Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

QUOTE(dagli @ 2014 11 09, 12:36)
Dariausi prieš mėnesį, super labai patenkinta, dar korekcijos nedariau, bet visur viskas gražiai padaryta.

o voko permamentą ar kontūrinį? Aš galvoju labiau apie kontūrinį g.gif vakar žiūrinėjau kompe, kokioms akims kokia idealiausia pravodkė, tai kaip ir turiu viziją, tikiuosi sutaps su meistrės. Užsirašiau konsultacijai ir jei viskas ok, darysiuosi bigsmile.gif

QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 11 09, 21:24)
va del lupu klausimas- as ju nesidazau, nes labai jautrios lupu dazams, nes pradeda serpetoti, berti...kazi ar nuo tu permanentinio dazu neisbertu g.gif bet taip norisi ryskesniu lupu...pasidazau tik per sventes verysad.gif

kaip keista, kada pabandykite ką iš natūralių, kad ir Dr. Hauschka lūpdžaius gal nuo sausinimo tokios reakcijos gaunasi g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas gali rekomenduoti kur pasidaryti permanentini makiaza (antakius) Panevezyje smile.gif aciu visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 11 09, 21:24)
aciu 4u.gif
tai va kazkaip norisi pasiryskinti 4u.gif as tai prisiauginusi blakstienas yra ir kai tik pasikoreguoju akys iskart atgyja bigsmile.gif isivaizduoju, kad pravedimas ir grazus antakiai pagrazintu mano nelabai gamtos apdovanota veideli lotuliukas.gif

va del lupu klausimas- as ju nesidazau, nes labai jautrios lupu dazams, nes pradeda serpetoti, berti...kazi ar nuo tu permanentinio dazu neisbertu g.gif bet taip norisi ryskesniu lupu...pasidazau tik per sventes verysad.gif

skausmo tai nebijau, nei sasu nebijau...turiu kelias tatoo nemazas, tai cia baikos cool.gif


Jeigu veidukas labaio jautrus ir odelė alergiška, galite tiesiog paprašyti meistro, kad skirtų Jums kelias minutes ir lūpos kamputyje suvestų dalį šviesaus pvz Pink pigmento, per parą pažiūrėsite ar yra kokia nors alerginė reakcija ar ne.
Atsakyti
Sveikos,
gal kas nors esat buvusios pas Lijaną Panevėžyje? Ji dirba Respublikos g.38. Užmačiau facebooke, šiuo metu akcija 240 lt antakiams, tai įdomu pasidarė kokie atsiliepimai, nes nelabai randu atsiliepimų kur nors, o iš foto irgi neįpatingai matosi...
Atsakyti
QUOTE(Sinaja @ 2014 11 17, 16:46)
Sveikos,
gal kas nors esat buvusios pas Lijaną Panevėžyje? Ji dirba Respublikos g.38. Užmačiau facebooke, šiuo metu akcija 240 lt antakiams, tai įdomu pasidarė kokie atsiliepimai, nes nelabai randu atsiliepimų kur nors, o iš foto irgi neįpatingai matosi...

Merginos, neziurekite i akcija ir i maza kaina. Ziurekite i darba, foto -sugijusiu darbu, nes tai labai skyresi nuo tik ka po proceduros. Net jeigu kas ir parasys, kad patenkinta, juk nezinote ar Jums taip pat tiktu.
Atsakyti
Sveikos,
Gal yra dariusios antakiu mikropigmentacija Kaune Bio first klinikoje pas Sigita Butkiene, kokie atsiliepimai butu, nes niekur nete nerandu jos darbu? Aciu
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimeli.

Kaip pastatinti saseliu nukritima po permanentinio makiazo? Nes dariausi daugiau nei pries metus, dabar vel uzsirasau bet pries kaledas. kadangi bus laisvu dienu nemazai, tai galvoju gal sugytu. man tas aktualu, kadangi esu dirbanti, o per atostogas, kai imu, visada keliauju po visokius egzotinius krastus, tai nelabai manau per atostogas iseitu ta permanenta pasidaryt sad.gif
Pirma karta kai dariausi, tai saseliai gal tik po 10 dienu eme luptis, kai dariausi po menesio korekcija - siek tiek greiciau... Dabar baisu pasidaryt kad nenukris ir reiks eiti su markeriniais i darba sad.gif Gal turit kazkokios patirties/patarimu?
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2014 11 25, 21:22)
Sveikos, turiu klausimeli.

Kaip pastatinti saseliu nukritima po permanentinio makiazo? Nes dariausi daugiau nei pries metus, dabar vel uzsirasau bet pries kaledas. kadangi bus laisvu dienu nemazai, tai galvoju gal sugytu. man tas aktualu, kadangi esu dirbanti, o per atostogas, kai imu, visada keliauju po visokius egzotinius krastus, tai nelabai manau per atostogas iseitu ta permanenta pasidaryt sad.gif
Pirma karta kai dariausi, tai saseliai gal tik po 10 dienu eme luptis, kai dariausi po menesio korekcija - siek tiek greiciau... Dabar baisu pasidaryt kad nenukris ir reiks eiti su markeriniais i darba sad.gif Gal turit kazkokios patirties/patarimu?

