Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(AgnietėPM @ 2015 02 06, 10:05)
Jeigu Jūsų antakių plaukeliai nėra šviesūs, yra juodi, tai dažyti tikrai nebūtina. Dažyti reikėtų tais atvejais, jeigu permanentas atliekamas tamsia spalvyte, o plaukeliai yra šviesūs, tuomet jie labai krinta į akis kai gula ant tamsaus fono.


Aciu, manau, kad padejot apsispresti 4u.gif
Atsakyti
Lisa kreipiuos i jus,gal pazystat ar zinot Kaune meistre Valerija,zadu eiti darytis korekcija is kitos meistres pas ja,idomu nuomones butu kito zmogaus,o gal kuri mergina lankesi Grozio konture?
Atsakyti
QUOTE(Alvija123 @ 2015 02 08, 19:12)
Lisa kreipiuos i jus,gal pazystat ar zinot Kaune meistre Valerija,zadu eiti darytis korekcija is kitos meistres pas ja,idomu nuomones butu kito zmogaus,o gal kuri mergina lankesi Grozio konture?

Meistre girdeta, zinau bet darbu nemaciau. Ir darbo patirtis didele, nors kartais tai nieko nereiskia.
Atsakyti
Pasigrazinau lupas ir antakius:) Tai nzn kaip kitom, bet antakiai labai normaliai. Paraudo tik truputi, bet per kokia valanda dingo paraudimas. Patinimas gal ir yra, bet i akis nekrenta. Ryskuma po grifka galima siektiek paslepti:) Bet turbut i darba nenoreciau eiti. Kaip sakant savaitele laisva - nepamaisys. O su lupom tai buvo grazu:) Uztino taip stipriai iskart po proceduros, kad nei spalvois nesimate. Kaip klounas. tik nosytes raudonos truksta. Baisu net i autobusa lipti:) Gerai, kad vakaras buvo jau. Tai pasivaiksciojau pora valandeliu lauke iki namu, saltis maloniai atvesino, tai kol parsiradau, jau siek tiek patinimas praejo, bet faktas , kad nei ta pacia diena nei kita tikrai zmonem rodytis nereiketu:) Pamatyciau gatveje, juokciausi iki nukritimo:))))
Dabar jau daugiau nei para praejo, tai jau lyg ir nieko, praejo tas baisusis patinimas ir spalva atsirado biggrin.gif Smalsu kaip atrodys kai sugis. Matyt esu linkusi i patinimus, voku permanentas irgi 2 parom stipriai akis uztinti priverte.Ko del grozio neisbandome. Beje is patirties, po korekcijos gal maziau tinsta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dushianerami: 11 vasario 2015 - 00:00
Sveiki,

Noreciau paklausti gal turite atsiliepimu apie meistre Rita-Romo ( taip FB vadinas 6D antakiai) dirba Gails grožio salone Kaune. Nuotraukos labai grazios, bet truputi baugu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2015 02 11, 01:58)
Pasigrazinau lupas ir antakius:) Tai nzn kaip kitom, bet antakiai labai normaliai. Paraudo tik truputi, bet per kokia valanda dingo paraudimas. Patinimas gal ir yra, bet i akis nekrenta. Ryskuma po grifka galima siektiek paslepti:) Bet turbut i darba nenoreciau eiti. Kaip sakant savaitele laisva - nepamaisys. O su lupom tai buvo grazu:) Uztino taip stipriai iskart po proceduros, kad nei spalvois nesimate. Kaip klounas. tik nosytes raudonos truksta. Baisu net i  autobusa lipti:) Gerai, kad vakaras buvo jau. Tai pasivaiksciojau pora valandeliu lauke iki namu, saltis maloniai atvesino, tai kol parsiradau, jau siek tiek patinimas praejo, bet faktas , kad nei ta pacia diena nei kita tikrai zmonem rodytis nereiketu:) Pamatyciau gatveje, juokciausi iki nukritimo:))))
Dabar jau daugiau nei para praejo, tai jau lyg ir nieko, praejo tas baisusis patinimas ir spalva atsirado biggrin.gif Smalsu kaip atrodys kai sugis. Matyt esu linkusi i patinimus, voku permanentas irgi 2 parom stipriai akis uztinti priverte.Ko del grozio neisbandome. Beje is patirties, po korekcijos gal maziau tinsta?

