Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(AuksoPieva @ 2015 03 10, 11:05)
Sveikos merginos, užsirašiau pas meistrę Martyną, algirdo g. 11, Vilnius salonas Venezia. Gal turit kokių atsiliepimų?  4u.gif Čia yra jos profilis su nuotraukomis https://www.facebook...456646861122216  Kokios nuomonės, vertinimai? Man darbai atrodo gražūs, bet gal Jūs matot kitaip? Labai bijau susibjauroti veidą, nes daug nekokių pavyzdžių aplink  unsure.gif  Būčiau labai dėkinga už pagalbą.

Man visai grazus labaiu paskutiniai darbai, kaip suprantu nuo 2014 galo ir 2015 metu.
Sugijusiu radau vel gi labai nedaug. Vienas gal lupas ir kokius 5 antakius per visa galerija.
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2015 03 10, 15:58)
sveikos, ar tiesa, kad maitinanciai neverta darytis antakiu permanentinio makiazo. labai jau noreciau, nes vaizdo nera, bet deja maitinu. O gal siuo atveju tiktu  3D?

aciu


Nedag liko, geriau palaukti, kol baigsite maitinti. O kas tas 3D biggrin.gif
Kodel turetu labiau tikti? Visais atvejais dazas ivedamas i oda ir sutrugdyti gali hormonu kaita, kad sunkiau savinasi dazas. Vienoms tai turi itakos, kitoms ne. Kaip bus Jums neaisku, todel geriau palaukti.
Atsakyti
Sveikos, vis galvoju pasidaryti antakiu permanentini makiaza, taciau gyvenu uzsienyje o grystu tik i gimtaji miesta Siaulius kartais labai trumpam, todel kituose miestuose kaip ir nera galimybes pasidaryti sio grozio. Tad norejau paklausti gal kas zinote kokia gera meistre Siauliuose?
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2015 03 12, 20:40)
Sveikos, vis galvoju pasidaryti antakiu permanentini makiaza, taciau gyvenu uzsienyje o grystu tik i gimtaji miesta Siaulius kartais labai trumpam, todel kituose miestuose kaip ir nera galimybes pasidaryti sio grozio. Tad norejau paklausti gal kas zinote kokia gera meistre Siauliuose?


Pasiūlyti negaliu, bet galėčiau patarti neiti pas meistrę, kurį dirba salone "prie Saulės". Mano patirtis su ja ne kokia g.gif
Atsakyti
Sveikos, idomu suzinoti ar toms kurios pasidare antakiu mikropigmentacijos atnaujinima (ta prasme po 1-2metu nuo pirmos proceduros) reikejo ir korekcijos vel po menesio? as pasidariau atnaujinima ir galvojau to pakaks,bet meistre pasake, kad ko gero reikes ir korekcijos po sio atnaujinimo.
Gal kas placiau pasakos apie tuos atjaunijimus? Kiek laiko laiko? ko gero trumpiau nei po pirmo pasidarymo? aciu uz nuomones!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 13 kovo 2015 - 14:27
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 03 13, 16:27)
Sveikos, idomu suzinoti ar toms kurios pasidare antakiu mikropigmentacijos atnaujinima (ta prasme po 1-2metu nuo pirmos proceduros) reikejo ir korekcijos vel po menesio? as pasidariau atnaujinima ir galvojau to pakaks,bet meistre pasake, kad ko gero reikes ir korekcijos po sio atnaujinimo.
Gal kas placiau pasakos apie tuos atjaunijimus? Kiek laiko laiko? ko gero trumpiau nei po pirmo pasidarymo? aciu uz nuomones!

