Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(Tizide @ 2015 01 30, 17:37)
Sveikos,
niekur nerandu kontaktų Ritos iš Kauno kuri dirbo Ąžuolyne.
Girdėjau dabar senamiestyje dirba
Gal kas žinote?  4u.gif

Taip, mano kolege Rita +37069876040 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nius @ 2015 01 30, 19:24)
sveikos, trumpai temos pradzioje kalbejote, bet taip ir nesupratau. Ka daryti, jei antakiai pasidare melsvai juodi verysad.gif . Ar imanoma panaikinti ta ''grozi'? ir kuo geriau lazeriu ar rejuvi (gal ir ne taip parasiau, neprisimenu tiksliai)

Taip, galima panaikinti. Is praktikos geriau lazeriu. 4u.gif

https://www.facebook...1...6861&type=3
Atsakyti
Uzmaciau, kad jau daroma 6 D antakiu mikropigmentacija bigsmile.gif grazu nerealiai thumbup.gif turbut si technika pranasiausia uz kitas, nes atrodo naturaliai, graziai, nebuna to gijimo, kai savaite turi laukti, kad sasiukai nukristu, metams begant nekinta spalva thumbup.gif aisku ax.gif ir kaina atitinkama rolleyes.gif
Mergaites, gal kas jau isbandete, papasakokite savo ispudzius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2015 02 01, 11:59)
Uzmaciau, kad jau daroma 6 D antakiu mikropigmentacija bigsmile.gif grazu nerealiai thumbup.gif turbut si technika pranasiausia uz kitas, nes atrodo naturaliai, graziai, nebuna to gijimo, kai savaite turi laukti, kad sasiukai nukristu, metams begant nekinta spalva thumbup.gif aisku ax.gif ir kaina atitinkama rolleyes.gif
Mergaites, gal kas jau isbandete, papasakokite savo ispudzius cool.gif

o ką konkrečiai šiuo atveju reiškia tas 6D? smile.gif nes nelogiškas išsireiškimas visiškai smile.gif ir kaip gali nebūt gyjimo? biggrin.gif tai gal ten uždeda ant viršaus kokius išlankstytus dirbtinius antakius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 02 01, 23:52)
o ką konkrečiai šiuo atveju reiškia tas 6D? smile.gif nes nelogiškas išsireiškimas visiškai smile.gif ir kaip gali nebūt gyjimo? biggrin.gif tai gal ten uždeda ant viršaus kokius išlankstytus dirbtinius antakius biggrin.gif

Nieko nereiskia, reklaminis zodis. Manau greitai bus 8D biggrin.gif

Tarp kitko Rusijoje kaip rasiau jau senai daro, tai nera jokio 6D pavadinimo. Tiesog plaukeliu technika rankiniu budu, arba manualine technika.

Sasiuku darant plaukeliu tecnika ( nesvarbu ar rankiniu budu, ar masinele) ir tap praktiskai nera. Jeigu sausa, plona tam tinkama oda..
Sasiuka juk sudaro odos pazeidimas-jeigu kraujuoja, linfa bega-tai jis storas . Tusuojan pazeidziamas didesnis plotas, tankis kitoks , vat ir jauciete ta sasiuka. Plaukeliu technikas ibraukemias-piesemas plaukelis , tarp ju tarpai ir pazeidimas daug mazesnis, vat ir nera praktiskai sasiuko. Nieko naujo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 01 vasario 2015 - 23:11
QUOTE(Irmama @ 2015 02 01, 13:59)
Uzmaciau, kad jau daroma 6 D antakiu mikropigmentacija bigsmile.gif grazu nerealiai thumbup.gif turbut si technika pranasiausia uz kitas, nes atrodo naturaliai, graziai, nebuna to gijimo, kai savaite turi laukti, kad sasiukai nukristu, metams begant nekinta spalva thumbup.gif aisku ax.gif ir kaina atitinkama rolleyes.gif
Mergaites, gal kas jau isbandete, papasakokite savo ispudzius cool.gif


Zinoma, kad per pusemti nesepeja spava pasikeisti, nes isblunka ax.gif
Pranasesne uz kitas-nezinau kuoms, bet isbandikite. Kaip tik galesite mums papasakoti smile.gif As asmeniskai nebandziau, girdejau tik ir Latvijos ir Rusijos meistru .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 01 vasario 2015 - 23:32
Radau aprasyma:
6D antakių manualinės mikropigmentacijos privalumai:

