Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(Lėja_ @ 2015 01 08, 16:03)
Nėščiosioms nedaro ?  blush2.gif



Aš visada rekomenduoju besilaukiančioms mamytėms būti protingoms ir nealinti savo organizmo papildomu stresu, manau, kad protingas meistras patars atvykti procedūrai pagimdžius ir baigus maitinimą.
Atsakyti
Sveikos,pirmadieni keliausiu ir as "piestis"antakius.Labai bijau,galutinio rezultato...esu juodais plaukais,antakius ryskinu taip pat juodu seseliu,bet tikrai nenoriu juodo permanento,baisu,kaip su angliuku bus nubriezta....nzn kokia spalva rinktis....aplamai mano antakiai labai nugrybauti nuo formos,beformiai,zemai uzkrite ant akiu(nors plauku nedaug),imanoma juos iskelt,padaryt tikrai graziai...?Ar galiu eit pasidaziusi bent jau akis?ar eit geriau isvis nepasidazius? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2015 01 10, 17:46)
Sveikos,pirmadieni keliausiu ir as "piestis"antakius.Labai bijau,galutinio rezultato...esu juodais plaukais,antakius ryskinu taip pat juodu seseliu,bet tikrai nenoriu juodo permanento,baisu,kaip su angliuku bus nubriezta....nzn kokia spalva rinktis....aplamai mano antakiai labai nugrybauti nuo formos,beformiai,zemai uzkrite ant akiu(nors plauku nedaug),imanoma juos iskelt,padaryt tikrai graziai...?Ar galiu eit pasidaziusi bent jau akis?ar eit geriau isvis nepasidazius? doh.gif

Pirmiausia eikite pasidaziusi kaip kasdiena ir antakius ir akis. Meistre matys kaip Jus piesetes, kokio intensivumo ,forma ir lengviau bus aiskiaus suprasti ko norite.
Ilgalaiki makiaza datytis juodai tikrai nereikia, nes su laiku bluks i melsvuma. Manau meiste pagal Jusu norus zinos ka daryti, kad butu tamsus , bet nemelynuotu smile.gif
Daznai sakau klientems, kad juk tai oda, spalva blunka, keiciasi. Geriau einant i baliu pasiryskinkite piestuku juodai kaip tik norite, bet ne bukite kasdiena su juodais antakiais. Iskarsto sugijus jie gali atrodyiti gerai, bet blunkant tikrai lenda melsvas atspalvis ir jau tada merginos prasosi pagalbos.
Del formos tikrai viska galima padaryti, reiketu matyti ka dabar turite, ko norite ir kas labiau tinka prie veido.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 11 sausio 2015 - 13:13
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 01 11, 14:11)
Pirmiausia eikite pasidaziusi kaip kasdiena ir antakius ir akis. Meistre matys kaip Jus piesetes, kokio intensivumo ,forma ir lengviau bus  aiskiaus suprasti ko norite.
Ilgalaiki makiaza datytis juodai tikrai nereikia, nes su laiku bluks i melsvuma. Manau meiste pagal Jusu norus zinos ka daryti, kad butu tamsus , bet nemelynuotu  smile.gif
Daznai sakau klientems, kad juk tai oda,  spalva blunka, keiciasi. Geriau einant i baliu pasiryskinkite piestuku juodai kaip tik norite, bet ne bukite kasdiena su juodais antakiais. Iskarsto sugijus jie gali atrodyiti gerai, bet blunkant tikrai lenda melsvas atspalvis ir jau tada merginos prasosi pagalbos.
Del formos tikrai viska galima padaryti, reiketu matyti ka dabar turite, ko norite ir kas labiau tinka prie veido.



aciu Jums uz atsakyma 4u.gif

\
Dar paklausiu prie to pacio,koki geriau daryt ar plaukelini ar visa,kad"uztusuotu"??neisivaizduoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 11 sausio 2015 - 14:15
QUOTE(Aurio zmona @ 2015 01 11, 15:58)
aciu Jums uz atsakyma  4u.gif

\
Dar paklausiu prie to pacio,koki geriau daryt ar plaukelini ar visa,kad"uztusuotu"??neisivaizduoju...

Reiketu matyti Jusu oda, antakius,kiek turite savu plaukeliu, bet is to ka rasote, kad antakius piesete juodai, manau Jums reikia ryskumo ir geriau tusuotu. 4u.gif
Atsakyti
pasidariau....nzn ar patenkinta....nusipiesdavau graziau....KADA nueis tas ryskumas????po SAVAITES ???2????
Atsakyti
beje korekcijos metu man gales juos paploninti??????? pasidariau per storus.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2015 01 13, 23:39)
beje korekcijos metu man gales juos paploninti??????? pasidariau per storus.... doh.gif

Sasiukas nusilups po savaite 5-7d. Paploninti jau negales, bet visai gali buti, kad nukritus sasiukui bus ploniau, tikrai atrodys dailiau, svelniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 01 14, 01:02)
Sasiukas nusilups po savaite 5-7d. Paploninti jau negales, bet visai gali buti, kad nukritus sasiukui bus ploniau, tikrai atrodys dailiau, svelniau  4u.gif



Ta meistre buvo minejusi,kad galima det kazkoki kamufliaza...(kaip suprantu plonint,taisyt forma...) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2015 01 14, 11:18)
Ta meistre buvo minejusi,kad galima det kazkoki kamufliaza...(kaip suprantu plonint,taisyt forma...) ax.gif

Nepatarciau nieko maskuoti. Veliau su laiku pasimatys tas maskavimas ryskiau.
Viskas bus gerai ir paplones po saso nukritimo siek tiek antakiai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos barngiosios,
na gal kas galetu pakomentuoti apie Microbladingo procedura ? Lilli gal Jus ka zinote ?

rankiniu budu pvz si mergaite jau lauzo laurus ne tik Lt bet ir Eu smile.gif


https://www.facebook...4732382?fref=ts


Acius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diorita @ 2015 01 15, 20:26)
Sveikos barngiosios,
na gal kas galetu pakomentuoti apie Microbladingo procedura ? Lilli gal Jus ka zinote ?

rankiniu budu pvz si mergaite jau lauzo laurus ne tik Lt bet ir Eu smile.gif
https://www.facebook...4732382?fref=ts
Acius  4u.gif


Aš gal klystu, bet man atrodo visom čia vienodą formą daro?
Atsakyti