Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

Vis tik zygiuosiu pas Inga V., balandzio pradzioj parasysiu ispudzius.
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 03 03, 16:00)
Ar meistrės galėtų pakomentuoti tokią situaciją:Meistrė blogai atliko savo darbą,ne tokią formą ir ne tokią spalvą uždėjo,kaip buvo aptarta.Ar labai nelygiai užtušavo,neproporcingai antakiai atrodo.Žodžiu,vaizdelis ne koks.PATEIKIU KAIP PAVYZDĮsmile.gif.Kaip tokiu atveju elgtis?Išeiti ir palikti "meistrę" toliau bjauroti moteris?Kur ieškoti tiesos ?Reikalauti kompensacijos?Nes mes pasirašome prieš procedūrą kažkokį meistrę apsaugantį popieriuką,bet pačios neturime jokių garantijų ir teisų?Klausiu todėl,kad matau daugybę baisių antakių,nusivylusių ir net į depresiją kritusių merginų,kurios sumokėjo didelius pinigus,o kokybiškos paslaugos negavo.Ar turime mes kažkokias teises,apart to,kad mokėtume šaibas? smile.gif


Labai sunku kazka komentuoti. Pati suprantate, Jus manote, kad ne ta spalva, ne ta forma-juk niekur to neparasyta? Pries tai buvo nupiesti antakiai ir matete veidrodyje ka turi daryti, reiskias sutikote. Gal ir imanoma eigoje nulinkti nuo piestos formos, bet nera kaip to irodyti.
Del spavos, net nezinau. Jeigu prasete pvz. smelio spalvos antakius, o padare juodus, tai aisku. Jeigu pvz norejote vidutinio pilkumo, o padare tamsiai pilus-vel gi gal kas kaip mato spalva, o gal oda taip prieme. Sunku dabar issiaiskinti ka Jus norejote ir ka Jums padare. Juk niekur to neparasyta o tik kalbeta. g.gif
Del nevienodumo -imanoma pataisyti, paligynti spalva.

Del pinigu grazinimo, kompensacijos net nezinau. Manau priklauso ar tikrai subjaurota, ar tiesiog ne ta rezultata turite kuri isivaizdavote. Ar imanoma pataisyti. Reiketu veretinti visgi situacija. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mariliki @ 2015 03 03, 17:08)
Mano panaši situacija. Darant korekcija pastebėjo, kad vienas antakis labiau nuleistas( pats galiukas) , tad meistrė padarė kitą, o tą užlinkusį bandė išnaikinti, iš pirmo karto nepavyko, tai rezultatas - dvišakas galiukas doh.gif Šiandien eisiu dar kartą, įdomu kiek paprašys schmoll.gif

Tai pirmiausia reikejo naikinti, o poto tik piesti antra gala. Ir dabar kokiu budu naikino g.gif

Esu maciusi atvejus, kaip Jusu ir taip ir turi 2 galus, nes nepasidave naikinimui. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 03 03, 23:04)
Tai pirmiausia reikejo naikinti, o poto tik piesti antra gala. Ir dabar kokiu budu naikino  g.gif

Esu maciusi atvejus, kaip Jusu ir taip ir turi 2 galus, nes nepasidave naikinimui.  unsure.gif


Man aiškino, kad su didesnėmis adatėlėmis bado į gilesnį sluoksnį, kad tą pigmentą sutrauktų.
Tai va, vakar nuėjau ir vėl tuo pačiu būdu naikino, davė kažkokį baltą tepalą tepti, kuris neva traukia tą pigmentą, tai dabar vaikštau kaip dantų pastos ant antakio užsitepus doh.gif
Atsakyti
Aš tokias situacijas ir turiu galvoje,kai meistrė neatsakingai padaro darbą,skuba galbūt,nes tai pinigai...po to tenka kelis kartus "taisyti",mokėti už vizitus ir visviena stebuklas neįvyksta,nes ji nesugeba....Bet čia ne plaukai,kad nepatiko-ataugs.Motyvuoti galima,kad oda nepriima,dažas "neina",organizmas atmeta smile.gif Sutinku,yra meistrių,kurios dirba puikiai,supranta,sugeba,turi skonį ir jei nepavyko,galbūt neima pinigų už NEATLIKTĄ DARBĄ.Bet per visą Lietuvą gal kokias 5 atrastume,ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 03 03, 14:00)
Ar meistrės galėtų pakomentuoti tokią situaciją:Meistrė blogai atliko savo darbą,ne tokią formą ir ne tokią spalvą uždėjo,kaip buvo aptarta.Ar labai nelygiai užtušavo,neproporcingai antakiai atrodo.Žodžiu,vaizdelis ne koks.PATEIKIU KAIP PAVYZDĮsmile.gif.Kaip tokiu atveju elgtis?Išeiti ir palikti "meistrę" toliau bjauroti moteris?Kur ieškoti tiesos ?Reikalauti kompensacijos?Nes mes pasirašome prieš procedūrą kažkokį meistrę apsaugantį popieriuką,bet pačios neturime jokių garantijų ir teisų?Klausiu todėl,kad matau daugybę baisių antakių,nusivylusių ir net į depresiją kritusių merginų,kurios sumokėjo didelius pinigus,o kokybiškos paslaugos negavo.Ar turime mes kažkokias teises,apart to,kad mokėtume šaibas? smile.gif


