aparatu ( ne piestuku) microbladingas ( ji daro tik siuo metodu), dabar jau reikjtu eiti korekcijai, bet na toli grazu dar iki to rezultato kurio noriu, dabar jie lb siauri, mano plaukeliai tamsiai rudi viska dengia ir realiai jo kaip ir nesimato, dormos nera, noresiu storinti, va tada ir islys. Bet kita drauge pasiule eiti plaukeliniu metodu, neva bus naturaliau, tad dabar ir pasimeciau kur eiti tai korekcijai. Ejau pasikonsultuoti dar pas viena meistre, su piestuku sako neiseis nes nebedengs to kas jau yra, darytu plaukeliniu metodu su aparatu. tai realiai galimybes dabar turiu dvi: eiti pas ta pacia kuria pirma akrt dariau bet bus microbladingas (aparatu), tusuota istisai, antru variantu aparatu bet plaukeliniu metodu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 14 balandžio 2015 - 10:43
QUOTE(renatuxaass @ 2015 04 14, 10:22)
mano situacija: ejau kuri daro aparatu ( ne piestuku) microbladingas ( ji daro tik siuo metodu), dabar jau reikjtu eiti korekcijai, bet na toli grazu dar iki to rezultato kurio noriu, dabar jie lb siauri, mano plaukeliai tamsiai rudi viska dengia ir realiai jo kaip ir nesimato, dormos nera, noresiu storinti, va tada ir islys. Bet kita drauge pasiule eiti plaukeliniu metodu, neva bus naturaliau, tad dabar ir pasimeciau kur eiti tai korekcijai. Ejau pasikonsultuoti dar pas viena meistre, su piestuku sako neiseis nes nebedengs to kas jau yra, darytu plaukeliniu metodu su aparatu. tai realiai galimybes dabar turiu dvi: eiti pas ta pacia kuria pirma akrt dariau bet bus microbladingas (aparatu), tusuota istisai, antru variantu aparatu bet plaukeliniu metodu.

eikit jūs geriau pas mūsų Lilią, padarys jinai jums tušavimo metodu ir bus geriausia ir gražiausia, aš taip manau smile.gif man apskritai tušavimas yra gražiausias metodas.
bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 04 14, 11:46)
eikit jūs geriau pas mūsų Lilią, padarys jinai jums tušavimo metodu ir bus geriausia ir gražiausia, aš taip manau smile.gif man apskritai tušavimas yra gražiausias metodas.
bigsmile.gif  tongue.gif

tusavimas tai cia kuris metodas skaitosi? kuriam mieste Jus? nes jauciu Vilniuj ar Kaune, o as Siauliuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2015 04 14, 12:58)
tusavimas tai cia kuris metodas skaitosi? kuriam mieste Jus? nes jauciu Vilniuj ar Kaune, o as Siauliuos smile.gif


tušavimas tai tas metodas, kur gražiausias biggrin.gif
o šiaip pagooglinkit, tikrai rasit.
taip, apie vilnių čia kalbu. deja. Bet manau, kad ir šiauliuose turi būt ne viena meistrė, kuri tuo užsiima. tik va aš bijočiau papult pas kokią nors nepatyrusią.
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2015 04 14, 12:58)
tusavimas tai cia kuris metodas skaitosi? kuriam mieste Jus? nes jauciu Vilniuj ar Kaune, o as Siauliuos smile.gif


Vilnius nuo Šiaulių ne amerika, geriau jaU PAVAŽIUOTI, NEGU KELIS METUS GRAUŽTIS blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 04 14, 13:46)
tušavimas tai tas metodas, kur gražiausias biggrin.gif
o šiaip pagooglinkit, tikrai rasit.
taip, apie vilnių čia kalbu. deja. Bet manau, kad ir šiauliuose turi būt ne viena meistrė, kuri tuo užsiima. tik va aš bijočiau papult pas kokią nors nepatyrusią.

tai kiek suprantu tusavima vadinat seseliavimo metoda? jie jau visi persipyne, kas ka nori taip ir vadina
Papildyta:
QUOTE(snaige4 @ 2015 04 14, 13:49)
Vilnius nuo Šiaulių ne amerika, geriau jaU PAVAŽIUOTI, NEGU KELIS METUS GRAUŽTIS  blush2.gif

pasitaiko visokiu pavyzdziu, drauge kita dare Vilniuje paskui grauzes ir po puses emtu dares Siauliuos ir lb patenkinta pas ta pacia meistre pas kuria dabar dare pima kart man, cia kiekvienam individualiai turbut, svarbiausia paciam suprats ko tiksliai nori.as ta dabar ir bandau daryt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 14 balandžio 2015 - 14:02