Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(mylum @ 2015 01 23, 00:12)
Sveikos. Įstoju į besidominčių gretas  biggrin.gif  perskaičiau beveik visą temą, gaila tik, kad tos, kurios nudegė, nenurodo meistrės pas kurią geriau nesilankyti  g.gif

Esu šviesiaplaukė, visiška baltaodė (kaip tikra šiaurietė), savo antakių neturiu  smile.gif yra tie plaukeliai, bet jie baigiasi kažkur ties antakių viduriuku, o ir tie, kurie yra - visiškai balti ir permatomi. Na, nematomi. Todėl visada paišausi. Taigi, renkuosi tarp kelių meistrių.

Pirmas ir man labiau patikęs variantas : https://www.facebook...vetaine?fref=ts
Antras : https://www.facebook...pigmentacija.lt

Trečias : https://www.facebook...456646861122216

Pirmas klausimas : ar reikia "nusipaišyti" tuos antakius prieš einant atlikti procedūros ? Jeigu prieš ją nuvalysi, ar tai neturės įtakos spalvai (nežinau, valiklis, pigmentai...)  g.gif

Žinoma, kadangi esu šviesiaplaukė, rinksiuosi rudus. Bet ech, rudi raudonuoja? Tai tikriausiai priklauso nuo daugybės faktorių, ar ne? Plius kokia technika permanentui geriausia, natūraliausiai atrodanti?  4u.gif


Perskaitete visa tema, bet taip ir nesupratote, kad reikia ziureti sugijusius darbus. Velgi nematau .(pirmoje nuorodoje yra 1 darbas tik) Pirmoje nuorodoje aplamai tikrai mazai darbu, kad vertinti.

Treciame irgi man nelabai patinka. Piesta plaukeliu technika, bet antakiai dar lyg ireminti i rema-kam g.gif Zodziu mano nuomone, kad sioje temoje buvo ideta nuorodu tikrai su graziasniai darbais. smile.gif Nors dauguma ir nesugijusiu


Nusipiesti galite , kad mestre matytu kaip nesiojete ir intensivuma ir forma. Nors aisku atsizvelgent i Jusu norus kazka koreguotu, kad tiktu graziau prie veido tiktu ir t.t.
Del spalvos manau kokia sviesiai- naturaliai pilka palva. Ir bluks graziai ir nepertamsi prie Jusu antakiu plaukeliu .

Del technikos reiketu ziureti Jusu oda, plaukeliu kiekis, plaukeliu spalva ( dazote ar ne ) ir tada spresti.



Kazkaip nemaciau antros nuorodos ax.gif - rinkites antra 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 22 sausio 2015 - 22:56
Antra kol kas patraukliausiai atrodo smile.gif eilės belenkaip ilgos, bet jeigu meistrė gera, tai tikrai palaukčiau. Jau antrus metus paišausi diena iš dienos, tai dėl kelių mėnesių nenumirčiau smile.gif

Sakote pilka? Mano natūralūs galvos plaukai yra geltonos spalvos, o antakių, kaip jau ir minėjau, išvis permatomi, spalvos neturi jokios g.gif kažin kaip toks atspalvis atrodytų. Labiausiai man tinka švelni ruda.
Atsakyti
QUOTE(mylum @ 2015 01 23, 00:59)
Antra kol kas patraukliausiai atrodo  smile.gif  eilės belenkaip ilgos, bet jeigu meistrė gera, tai tikrai palaukčiau. Jau antrus metus paišausi diena iš dienos, tai dėl kelių mėnesių nenumirčiau  smile.gif

Sakote pilka? Mano natūralūs galvos plaukai yra geltonos spalvos, o antakių, kaip jau ir minėjau, išvis permatomi, spalvos neturi jokios  g.gif  kažin kaip toks atspalvis atrodytų. Labiausiai man tinka švelni ruda.



Manau meistre pati parinks, kad ir graziai atrodytu ir blunkat butu graziai 4u.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
bandau šiek tiek googlinti, tai atsiliepimų nelabai randu, apart FB puslapio. Gal kuri nors iš čia esančių esate pas ją dariusis antakius? smile.gif konkrečiai pas Ingą Valasevičienę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylum @ 2015 01 23, 01:25)
bandau šiek tiek googlinti, tai atsiliepimų nelabai randu, apart FB puslapio. Gal kuri nors iš čia esančių esate pas ją dariusis antakius? smile.gif konkrečiai pas Ingą Valasevičienę  4u.gif

Tikra buvo ir ne viena, tikrai grazus darbai. Nemanau, kad verta dar ieskoti . 4u.gif
Atsakyti
Paieškojau, tikrai tik puikūs atsiliepimai. Pasiskambinsiu jai ta proga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylum @ 2015 01 22, 23:25)
bandau šiek tiek googlinti, tai atsiliepimų nelabai randu, apart FB puslapio. Gal kuri nors iš čia esančių esate pas ją dariusis antakius? smile.gif konkrečiai pas Ingą Valasevičienę  4u.gif

Aš pas ją dariausi, tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(mylum @ 2015 01 22, 22:12)
Sveikos. Įstoju į besidominčių gretas  biggrin.gif  perskaičiau beveik visą temą, gaila tik, kad tos, kurios nudegė, nenurodo meistrės pas kurią geriau nesilankyti  g.gif

Esu šviesiaplaukė, visiška baltaodė (kaip tikra šiaurietė), savo antakių neturiu  smile.gif yra tie plaukeliai, bet jie baigiasi kažkur ties antakių viduriuku, o ir tie, kurie yra - visiškai balti ir permatomi. Na, nematomi. Todėl visada paišausi. Taigi, renkuosi tarp kelių meistrių.