Lupoms tikrai taip pat bus, nes manau nemazai reikes koreguoti. Su lupomis jau taip yra. Retai kada siek tiek koreguojama, spalvos nedaug lieka po pirmo karto. Aisku priklauso ir nuo spalvos kuria dare ir nuo dazo ir nuo odos, kiek kraujavoir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 11 vasario 2015 - 11:41
QUOTE(dushianerami @ 2015 02 11, 00:58)
Pasigrazinau lupas ir antakius:) Tai nzn kaip kitom, bet antakiai labai normaliai. Paraudo tik truputi, bet per kokia valanda dingo paraudimas. Patinimas gal ir yra, bet i akis nekrenta. Ryskuma po grifka galima siektiek paslepti:) Bet turbut i darba nenoreciau eiti. Kaip sakant savaitele laisva - nepamaisys. O su lupom tai buvo grazu:) Uztino taip stipriai iskart po proceduros, kad nei spalvois nesimate. Kaip klounas. tik nosytes raudonos truksta. Baisu net i  autobusa lipti:) Gerai, kad vakaras buvo jau. Tai pasivaiksciojau pora valandeliu lauke iki namu, saltis maloniai atvesino, tai kol parsiradau, jau siek tiek patinimas praejo, bet faktas , kad nei ta pacia diena nei kita tikrai zmonem rodytis nereiketu:) Pamatyciau gatveje, juokciausi iki nukritimo:))))
Dabar jau daugiau nei para praejo, tai jau lyg ir nieko, praejo tas baisusis patinimas ir spalva atsirado biggrin.gif Smalsu kaip atrodys kai sugis. Matyt esu linkusi i patinimus, voku permanentas irgi 2 parom stipriai akis uztinti priverte.Ko del grozio neisbandome. Beje is patirties, po korekcijos gal maziau tinsta?


QUOTE(/ Lisa / @ 2015 02 11, 12:35)
Lupoms tikrai taip pat bus, nes manau nemazai reikes koreguoti. Su lupomis jau taip yra. Retai kada siek tiek koreguojama, spalvos nedaug lieka po pirmo karto. Aisku priklauso ir nuo spalvos kuria dare ir nuo dazo ir nuo odos, kiek kraujavoir t.t.

vat ir as apmastymuose....
sausio gale pasidariau antakiu konturini thumbup.gif esu labai patenkinta thumbup.gif eisiu dar korekcijai, bet jauciuosi grazi turedama tvarkingus antakius thumbup.gif truputi bijojau, kad neiskristu dazas su sasais, nes turiu tatoo ir man visada su sassais iseidavo daug dazo...gal cia toks organizmas g.gif bet su antakiais viskas super thumbup.gif

kol buvau pas meistre, pasikalbejom apie lupas, pasiziurejau foto ir baisiai norejau...ir tebenoriu, bet mane gasdina tas ilgalaikis patinimas....tiesa, daryciau per atostogas (2 savaites). galiu daugiau namie buti ir tvarkytis, bet vistiek vaikus reik i m-kla ir darzeli vazineti ir man baisu, kad tikrai bus nekokia isvaizda.... unsure.gif

zinoma, pasiklausiau antros puses nuomones biggrin.gif jis sako, kad nereikia, nes mano, kad tada lupos bus kaip is interneto- duck lips...ar kaip ten vadinasi ...bet juk ne taip.....juk konturinis tiesiog nubrecia kontura ir siek tiek spalvytes....

o as kazkaip pagalvojau- kad karta tik gyvenam ir man noretusi ji pasidaryti...nes taip ir tatoo pas mane atsirado, taip ir su parasiutu sokau ir i kalnus kopiau....o dabar noriu lupu brunette.gif bet butu man ramiau jei vyras pritartu...

