Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(SensualitY @ 2015 02 16, 23:49)
Na,pas ją eilės po 2 mėnesius mažiausiai,tad manau jau tai daug ką pasako wub.gif  Mano situacija sudėtinga,vieną kartą jau buvau, bet dar mažiausiai 2-3 reiks kas mėnesį,tad dar ilgas kelias. Papasakosiu po visko:)

o kodel tiek daug korekciju reikia?

Mano antakiukai ir lupos jau beveik tvarkoje. Antakiai 5 para nusilupo. Lupos anksciau pradejo, bet dar jauciasi kad siek tiek yra. Tik su lupom bent man nelabai matosi kai lupasi. Atrodo serpetoja stipriau ir tiek. vyras trauke per danti kai dariausi, bet siandien sako, pasidazius visa, grazi. o realiai tik pudra ir tusas:) Antakiai visai kitaip atrodo, nei naturalus, daug geriau. Del lupu visdar sprendziu ar man patinka jos ryskeses, nes dazniausiai nedazydavau ju. Bet i korekcija tikrai keliausiu, tik dar pasvrstysiu ar ryskiau noriu ar ne. Kaip patare dar paziuresiu vaizdeli po pilno uzgijimo. Merginos darbe uzmete komplimentais. As uzskaitau, tik man atrodo, jog su paryskintom lupom atrodau vyresne ax.gif
Atsakyti
labukas visoms. as pasiklydau informacijos dziunglese... padekit issiaiskinti, prasau 4u.gif
as noreciau kad mano antakiai budu visada grazus ir kuo ilgiau. bet nezonau, kokia is proceduru pasirinkti - seseliavimas, priauginimas, mikropigmentacija, long liner, kakzokz 6d ir t.t.
del to klausiu... tai yra mano naturalus antakiaik - nedazyti. noretusi visgi grazios formos ir tinkamos spalvos... oda sausa, del to tenka pastoviai teptis drekinanciais kremais...

mamytes, patarkot, ka geriau rinktis?

user posted image


Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As pasiryzau ir pasidariau pilna tusavima ax.gif pas mane plaukeliu buvo, tik norejau forma islaikyti ir del tvarkingumo mirksiukas.gif
Dabar truputi gailiuosi unsure.gif kai uzgijo, mano vienas antakis buvo sviesesnis doh.gif nieko israiskingo ir pastebimo, tik dideli pinigai sukisti doh.gif
Dabar padare korekcija, del to sviesesnio antakio sako gali buti del to, kad proceduros metu pakraujavo, jautri oda unsure.gif
Tai nezinau, kiek cia tiesos, gal Liza pakomentuos mirksiukas.gif
Lauksiu dabar, kai uzgis, koks bus rezultatas, jei vel sviesesnis, tada nusisausiu doh.gif nezinau, ka tada reikes daryti??? Jau nekisiu pinigu...gana...
Plaukeliai pasvieseja ir vistiek turiu keliaut ju dazyti, kad butu ryskiau mirksiukas.gif taip, kad truputi apsirikau, kad pasidariau sia procedura!
Cia tinka toms, kas neturi plaukeliu, ar yra nevienodi antakiai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2015 02 17, 23:07)
Sveikutes 4u.gif
As pasiryzau ir pasidariau pilna tusavima ax.gif pas mane plaukeliu buvo, tik norejau forma islaikyti ir del tvarkingumo mirksiukas.gif
Dabar truputi gailiuosi unsure.gif kai uzgijo, mano vienas antakis buvo sviesesnis doh.gif nieko israiskingo ir pastebimo, tik dideli pinigai sukisti doh.gif
Dabar padare korekcija, del to sviesesnio antakio sako gali buti del to, kad proceduros metu pakraujavo, jautri oda unsure.gif
Tai nezinau, kiek cia tiesos, gal Liza pakomentuos mirksiukas.gif
Lauksiu dabar, kai uzgis, koks bus rezultatas, jei vel sviesesnis, tada nusisausiu doh.gif nezinau, ka tada reikes daryti??? Jau nekisiu pinigu...gana...
Plaukeliai pasvieseja ir vistiek turiu keliaut ju dazyti, kad butu ryskiau mirksiukas.gif taip, kad truputi apsirikau, kad pasidariau sia procedura!
Cia tinka toms, kas neturi plaukeliu, ar yra nevienodi antakiai ir pan.

