Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(/ Lisa / @ 2015 03 19, 21:34)
Nusiraminkite, buna. Laukite.  smile.gif Patepkite kokiu bepantenu.
Randu tikrai nebus, o sasiukas storas gal del linfos ir kraujo , jeigu riebesne oda ir sasiukas buna storesnis.

Ačiū.lauksiu smile.gif Aš nebe pirmą kartą "tatuiruota",anksčiau po 3-4 dienų imdavo luptis,o dabar kaip privirinti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

noriu ir aš pasidaryti mikropigmentaciją antakiams, tačiau kažkuri mergina minėjo, kad jai po antakių mikropigmentacijos išplonėjo ir galiausiai visai išpliko visi antakiai ir liko tik dažai blink.gif
ar kam teko apie tai girdėti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuksoPieva @ 2015 03 10, 10:05)
Sveikos merginos, užsirašiau pas meistrę Martyną, algirdo g. 11, Vilnius salonas Venezia. Gal turit kokių atsiliepimų?  4u.gif Čia yra jos profilis su nuotraukomis https://www.facebook...456646861122216  Kokios nuomonės, vertinimai? Man darbai atrodo gražūs, bet gal Jūs matot kitaip? Labai bijau susibjauroti veidą, nes daug nekokių pavyzdžių aplink  unsure.gif  Būčiau labai dėkinga už pagalbą.

man nepatinka, ziurejau ir as sia meistre ilgai, bet visgi daugelis antakiu darbu lyg nubreztais apvadais. nenuturalius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2015 03 12, 19:40)
Sveikos, vis galvoju pasidaryti antakiu permanentini makiaza, taciau gyvenu uzsienyje o grystu tik i gimtaji miesta Siaulius kartais labai trumpam, todel kituose miestuose kaip ir nera galimybes pasidaryti sio grozio. Tad norejau paklausti gal kas zinote kokia gera meistre Siauliuose?

sveikos, dariausi pas Asta pries Siauliu viesbuti,kolkas dar atsiliepimu palikti nenoriu,nes tik uzvakar padare,siai dienai man atrodo turiu ka koreguoti, na man jie vizualiai skiriasi smile.gif jie padaryti lygiai taip kaip buvo mano naturalus, bet jie ir buvo siek tiek nelygus, nevienodos formos,tai taip ir dabar yra.

neramina tik tai kad ejau darytis kai sirgau ( buvo pries paskutine sirgimo diena),meistre sake nesvarbu, svarbu, kad ne pirma diena tik, ka Jus apie tai girdejote?
Papildyta:
dar gal kur nors matete graziu lupu pavyzdziu, neryskaus noriu neryskaus, kad vos matytusi, tiktu visoms situacijoms, apetitas kyla bevalgant smile.gif tikiuosi kad voku apvado neuzsimanysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 20 kovo 2015 - 23:13
QUOTE(renatuxaass @ 2015 03 21, 00:53)
sveikos, dariausi pas Asta pries Siauliu viesbuti,kolkas dar atsiliepimu palikti nenoriu,nes tik uzvakar padare,siai dienai man atrodo  turiu ka koreguoti, na man jie vizualiai skiriasi smile.gif jie padaryti lygiai taip kaip buvo mano naturalus, bet jie ir buvo siek tiek nelygus, nevienodos formos,tai taip ir dabar yra.



Del menesiniu nepregyvenkit, tikrai svarbu, kad ne pirma diena ar pries pat menesines.
Papildyta:
QUOTE(*Viktoryte* @ 2015 03 20, 22:32)
Sveikos merginos,

noriu ir aš pasidaryti mikropigmentaciją antakiams, tačiau kažkuri mergina minėjo, kad jai po antakių mikropigmentacijos išplonėjo ir galiausiai visai išpliko visi antakiai ir liko tik dažai blink.gif
ar kam teko apie tai girdėti, ačiū 4u.gif

Nejaugi be tos merginos daugiau nera pasidariusi antakius.

Jeigu yra savo tankus antkiai, tai tikrai tokie ir lieka, jeigu ir siap mazai plauku, silpni, ploni, tai po tuputi ir toliau plyksta. Gal yra kokiu isimciu ir tikrai kazkas vyksta kitaip, bet tikrai patikekite kiekviena kliente uzduotu toki klausima ir turbut niekas nesidarytu ilgalaiko makiazo. smile.gif
As turejau nedaug antakiu plaukeliu-permanentini turiu jau gal 10 metu, tai tikrai plaukeliu maziau,bet manau ir taip po 10 metu ju butu jau zymiai maziau biggrin.gif
Atsakyti
SVeikos, jungiuosi i jusu buri, temos nesekiau, turiu klausimuku profesionalems.. Baigiau ir as mokymus mikropigmentacijos, dirbu Norvegijoj su situo reikalu:) Taciau esu labai dar netikra del pigmentu maisymo, dedant sviesiai ruda (brown) panelei antakiai nuraudonavo, suprantu, kad tai del odos tipo ir pns.. ka daryti, kai kliente nori rudos spalvos, nepilkos, ne i juoduma, bet grynai sokoladines rudos, ar isviso imanoma tokia isgauti? Dazniausia antakiam dirbu su brunetu. Kas gali nuosirdziai patarti?
Ir koki pilka atspalvi naudojat? tai antakiukai gauna pilka spalva? maisote su kazkuo?aciu labai labai:)
Atsakyti
[qwuote=Irmama,2015 02 23, 23:40]
Mergaites mirksiukas.gif jau turiu foto thumbup.gif
Is kart po proceduros:
user posted image
user posted image
Cia po savaites:
user posted image
user posted image
user posted image
Dar tik plaukeliu nedaziau, nes reikia laukt dar 1 sav.
Komentuoti galite drasiai mirksiukas.gif biggrin.gif yra netobulumu ax.gif dar nepriprantu rolleyes.gif bet patogu, kad nenusiplauna ir forma islaikyta,,,tikrai maziau reikes begiot dazyti smile.gif
Kai eisiu trecia karta, gal pataisys tuos netobulumus ax.gif
Nezinau, ar del mano odos kaltes, ar del meistres, mano vienas antakis sviesesnis ir netolygiai unsure.gif meistre gal ir nebloga, sunku man su kazkuo palyginti, nes pas kita nesu buvusi smile.gif
Pas mane yra plaukeliu, tai man pilna tusavima dare.Nezinau, noreciau siek tiek platesniu, bet nieko nepatare man, gal negalima tiesiok, islysti is plaukeliu g.gif
[/quote]