herpes islenda pas visas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(dushianerami @ 2015 02 03, 17:10)
Pra6au pasidalinkite kokius vaistukus nuo puslelines geriate pries lupu permanenta?
Siandien suzinojau, kad aciclovir actavis nebetiekiamas vaistinems. Kokia alternatyva?

tai visdelto, ka geret?
Atsakyti
Sveiki, kazkaip skaitinedama tema neuzmaciau info apie kontaktinius lesius, darant virsutini voku kontura- ar galima su jais but, ar issiimt geriau, kad nebutu papildomo dirginimo ir pan?
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 02 15, 01:29)
vat ir as apmastymuose....
sausio gale pasidariau antakiu konturini thumbup.gif esu labai patenkinta thumbup.gif eisiu dar korekcijai, bet jauciuosi grazi turedama tvarkingus antakius thumbup.gif truputi bijojau, kad neiskristu dazas su sasais, nes turiu tatoo ir man visada su sassais iseidavo daug dazo...gal cia toks organizmas g.gif bet su antakiais viskas super thumbup.gif

kol buvau pas meistre, pasikalbejom apie lupas, pasiziurejau foto ir baisiai norejau...ir tebenoriu, bet mane gasdina tas ilgalaikis patinimas....tiesa, daryciau per atostogas (2 savaites). galiu daugiau namie buti ir tvarkytis, bet vistiek vaikus reik i m-kla ir darzeli vazineti ir man baisu, kad tikrai bus nekokia isvaizda.... unsure.gif

zinoma, pasiklausiau antros puses nuomones biggrin.gif jis sako, kad nereikia, nes mano, kad tada lupos bus kaip is interneto- duck lips...ar kaip ten vadinasi ...bet juk ne taip.....juk konturinis tiesiog nubrecia kontura ir siek tiek spalvytes....

o as kazkaip pagalvojau- kad karta tik gyvenam ir man noretusi ji pasidaryti...nes taip ir tatoo pas mane atsirado, taip ir su parasiutu sokau ir i kalnus kopiau....o dabar noriu lupu  brunette.gif bet butu man ramiau jei vyras pritartu...

herpes islenda pas visas? g.gif
Papildyta:

tai visdelto, ka geret?

Man neislindo herpers. Acic geriau
Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2015 02 15, 15:13)
Sveiki, kazkaip skaitinedama tema neuzmaciau info apie kontaktinius lesius, darant virsutini voku kontura- ar galima su jais but, ar issiimt geriau, kad nebutu papildomo dirginimo ir pan?

Zinoma geriau issimti. Eigoje dazas patenka i akis, trinimas, pastovus dazo nuvalymas. Arba klientes ateina su akinukais, arba issiima , po proceduros isideda vel 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 02 15, 02:29)

herpes islenda pas visas? g.gif


tai visdelto, ka geret?

Jeigu herpes virusa jau turejote , tai gerti tikrai butina ir tai vistiek ne 100% , kad nepasirodis, bet tikrai bus mazesnis, nei be tableciu. Kas niekad neturejo, tai rizika mazesne
( as asmeninskai eidama i korekcija rizikuoju ir negeriu, nes niekad neturejau).

Kokias gerti -nesvarbu. Yra daug ju, kad tik nuo herpes ir pakankama doze ir dienu skaicius. Jau rasiau kiek reikia Acic. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2015 02 11, 11:15)
Sveiki,

Noreciau paklausti gal turite atsiliepimu apie meistre Rita-Romo ( taip FB vadinas 6D antakiai) dirba Gails grožio salone Kaune. Nuotraukos labai grazios, bet truputi baugu  blush2.gif


Prisidedu, labai idomu sulaukti atsiliepimu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2015 02 16, 17:03)
Prisidedu, labai idomu sulaukti atsiliepimu  drinks_cheers.gif


Na,pas ją eilės po 2 mėnesius mažiausiai,tad manau jau tai daug ką pasako wub.gif Mano situacija sudėtinga,vieną kartą jau buvau, bet dar mažiausiai 2-3 reiks kas mėnesį,tad dar ilgas kelias. Papasakosiu po visko:)
Atsakyti