Sveiki, tai juk galima paryskinti per korekcija. Ir ta viena pavienodinti. Jeigu pakraujavo, tai normalu, kad svesesnis gavosi. Tam ir korekcija, kad viska pataisyti. Buna, kad ir antros korekcijo reikia. Ka padarysi, visi mes individualus ir oda kiekvieno skirtinga.
Atsakyti
Suprantu mirksiukas.gif tik kisenes gaila:(
Tikiuosi viskas bus gerai, laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(margarita89 @ 2015 02 17, 19:09)
labukas visoms. as pasiklydau informacijos dziunglese... padekit issiaiskinti, prasau  4u.gif 
as noreciau kad mano antakiai budu visada grazus ir kuo ilgiau. bet nezonau, kokia is proceduru pasirinkti - seseliavimas, priauginimas, mikropigmentacija, long liner, kakzokz 6d ir t.t.
del to klausiu... tai yra mano naturalus antakiaik - nedazyti. noretusi visgi grazios formos ir tinkamos spalvos... oda sausa, del to tenka pastoviai teptis drekinanciais kremais...

mamytes, patarkot, ka geriau rinktis?



Kuo ilgiau grazus smile.gif Kiek tas ilgiau? Antakiu priauginimas trumpalaikis max turbut apie
2 men. Seselevimas-tai mikropigmentacijos-ilgalaikio makiazo techika . Padazyti antakius ilgalailiai lyg seseliu. Log-time piner tas pats -ilgalaikis makiazas. 6D. irgi ilgalaikis makiazas, tik laiko trumliau (6-12men.) nei pvz. seseliavimas, ar pilnas tusavimas.
Seseliavimas reiketu atnaujinti po (1-2met. priklausomai nuo odos tipo ir norimo intensivumo), pilna tusavima reiketu atnaujinti po (2-3met. irgi priklausomai nuo odos ir intensivumo).
Papildyta:
QUOTE(Irmama @ 2015 02 17, 23:41)
Suprantu mirksiukas.gif tik kisenes gaila:(
Tikiuosi viskas bus gerai, laukiu rolleyes.gif

Jau damuskite iki galo mirksiukas.gif , nesiosite visgi ilgesni laika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 vasario 2015 - 21:51
QUOTE(margarita89 @ 2015 02 17, 18:09)
labukas visoms. as pasiklydau informacijos dziunglese... padekit issiaiskinti, prasau  4u.gif 
as noreciau kad mano antakiai budu visada grazus ir kuo ilgiau. bet nezonau, kokia is proceduru pasirinkti - seseliavimas, priauginimas, mikropigmentacija, long liner, kakzokz 6d ir t.t.
del to klausiu... tai yra mano naturalus antakiaik - nedazyti. noretusi visgi grazios formos ir tinkamos spalvos... oda sausa, del to tenka pastoviai teptis drekinanciais kremais...

mamytes, patarkot, ka geriau rinktis?

user posted image

Rinkciaus 6D mirksiukas.gif pagal sia situacija ir vaizda mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau paklaust gal kas lankesi pas Liucija Penkauskiene kaune?kokie atsiliepimai?niekaip neissirenku pas kuria meistre eiti inga valaseviciene ar pas liucija.
www.ilgalaikismakiazas.lt
www.mikropigmentacija.lt
Atsakyti
QUOTE(erada @ 2015 02 20, 02:46)
Norejau paklaust gal kas lankesi pas Liucija Penkauskiene kaune?kokie atsiliepimai?niekaip neissirenku pas kuria meistre eiti inga valaseviciene ar pas liucija.
www.ilgalaikismakiazas.lt
www.mikropigmentacija.lt

As vertinu darbus kitaip nei Jus merginos smile.gif , todel pasirinkciau Inga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 20 vasario 2015 - 01:04
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 02 20, 01:52)
As vertinu darbus kitaip  nei Jus merginos smile.gif , todel pasirinkciau Inga   4u.gif


Pagal ka jus vertinate darbus?butu idomu suzinoti,nes istikruju nedirbant sioj sryti labai sunku suprasti kuris meistras vertesnis demesio 4u.gif nusprendziau darytis antakius smile.gif tai dabar atsakingai renkuosi meistre,nes jau turejau nemalonia patirti su akiu vokais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erada: 20 vasario 2015 - 09:26
Gal kas pastaruoju metu buvote pas Ritą Kaune?Berods,ji dabar kažkur senamiestyje.Ar tikrai galima rizikuoti ramia širdimi? smile.gif Ačiū,kas atsakysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erada @ 2015 02 20, 11:25)
Pagal ka jus vertinate darbus?butu idomu suzinoti,nes istikruju nedirbant sioj sryti labai sunku suprasti kuris meistras vertesnis demesio 4u.gif nusprendziau darytis antakius  smile.gif tai dabar atsakingai renkuosi meistre,nes jau turejau nemalonia patirti su akiu vokais  doh.gif

Nemanau, kad labai suprasite. Kitaip matau kokybe darbu sugijusiu darbu ir nesugijusiu.
Formos piesima ir t.t. Perziurekite visus darbus, o ne kazkokia dali. 4u.gif
Atsakyti