Grazi spalva gavosi,kazi koki pigmenta naudojo?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monali` @ 2015 03 23, 17:24)
SVeikos, jungiuosi i jusu buri, temos nesekiau, turiu klausimuku profesionalems.. Baigiau ir as mokymus mikropigmentacijos, dirbu Norvegijoj su situo reikalu:) Taciau esu labai dar netikra del pigmentu maisymo, dedant sviesiai ruda (brown) panelei antakiai nuraudonavo, suprantu, kad tai del odos tipo ir pns.. ka daryti, kai kliente nori rudos spalvos, nepilkos, ne i juoduma, bet grynai sokoladines rudos, ar isviso imanoma tokia isgauti? Dazniausia antakiam dirbu su brunetu. Kas gali nuosirdziai patarti?
Ir koki pilka atspalvi naudojat? tai antakiukai gauna pilka spalva? maisote su kazkuo?aciu labai labai:)

Yra atskira tema cia bendrauja merginos kurios pasidare arba nori pasidaryti igalaiki makiaza. Dalinasi ispudziais, patirtimi, iesko rekomendaciju.
Paraudonavo visai ne del odos tipo, del dedamos rudos spalvos. Ir priklausomai po kiek lauko tai ivyko. Jeigu greitai, tai tikrai buvo persilta spalva kurioje pakankamai daug raudonos. Jeigu po keliu metu, tai norma rudai spalvai, bet vengiu deti ruda aplamai, zinant koks bus resultatas veliau. Jeigu kliente nori viskas isaiskinu ir arba sutinka veliau koreguoti rausvus antakius, arba sutinka su pilksva spalva iskarto. O is praktikos, net tos kurios po kiek laiko ateina su rausvesniu atspalviu, per atnaujinimo pricedura iskarto jau nori pilksvu. 4u.gif

Ir aplamai, tos kuriso nori grieztai rudu antakiu, turi nelaukti kol nuraudonuos, o ateiti i korekcija anksciau, kai jau mato kad tai pradeda vykti, o ne kai jau bus visai ryzi. !!!!!!!!

Ir dar, ruda rudai nelygi. Gali buti ruda tamsi, kuri atdoro salciau, link pilksvumo, ar juodumo. Gali buti ruda kuri kai kastonas ir tokia greitai bus rausva.
Jeigu kliente blondine, naturali,mazai dazosi tai nereiskia , kad jai reikia daryti smelio spalvos antakius, juk plaukelius ji chemiska dazo ne smeline spalva. Ji noriu tokiu paciu antakiu kaip ir visos, tik skirtumas intensivume- svelniu pvz pilksvu-seseliniu, o ne ryskios tatu ant kaktos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 23 kovo 2015 - 20:01
ATleiskite, neradau temos, gal Lisa galetumet pasakyti kur ieskoti jos? Butu smagu pasikonsultuoti su bendramintem:)
Dekui uz atsakymus, tiap spalvyte iskart nukritus sasui nuraudonavo..per korekcija tikria tamsinom,tiap kaip ir saket, suprato,kad nori tamsesniu antakiu:)) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monali` @ 2015 03 24, 17:53)
ATleiskite, neradau temos, gal Lisa galetumet pasakyti kur ieskoti jos? Butu smagu pasikonsultuoti su bendramintem:)
Dekui uz atsakymus, tiap spalvyte iskart nukritus sasui nuraudonavo..per korekcija tikria tamsinom,tiap kaip ir saket, suprato,kad nori tamsesniu antakiu:)) 4u.gif

Senai matau kas buvo temoje manau kitos ir nera SM.

http://www.supermama...;#entry67531149


Yra facebooke

https://www.facebook...416958/?fref=ts
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 03 24, 21:58)
Senai matau kas buvo  temoje manau kitos ir nera SM.

http://www.supermama...;#entry67531149
Yra facebooke

https://www.facebook...416958/?fref=ts



raso turinys laikinai neprieinamas, gal galite pavadinima grupes parasyt,susirasiu fcb:) aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Monali` @ 2015 03 25, 17:30)
raso turinys laikinai neprieinamas, gal galite pavadinima grupes parasyt,susirasiu fcb:) aciu:)


Permanentinio makiažo meistrai Lt
Atsakyti