Teoleda, aš ne tik kaip meistrė, tačiau ir kaip teisininkė galiu Jums pakomentuoti. Dauguma meistrų duoda pasirašyti sutikimą procedūrai, jis gana standartiškas iš esmės reiškiantis, kad Jūs sutinkate su procedūra ir su tuo, kad pasekmės kiekvienam gali skirtis ir yra sunkiai numatomos dėl individualių organizmo sąvybių, todėl per daug garantijų negaunate Tačiau, kiekviena sutartis abiejų sutarimu gali būti papildyta paprastu prierašu apačioje pačiame sutarties lape, prierašą padarykite ranka nurodykite, kad meistrė įsipareigoja išlaikyti simetriją, abiejų antakių vienodą formą, kad meistrė įsipareigoja padaryti nuotrauką prieš procedūrą ir nupiešus formą, šios nuotraukos bus pridėtos prie sutarties, taip pat, kad meistras įsipareigoja procedūros metu padaryti tokią pat formą, kaip fiksuota forma nupiešus. Dėl spalvos taip pat galima atsinešti pavyzdį su norima spalva, tarkime, kad ir atspaustą ant lapo ir pridėti prie sutarties nurodant kaip priedą ir jį patį taip pat pažymint. Faktas, kad spalva gali būti vos tamsesnė ar šviesesnė, tačiau jeigu prašote pilkos, o gaunate tarkime juodą ar mėlyną ar dar gražiau raudoną tuomet faktas, kad tai neatitinka sutarties sąlygų. Sutartyje taip pat reikėtų nurodyti kokios pasekmės dėl to jeigu viena iš sutarties šalių nevykdo savo įsipareigojimų - grąžinami pinigai, mokama kompensacija ir panašiai.


Vis dėl to iš esmės JEIGU NORITE APSISAUGOTI išsiaiškinkite, kur ir pas ką einate, pažiūrėkite kiek laiko meistras dirba, kiek nuotraukų jo galerijoje, kiek nuotraukų ne tik iškarto po procedūros bet ir išsilukštenus bei sugijus. Pasidomėkite gal kažkas iš pažįstamų buvo, paskaitykite komentarus bei atsiliepimus - tai ir bus didžiausia apsauga bei garantija.

manau, kad po prastai atliktos procedūros nei atgauti pinigai nei kompensacija neguos - geriausia to išviso išvengti.
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 03 04, 15:15)
Aš tokias situacijas ir turiu galvoje,kai meistrė neatsakingai padaro darbą,skuba galbūt,nes tai pinigai...po to tenka kelis kartus "taisyti",mokėti už vizitus ir visviena stebuklas neįvyksta,nes ji nesugeba....Bet čia ne plaukai,kad nepatiko-ataugs.Motyvuoti galima,kad oda nepriima,dažas "neina",organizmas atmeta smile.gif Sutinku,yra meistrių,kurios dirba puikiai,supranta,sugeba,turi skonį ir jei nepavyko,galbūt neima pinigų už NEATLIKTĄ DARBĄ.Bet per visą Lietuvą gal kokias 5 atrastume,ar ne? biggrin.gif