Priklausomai kokia atejote i atnajijimo procedura ir nuo odos. Buna klientes ateina ir nori jau truputi paryskinti o buna ateina, kai jau nedaug kas like. Tada priklauso, jeigu proceduros metu pakraujuoja, ar sunkesne oda, tai gali buti spalvos netolygumas. Zinoma tada reikia pakoreguoti ir suvienodinti. Jeigu per pirmus kartus ansciau dazas sunkiai savinosi, tai manau ir per atnaujinima bus tas pats.
Po atnaujinimo proceduras kaip praktika dazai trumpiau laiko, nei aplamai pati pirma karta.
Tai kalbu apie antakius. Pvz atnaujinti atejote kai antakiai is rudu pabluko i ryzuma, tai padengus pirma karta gali tiesiog skverbtis kai kur dar vis tas ryzumai. Jeigu buvo pilksvi ir atejote paryskinti, tai pilka, ant pilko jau bus kitaip smile.gif

Atsakyti
Aciu uz atsakyma, panasu kad teks eiti. Ech nusivyliau, taip iseitu kad reikes eiti mazdaug kas metus ir moketi uz dvi proceduras ( korekcijas ) brangoka
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 03 10, 09:50)
aš gyvai mačiau vieną darbą Martynos, antakius, draugė pasidarė. man gražiai pas ją padaryta  4u.gif

as turiu jos darytus antakius ir keletas kolegiu. Nepriekaistingi darbai, tikrai nesubjaurotos esame smile.gif tik tiek kad teislaike metus, oda mano riebi gana. jau moraliskai ruosiuosi keliauti korekcijai nes norisi ryskiau.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 03 14, 16:26)
as turiu jos darytus antakius ir keletas kolegiu. Nepriekaistingi darbai, tikrai nesubjaurotos esame smile.gif tik tiek kad teislaike metus, oda mano riebi gana. jau moraliskai ruosiuosi keliauti korekcijai nes norisi ryskiau.

Tai vat su tom riebiom, arba jautriom odom taip ir buna. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sakykite,mergaitės,ar kuriai nors šašai antakių laikėsi iki 10 dienų??10 d,pasidariau,galiukai vakar ėmė luptis,bet per vidurį stori šašai laikosi ir viskas:).Gal ten jau randai kokie atsiradę?smile.gif)nesinori meistrės trukdyt darbo metu,jei jūs nenuraminsite,teks vakare konsultuotis su ja...
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 03 19, 14:42)
Sakykite,mergaitės,ar kuriai nors šašai antakių laikėsi iki 10 dienų??10 d,pasidariau,galiukai vakar ėmė luptis,bet per vidurį stori šašai laikosi ir viskas:).Gal ten jau randai kokie atsiradę?smile.gif)nesinori meistrės trukdyt darbo metu,jei jūs nenuraminsite,teks vakare konsultuotis su ja...

Lakosi ir iki 14 dienu. mirksiukas.gif Nzn, kas cia itakoja, gal kad mano oda labai sausa. g.gif Jau daug metu turiu "tuos" antakius ir po kiekvienos korekcijos tie sasai taip laikosi, nepriklausomai ar sasiukas plonutis, ar storesnis. Aisku, kol sasai yra stengiuosi nedrekinti antakius, labai atsargiai plaunu veida. Bet kai nusibosta taip terliotis, veida atsargiai paplaunu vandeniu ir kai antakiai gauna daugiau dregmes, tada kelios dienos ir sasu kaip nebuta.
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 03 19, 16:42)
Sakykite,mergaitės,ar kuriai nors šašai antakių laikėsi iki 10 dienų??10 d,pasidariau,galiukai vakar ėmė luptis,bet per vidurį stori šašai laikosi ir viskas:).Gal ten jau randai kokie atsiradę?smile.gif)nesinori meistrės trukdyt darbo metu,jei jūs nenuraminsite,teks vakare konsultuotis su ja...

Nusiraminkite, buna. Laukite. smile.gif Patepkite kokiu bepantenu.
Randu tikrai nebus, o sasiukas storas gal del linfos ir kraujo , jeigu riebesne oda ir sasiukas buna storesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 19 kovo 2015 - 20:37