Labai natūralus vaizdas, neatrodo kaip tatiruotė
Procedūra yra nukausminama
Po procedūros nesilupa šašai, matosi lengvas paraudimas, todėl pirmas diena nereikia "slėptis namuose"
Pigmentai blunka tolygiai ir nekeičia spalvos,
Naudojamos tik kokybiški pigmentai ir natūralios spalvos
Laikomasi sterilumo
Foto:
Pries
user posted image
Po
user posted image
170€ reikia taupytis, man tai nerealiai grazu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 02 02, 00:30)
Zinoma, kad per pusemti nesepeja spava pasikeisti, nes isblunka  ax.gif 
Pranasesne uz kitas-nezinau kuoms,  bet  isbandikite. Kaip tik galesite mums papasakoti  smile.gif  As asmeniskai nebandziau, girdejau tik ir Latvijos ir Rusijos meistru .

Daro jau Kaune thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2015 02 02, 12:11)
Radau aprasyma:


Kokius 4-5 psl. pries buvo daug rasyta sita tema. smile.gif
Lauksim is Jusu atsiliepimu ir nuotrauku pries procedura ir sugijus zinoma. Nes sitoje foto vel gi darbas tik ka po proceduros. 4u.gif
Atsakyti
Mane ir sudomino tas 6D... nors pavadinimas kraupus biggrin.gif... ypač žmogui linkusiam prie tiksliųjų mokslų... Radau facebook'e merginą, kuri reklamuoja savo darbus:
https://www.facebook...4732382?fref=nf

Asmeniškai man gražiau ir natūraliau atrodo šis antakių paryškinimo būdas. Labai norėčiau, bet kaip visada dvejoju ar man tiks. Antakiai pilkai balti, tad klausimas ar paryškinimas duos naudos.. pats plaukas tai nepatamsės...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 02 02, 10:26)
Kokius 4-5 psl. pries buvo daug rasyta sita tema.  smile.gif
Lauksim is Jusu atsiliepimu ir nuotrauku pries procedura ir sugijus zinoma. Nes sitoje foto vel gi darbas tik ka po proceduros.  4u.gif

man atrodo va ČIA viršutinė nuotrauka būtent ir yra tai, kas lieka užgijus. nors čia rašo, kad taiso kitos meistrės darbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 02 02, 17:58)
man atrodo va ČIA viršutinė nuotrauka būtent ir yra tai, kas lieka užgijus. nors čia rašo, kad taiso kitos meistrės darbą smile.gif

Ne, cia kitos meistre darytos anksciau , o apatieje tik a po proceduros 6D papiesti plaukeliai.
Labai noreciau sugijusus pamatyti, ir daug maz isivazduoju kaip atrodys.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 02 02, 16:58)
man atrodo va ČIA viršutinė nuotrauka būtent ir yra tai, kas lieka užgijus. nors čia rašo, kad taiso kitos meistrės darbą smile.gif

Matosi akivaizdus, grazus pataisymas, juk is priekio kiek plaukuciu ji padare, juk matosi;) man tai grazu...
Aisku, galetu daugiau foto ideti, kai sugyja ir po 3 menesiu atrodo, ar dar ilgiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmama: 02 vasario 2015 - 20:45
QUOTE(pienas @ 2015 02 02, 17:17)
Mane ir sudomino tas 6D... nors pavadinimas kraupus biggrin.gif... ypač žmogui linkusiam prie tiksliųjų mokslų... Radau facebook'e merginą, kuri reklamuoja savo darbus:
https://www.facebook...4732382?fref=nf

Asmeniškai man gražiau ir natūraliau atrodo šis antakių paryškinimo būdas. Labai norėčiau, bet kaip visada dvejoju ar man tiks. Antakiai pilkai balti, tad klausimas ar paryškinimas duos naudos.. pats plaukas tai nepatamsės...sad.gif


Merginos ,skaitykite bent kazkiek tema. Jau daugybe kartu ideta sita nuoroda ir apie tai kalbeta mirksiukas.gif

Atsakyti