Tai, tarkim, mano atveju, kai padarė dvišaką, pasakė, kad kainuos tiek, o kai nuėjau pasidaryti, tai užsiprašė trigubai daugiau, tai aš tiesiai šviesiai jai ir pasakiau, kad buvo čia jos kaltė, o ne mano, ir kad tiek aš tikrai nemokėsiu, tai ji nusileido ir sumokėjau pirminę sumą.
Atsakyti
AgnietėPM -DĖKUI thumbup.gif Žinoma,aš domiuosi,klausinėju ir žiūrinėju,prieš pakišdama savo feisą biggrin.gif Esmė ta,jog priviso "chaltūrščikų" be jokios atsakomybės,vat,jos mane piktina.Piktina,kad bjauroja jaunus veidus,svarbu,kuo daugiau nulupti.Pas žinomą meistrę sunku patekti,juk negali numatyti,kas bus po kelių mėn.,kai užsirašai.Įdomu,jei norėčiau po meistrės sutartimi savo sąlygas surašyti,koks jos veidelis būtų ir ar aplamai imtųsi darbo? biggrin.gif Gal eksperimentą atlikti? Pabūti Zorro lotuliukas.gif ...A,tiesa,darbų nuotraukos dažnai būna publikuojamos KITŲ MERGINŲ,tad irgi lengva "užkibti"...Bet kuriuo atveju linkiu visoms,tuo pačiu ir sau,sutikti gerą MEISTRĘ ir PADORŲ žmogų viename 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 03 04, 16:00)
AgnietėPM -DĖKUI thumbup.gif Žinoma,aš domiuosi,klausinėju ir žiūrinėju,prieš pakišdama savo feisą biggrin.gif Esmė ta,jog priviso "chaltūrščikų" be jokios atsakomybės,vat,jos mane piktina.Piktina,kad bjauroja jaunus veidus,svarbu,kuo daugiau nulupti.Pas žinomą meistrę sunku patekti,juk negali numatyti,kas bus po kelių mėn.,kai užsirašai.Įdomu,jei norėčiau po meistrės sutartimi savo sąlygas surašyti,koks jos veidelis būtų ir ar aplamai imtųsi darbo? biggrin.gif Gal eksperimentą atlikti? Pabūti Zorro lotuliukas.gif ...A,tiesa,darbų nuotraukos dažnai būna publikuojamos KITŲ MERGINŲ,tad irgi lengva "užkibti"...Bet kuriuo atveju linkiu visoms,tuo pačiu ir sau,sutikti gerą MEISTRĘ ir PADORŲ žmogų viename 4u.gif

Na bet aš vistik manau, kad porą trejetą mėnesių palaukti vizito pas profesionalią meistrė neturėtų sudaryt problemų 😋
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 04 kovo 2015 - 21:46
QUOTE(^^liutuke @ 2015 03 01, 16:37)
Gal kuri esate pasidariusi antakius pas Gitaną Vizgaitienę jos mikropigmentacijos centre (Ažuolyno centre)?  4u.gif

Neatsimenu nei vardo, nei pavardes. Lankiausi 2014 azuolyno spa, norejau,kad meistre pakoreguotu esama forma. Mano nuomone, vienas antakio galas storesnis ir siek tiek zemiau gavosi,pati meistre buvo labai maloni. Dabar vis dar suku galva,kaip butu galima pakeisti ta forma,isvis noreciau ju siek tiek labiau pakeltu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2015 03 05, 00:09)
Neatsimenu  nei vardo, nei pavardes. Lankiausi 2014 azuolyno spa, norejau,kad meistre pakoreguotu esama forma. Mano nuomone, vienas antakio galas storesnis ir siek tiek zemiau gavosi,pati meistre buvo labai maloni. Dabar vis dar suku galva,kaip butu galima pakeisti ta forma,isvis noreciau ju siek tiek labiau pakeltu ax.gif

Manau, kad dabar viskas kitaip, praejo laikas, patirtis, bet turbut pirma nuomone lieka ilgam.
Kazkada pries kelis metus rasiau savo nuomone , kai pamaciau sios meistres darbu galerijoje mano nuosavas lupas wub.gif mano darbus ir mano koleges.
Saziningumas man daug ka reiskia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 04 kovo 2015 - 22:50
Lisa, nezinau ar mes apie ta pacia kalbame,ji kaip ir mokymus veda kitoms,galvojau bus tokia pasikausciusi ir darba atliks nepriekaistingai,likau nusivylusi,o dabar nezinau kaip panaikinti jos klaidas ir tureti norima forma. O svetimu darbo demonstravimas man yra visiskas no go zemiau visko doh.gif
Atsakyti