Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(AgnietėPM @ 2014 11 27, 13:38)
Asmeniškai aš niekaip maskuoti ryškaus - iškarto po procedūros esančio permanento nerekomenduoju. Bent savaitę toje srityje, kur atliktas permamentinis makiažas nerekomenduojama naudoti jokios dekoratyvinės kosmetikos - šešėlių, pudros ir panašiai.
Taip yra dėl to, kad cheminės reakcijos metu (susijungus dažo pigmentams su dekoratyvinėje kosmetikoje esančiomis medžiagomis) gali būti paveikti dažų pigmentai, ko pasekoje jie gali keisti spalvą (tapti tarkime žali) arba greičiau blukti, neišlikti.

Todėl tiesiog reikėtų išlaukti, gražiai išsilukštenti, o po procedūros susitaikyti, kad kurį laiką būsite ryški smile.gif


As nerekomenduoju maskuoti (2-3d) vien del to, kad neisnesti infekcijos.
Toliau, kau jau sasiukas yra sausesnis pvz. uzdejus krem pudra atrodo dar baisiau blink.gif . Pudra isigeria i sasa ir atrodo kaip suskilinejusi zeme. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilty @ 2014 11 27, 07:30)
Bet nuo gyjimo proceso niekur nepabegsite  4u.gif  Tiesiog turite apsispresti ar galite vaikscioti su ryskesne spalva laikinai ir "atsilaupiusi" (nors sita dalyka galima truputi maskuoti tepant seselius) ar ne. As ir pasidariusi iskart vaiksciojau i darba ir koleges uzsimine kad "labai ryskus tavo antakiai" (esu blondine, baltaode). Nu ir kas  biggrin.gif  mazas mano reikalas ka jos sake, man taip reikejo, gi neimsi kreipti demesi i kiekviena replika. Sugijo ir atrodo labai naturaliai. Esu patenkinta. Cia tikrai ne pasaulio pabaiga - buna baisesniu dalyku gyvenime, o zmones vistiek eina i gatve, darba, viesuma.

as irgi sulaukiau komentaro is kolegu kad mano antakiai lb ryskus o kai nusivalydavau makiaza tai likdavotik antakiai biggrin.gif bet dzin, per savaite sugijo ir liko labai naturaliai, net ryskiau jau noretusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 28 lapkričio 2014 - 10:53
Sveikutės merginos 4u.gif Domina toks klausimas, ar galima antakių permanentinio makiažo korekcijos metu (po 5 savaičių nuo pirmosios procedūros atlikimo) pastorinti antakių formą? Pasidariau antakiukus, bet palaipsniui pradedu suprasti kad antakiai per ploni, tai tokia dilema blush2.gif Būčiau dėkinga už infomaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2014 12 05, 18:38)
Būčiau dėkinga už infomaciją  4u.gif

tikrai eina viską sutvarkyti korekcijos metu,
juolab, kad norite paplatinti, o ne susiaurinti.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Jungiuisi ir as prie Jusu:) pries beveik 2 savaites as pasidariau permanenini virsutinio voko pravedima smile.gif) Tik va neesu labai patenkinta, nuo pat pradziu pati kosmetologe pasirode itartina ir gruboka, bet kadangi rekomendavo moterys, kurios buvo patenkintos rezultatai, stengiausi nusiraminti smile.gif pradzioj atrode puikiai viskas, bet jau dabar puse isbyrejo, jei galeciau siandien jau papildyma daryciausi blush2.gif ax.gif man iskilo klausimas, kiek laiko turi trukti tokia procedura? nes del sios priezasties manau ir nukentejo kokybe...

QUOTE(egi @ 2014 10 23, 21:16)
Oi mano tikrai atrodo nenaturaliai, gal ir dėl to kad, savi antakiai buvo labai reti ir tik kelios dienos praėjo. Meistrė pries procedūra sakė kad dažnai korekcijos nereikia, bet mano atveju tikrai reikes, dėl pačios meistres tai tikrai reikia atsakingai rinktis ir kaina čia turbut nerodiklis man antakiai su korekcija kainuos 600lt. Tai nėra didžiausia kaina bet tikrai ir ne mažiausia, o dar kai rezultatais nepatenkinta tai dar nesmagiau.


Man taip pat meistre sake, tas sukele abejoniu smile.gif jei nepaslaptis pas kokia meistre daretes ir kokiame mieste? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ine_ta @ 2014 12 10, 00:22)
Sveikos merginos smile.gif

Jungiuisi ir as prie Jusu:) pries beveik 2 savaites as pasidariau permanenini virsutinio voko pravedima smile.gif) Tik va neesu labai patenkinta, nuo pat pradziu pati kosmetologe pasirode itartina ir gruboka, bet kadangi rekomendavo moterys, kurios buvo patenkintos rezultatai, stengiausi nusiraminti smile.gif pradzioj atrode puikiai viskas, bet jau dabar puse isbyrejo, jei galeciau siandien jau papildyma daryciausi  blush2.gif  ax.gif man iskilo klausimas, kiek laiko turi trukti tokia procedura? nes del sios priezasties manau ir nukentejo kokybe...
Man taip pat meistre sake, tas sukele abejoniu smile.gif jei nepaslaptis pas kokia meistre daretes ir kokiame mieste?  doh.gif

Virsutiniu voku procedura trunka apie 1,5-2 val. kartu su nuskausminimu ( 15-20 min), formos piesimu, po proceduros salcio kompresas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2014 12 10, 00:03)
Virsutiniu voku procedura trunka apie 1,5-2 val. kartu su nuskausminimu ( 15-20 min), formos piesimu, po proceduros salcio kompresas  smile.gif


Na tuomet nesistebiu rezultatu, nes man atliko per 50 min su visom procedurom thumbup.gif doh.gif
Atsakyti
merginos, gal ką esat girdėję, o gal kažkas darėt Manualinį permanentinį? Dar vadina Microblading g.gif nes atrodo tai labai gražiai https://www.facebook...382?sk=timeline bet čia darbai turbūt iškart po procedūras, kažin, kai atrodo vėliau.
Papildyta:
atrodo taip natūraliai swoon.gif

user posted image
Atsakyti
Tutia , tikrai grazu, bet nera sugijusiu darbu.
Siap apie si metoda zinau jau apie 10 metu ir tai nera naujove. Yra Rusijoje meistru, kurios senai dirba. Vienoms patiko rankinis metodas, kitos sugrizo prie masineliu. Viskas tas pats, tik rankiniu budu. Svarbiausia rezultatas, o ne masinele, ar rankiniu budu daryti. Adatu dabar yra begale visokiu, todel vis dar viskas priklauso nuo odos, dazu ir sugebejimu. Vel gi stora, poreta ir riebi oda neislaikys grazaus plonycio naturalaus plaukelio, tiesiog liks ibrezimas. Todel plaukeliu tecnika vis dar lieka ne kiekvienai odai tinkama. ( kalbu apie grazius naturaliai atrodancius plaukelius, o ne storas dryzes ant kaktos smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 29 gruodžio 2014 - 22:28
ačiū, Lisa, už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
Ar po antakiu permanento reikia tepti Bepanthen tepala?Ar jis butinas?
Atsakyti
QUOTE(Dan@25 @ 2014 12 30, 18:24)
Ar po antakiu permanento reikia tepti Bepanthen tepala?Ar jis butinas?

Sveiki, tikra nera butinas joks tepalas, bet galima tepti. Jeigu labai sausa, diskomfortas galite patepti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 31 gruodžio 2014 - 14:06