Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(/ Lisa / @ 2015 01 20, 23:10)
Va ikeliu viena pvz. Rusijos meistro manualines technikos , kodel ja vadina 6D-nesuprantu. Privilioti turbut tai 3D, tai 6D  biggrin.gif

Grazus darbas man tikrai, bet noriu tik parodyti, kad sugijus yra kitaip. Klientes oda irgi tinkama, bet matoma kur ir ka reikia koreguoti. Kaip suprantate po korekcijos tie plaukeliai praktiskai susilies ir sakyciau atrodys kaip seselinis  tusavimaS, tik krastai gal svelniau. Ir tinka tokie antakiau toms, kurios nori labai naturaliai. Manau koreguoti vel reikes tikrai po
6 men.

Norejau tik parodyti skirtuma tarp tik ka padaryto darbo ir sugijusio . Ir dar pabreziu, kad buvo tinkama oda.

user posted image

Todel ir norisi matyti sugijusius darbus, o ne tik ka po proceduros.  4u.gif

Gerai Lisa, sako;) kad niekas nededa atliktu darbu po ilgesnio laiko, matyt, biznis cia joms neblogas gaunasi, kaip kitaip...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2015 02 02, 20:44)
Matosi akivaizdus, grazus pataisymas, juk is priekio kiek plaukuciu ji padare, juk matosi;) man tai grazu...
Aisku, galetu daugiau foto ideti, kai sugyja ir po 3 menesiu atrodo, ar dar ilgiau...

nu tai va - kažkaip visai nėr po ilgesnio laiko nuotraukų.. Todėl man ir atrodo, kad toj nuotraukoj sudėtinėj, kur taiso kitos meistrės darbą, gal nebuvo tas darbas blogas, bet po kurio laiko sugijus iš plaukelių liko tik tiek..

QUOTE(/ Lisa / @ 2015 02 02, 20:44)
Merginos ,skaitykite bent kazkiek tema. Jau daugybe kartu ideta sita nuoroda ir apie tai kalbeta  mirksiukas.gif

aha, ir net kalbėjo merginos, kad visoms kažkodėl daro vienodą formą antakių biggrin.gif
o reziumuojant tai man kažkaip vistiek gražiausiai atrodo tušavimo būdu padaryti antakiai ax.gif
Atsakyti
Pra6au pasidalinkite kokius vaistukus nuo puslelines geriate pries lupu permanenta?
Siandien suzinojau, kad aciclovir actavis nebetiekiamas vaistinems. Kokia alternatyva?
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2015 02 03, 18:10)
Pra6au pasidalinkite kokius vaistukus nuo puslelines geriate pries lupu permanenta?
Siandien suzinojau, kad aciclovir actavis nebetiekiamas vaistinems. Kokia alternatyva?



2-3 dienas prieš lūpų mikropigmentaciją rekomenduojama pradeti vartoti priešvirusinius vaistus Acic tab.400mg po 1tab. 2 k. dienoje. Viso kursas 7 dienos. (tabletės parduodamos tik su receptu)


Atsakyti
o sakykit, ar galima ryškint? aš turiu antakius pasidariusi, šiandien ketvirta diena ir jau šašai grynai iškritę. aš pasitepiau A+D tepaliuku ir į trūkstamas vietas "įklijavau" šešėlį rudą (antakiai rudi).
Ar nepakenks...?
Atsakyti
QUOTE(super.toma @ 2015 02 04, 10:17)
o sakykit, ar galima ryškint? aš turiu antakius pasidariusi, šiandien ketvirta diena ir jau šašai grynai iškritę. aš pasitepiau A+D tepaliuku ir į trūkstamas vietas "įklijavau" šešėlį rudą (antakiai rudi).
Ar nepakenks...?

Jeigu sasiukas nukrito galite pasipiesti seseliu kad ir visa antaki, arba tik vietas kur Jums reikia. Nieko tokio. Tik vakare jau stipriai nevalykite to seselio, nes oda dar jautri. Pilnai sugija po 21d nuo proceduros dienos.
Atsakyti
Sveikos,labai reikia patarimo, uzsirasiau,antakiu permanentiniam,bet labai abejoju dar ar man to reikia g.gif mano antakiu plaukeliai juodi,tai sakykite, ar pasidarius plaukeliniu būdu,man savo tuos plaukelius vistiek reikės dažyti?
Atsakyti
QUOTE(Janra @ 2015 02 06, 06:51)
Sveikos,labai reikia patarimo, uzsirasiau,antakiu permanentiniam,bet labai abejoju dar ar man to reikia g.gif mano antakiu plaukeliai juodi,tai sakykite, ar pasidarius plaukeliniu būdu,man savo tuos plaukelius vistiek reikės dažyti?



Jeigu Jūsų plaukeliai juodi natūraliai tai koks tikslas po to juos dar dažyti? pasidarius permanentą turėsite gražų foną apačioje po plaukeliais, jis paintensyvins antakių spalvą ir suteiks gražesnę formą. Tačiau jeigu nuosavų plaukelių turite daug, jie tamsūs, antakiai turi gražią natūralią formą ir abejojate ar permanentas reikalingas, tokiu atveju galite dar pagalvoti smile.gif turite nuspręsti pati.
Atsakyti
QUOTE(AgnietėPM @ 2015 02 06, 08:51)
Jeigu Jūsų plaukeliai juodi natūraliai tai koks tikslas po to juos dar dažyti? pasidarius permanentą turėsite gražų foną apačioje po plaukeliais, jis paintensyvins antakių spalvą ir suteiks gražesnę formą. Tačiau jeigu nuosavų plaukelių turite daug, jie tamsūs, antakiai turi gražią natūralią formą ir abejojate ar permanentas reikalingas, tokiu atveju galite dar pagalvoti smile.gif turite nuspręsti pati.


As galvoju apie vasara, kad jie vistiek pasvieseja, na tokie pas mane

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Janra @ 2015 02 06, 09:26)
As galvoju apie vasara, kad jie vistiek pasvieseja, na tokie pas mane

user posted image



Na jeigu pašviesėja tai padažysite čia nėra problemos smile.gif plaukelių linija priekyje nėra labai vientisa, permanentas tikrai situacijos nepagadins smile.gif tačiau turite apsispręsti pati norite ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnietėPM @ 2015 02 06, 09:57)
Na jeigu pašviesėja tai padažysite čia nėra problemos smile.gif plaukelių linija priekyje nėra labai vientisa, permanentas tikrai situacijos nepagadins smile.gif tačiau turite apsispręsti pati norite ar ne smile.gif


Kai registravausi labai norejau, bet pasiskaitinejau, kad vistiek tuos antakius reikia dazytis, tai kazkaip labai suabejojau ar man reikia doh.gif , tai dabar tokiam pasimetime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Janra @ 2015 02 06, 10:03)
Kai registravausi labai norejau, bet pasiskaitinejau, kad vistiek tuos antakius reikia dazytis, tai kazkaip labai suabejojau ar man reikia doh.gif , tai dabar tokiam pasimetime ax.gif



Jeigu Jūsų antakių plaukeliai nėra šviesūs, yra juodi, tai dažyti tikrai nebūtina. Dažyti reikėtų tais atvejais, jeigu permanentas atliekamas tamsia spalvyte, o plaukeliai yra šviesūs, tuomet jie labai krinta į akis kai gula ant tamsaus fono.
Atsakyti