Pirmas ir man labiau patikęs variantas : https://www.facebook...vetaine?fref=ts
Antras : https://www.facebook...pigmentacija.lt

Trečias : https://www.facebook...456646861122216

Pirmas klausimas : ar reikia "nusipaišyti" tuos antakius prieš einant atlikti procedūros ? Jeigu prieš ją nuvalysi, ar tai neturės įtakos spalvai (nežinau, valiklis, pigmentai...)  g.gif

Žinoma, kadangi esu šviesiaplaukė, rinksiuosi rudus. Bet ech, rudi raudonuoja? Tai tikriausiai priklauso nuo daugybės faktorių, ar ne? Plius kokia technika permanentui geriausia, natūraliausiai atrodanti?  4u.gif


Nusipiešti prieš einant tikrai nieko nereikės, ateikite pas meistrą taip kaip kasdien pasidažote, kad matytų prie kokio ryškumo bei spalvos esate pratusi. meistras prieš procedūrą Jums nuvalys makiažą ir uždės anestetikus, po to kai viskas nusiskausmins Jums bus nupiešta antakių forma ir tik suderinus su Jumis iki galo visus niuansus bus pradeta atlikti procedūra.

Yra keletas labai gerų firmų rudų pigmentų, kurie stabilūs, tolygiai blunka ir neraudonuoja. Naudojant visų kitų meistras galės truputį įmaišyti pilko, kad nugesintų spalvą ir apsaugotų nuo jos kitimo į rausvą. Čia jau koloristika, ir manau kiekvienas turime savo gudrybių smile.gif

Technika, kuria norėsite atlikti priklausys nuo Jūsų odos tipo. Jeigu odelė storesnė, riebi geriausia rinktis klasikinį permanentą. Jeigu normali ir gerai prisiims pigmentus, lengvai vesis dažai, galite rinktis plaukelių techniką. Tą padės nuspręsti meistras, jis matys viską konsultacijos ir procedūros metu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jungiuosi i jusu buri 4u.gif kadangi antagiu galima sakyti neturiu, todel konturinis man tiesiog butinas ax.gif viena didziausia problema kad gyvenu provincijoj ir negaliu vaziuoti i Vilniu ar Kauna vien del to kad tiek laiko uztrukciau... Zodziu, susizinojau kad cia pas mus kartais atvaziuoja viena meistre (ja gyre keletas cia pasidariusiu moteru). As jai pasiskambinau ir galbut pas ja darysiuos. Tik aisku kaip ir visos, bijau tetiruociu, blukimo ir pan. Tik istrigo kai pasake, jog ta diena negalima gerti kavos ir rukyti.... g.gif
cia jos darbeliu yra https://www.facebook...ds_current_city

net nepaklausiau su kokia technika dirba (bet apie tai ir nieko nenusimanau), ar nuskausmina.... siaip ji dirba Druskininkiuose ir Vilniuj. Gal kam teko darytis?
Atsakyti
QUOTE(deilii @ 2015 01 24, 17:09)
Sveikos  4u.gif jungiuosi i jusu buri  4u.gif kadangi antagiu galima sakyti neturiu, todel konturinis man tiesiog butinas   ax.gif  viena didziausia problema kad gyvenu provincijoj ir negaliu vaziuoti i Vilniu ar Kauna vien del to kad tiek laiko uztrukciau... Zodziu, susizinojau kad cia pas mus kartais atvaziuoja viena meistre (ja gyre keletas cia pasidariusiu moteru). As jai pasiskambinau ir galbut pas ja darysiuos. Tik aisku kaip ir visos, bijau tetiruociu, blukimo ir pan. Tik istrigo kai pasake, jog ta diena negalima gerti kavos ir rukyti.... g.gif
cia jos darbeliu yra https://www.facebook...ds_current_city

net nepaklausiau su kokia technika dirba (bet apie tai ir nieko nenusimanau), ar nuskausmina.... siaip ji dirba Druskininkiuose ir Vilniuj. Gal kam teko darytis?

Nesvarbu , kad provincijoje, juk galima atvazuoti ir iki Vilniuas, Kauno. mirksiukas.gif
Vel gi radau tik 1 sugijusi darba, nors ir taip dauguma aisku.
Tikrai vazuoja is skirting miestu merginos -Marijampole, Siauliai, Ayltus, Jonava, Panevezys, Taurage, Elektrenai ir t.t.

Del nuskausminimo tikrai manau nuskausmina visos meistres. Del kavos -tik jeigu aukstas spaudimas, del rukymo-galit rukyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 24 sausio 2015 - 18:14
mano nuomone, geriau toliau važiuot, bet būti patenkintai, juk ne savaitei daromės... smile.gif
Atsakyti
Padiskutuokime apie lupu permanenta. Kodel dauguma daro tik kontura? Kuo skiriasi dalinis ir pilnas lupu tusavimas? Kokia prasme daryti dalini?
Kaip suprantu gijimas lupu nera labai malonus. O kaip del blukimo. na jei kazkada gyvenime nuspresi nebeatnaujinti spalvos. Kuo baigsis tu raudonu dazu blukimas? Imanoma grizti iki savo naturalios spalvos? Kas kiek laiko normalus poreikis ryskinti/atnaujinti? Kiek laiko gyja?Ar tuo metu imanoma normaliai i darba eiti? Svarstau ar dar pagyventi su ta mintimi kelis metus ar visgi pasitaisyti savo kreivu lupu kontura.
Aciu uz atsakymus.

Beje ar kas darydamos permanentini makiaza turejote antakyje auskara? Galbut imanoma uzmaskuoti randeli darant antakiu permanenta ir atsisakyti to auskaro? Svarsciau keleta metu atgal isimti auskareli, taciau lieka du apvalus randukai/skylutes ir net po keliuu metu pas zmogu maciau tikrai taip ir like g.gif
Atsakyti