Sasiukai laikosi visoms skirtingai 5-7-10d.. Nuo normalaus antakiu sugijimo-naturalaus priklauso ir padarytu antakiu kokybe, todel pagreitinti kritima nera gerai unsure.gif . Zinoma, jeigu tepsite pastoviai vazelinu nusilups greiciau, nei visai netepsite. Bet...
Sasiukas nukrenta kai sugija odos virsutinis sluoksnis. Bet reikia, kad ne tik sugytu, bet kad ir isisavintu dazas. Todel siulyciau kantriai laukti smile.gif
Saso laikomumas -gijimas priklauso nuo odos. Jeigu labai kraujavo-sasiukas bus storesnis , jeigu riebi oda-bus storesnis del linfos, bet nukristi gali ir po 4 d. Jeigu sausa oda po 7-10 d.
Vyresnio amziaus zmoniems sasiukas gali laikytis net iki 2 sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 25 lapkričio 2014 - 21:32
QUOTE(/ Lisa / @ 2014 11 25, 23:21)
Sasiukai laikosi visoms skirtingai 5-7-10d.. Nuo normalaus antakiu sugijimo-naturalaus priklauso ir padarytu  antakiu kokybe, todel pagreitinti kritima nera gerai unsure.gif . Zinoma, jeigu tepsite pastoviai vazelinu nusilups greiciau, nei visai netepsite. Bet...
Sasiukas nukrenta kai sugija odos virsutinis sluoksnis. Bet reikia, kad ne tik sugytu, bet kad ir isisavintu dazas. Todel siulyciau kantriai laukti  smile.gif
Saso laikomumas -gijimas priklauso nuo odos. Jeigu labai kraujavo-sasiukas bus storesnis , jeigu riebi oda-bus storesnis del linfos, bet nukristi gali ir po 4 d. Jeigu sausa  oda po 7-10 d.
Vyresnio amziaus zmoniems sasiukas gali laikytis net iki 2 sav.


Pas mane oda riebi, kai darete man ana syki, sakete, kad limfos nemazai buvo, bet ne kraujo. Nezinau, baisiausia tai pasidaryti permanentini ir po to pusiau tokiais atsilaupiusiais eiti i darba. O darbas su klientais kasdiena, neisivaizduoju, kaip reiktu dirbti doh.gif Uzsirasiau pas Jus, bet baisiausiai pergyvenu dabar verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2014 11 26, 21:16)
Pas mane oda riebi, kai darete man ana syki, sakete, kad limfos nemazai buvo, bet ne kraujo. Nezinau, baisiausia tai pasidaryti permanentini ir po to pusiau tokiais atsilaupiusiais eiti i darba. O darbas su klientais kasdiena, neisivaizduoju, kaip reiktu dirbti  doh.gif Uzsirasiau pas Jus, bet baisiausiai pergyvenu dabar verysad.gif


Bet nuo gyjimo proceso niekur nepabegsite 4u.gif Tiesiog turite apsispresti ar galite vaikscioti su ryskesne spalva laikinai ir "atsilaupiusi" (nors sita dalyka galima truputi maskuoti tepant seselius) ar ne. As ir pasidariusi iskart vaiksciojau i darba ir koleges uzsimine kad "labai ryskus tavo antakiai" (esu blondine, baltaode). Nu ir kas biggrin.gif mazas mano reikalas ka jos sake, man taip reikejo, gi neimsi kreipti demesi i kiekviena replika. Sugijo ir atrodo labai naturaliai. Esu patenkinta. Cia tikrai ne pasaulio pabaiga - buna baisesniu dalyku gyvenime, o zmones vistiek eina i gatve, darba, viesuma.
Atsakyti
QUOTE(smilty @ 2014 11 27, 09:30)
Bet nuo gyjimo proceso niekur nepabegsite  4u.gif  Tiesiog turite apsispresti ar galite vaikscioti su ryskesne spalva laikinai ir "atsilaupiusi" (nors sita dalyka galima truputi maskuoti tepant seselius) ar ne. As ir pasidariusi iskart vaiksciojau i darba ir koleges uzsimine kad "labai ryskus tavo antakiai" (esu blondine, baltaode). Nu ir kas  biggrin.gif  mazas mano reikalas ka jos sake, man taip reikejo, gi neimsi kreipti demesi i kiekviena replika. Sugijo ir atrodo labai naturaliai. Esu patenkinta. Cia tikrai ne pasaulio pabaiga - buna baisesniu dalyku gyvenime, o zmones vistiek eina i gatve, darba, viesuma.

drinks_cheers.gif
Kad ir naikinimo lazeriu, ar kito budo isemimo permanento vaiksto patinusi, sasai stori ir ilgiau laikosi, bet nieko nepadarysi doh.gif . Arba toliau vaikstai su melynai-zaliai antakiai , arba bandai issinaikinti.
Papildyta:
QUOTE(Boruze5 @ 2014 11 26, 20:46)
Kur galima pamatyti jusu darba?


https://www.facebook...98286861?ref=hl
Atsakyti
QUOTE(smilty @ 2014 11 27, 07:30)
Bet nuo gyjimo proceso niekur nepabegsite  4u.gif  Tiesiog turite apsispresti ar galite vaikscioti su ryskesne spalva laikinai ir "atsilaupiusi" (nors sita dalyka galima truputi maskuoti tepant seselius) ar ne. As ir pasidariusi iskart vaiksciojau i darba ir koleges uzsimine kad "labai ryskus tavo antakiai" (esu blondine, baltaode). Nu ir kas  biggrin.gif  mazas mano reikalas ka jos sake, man taip reikejo, gi neimsi kreipti demesi i kiekviena replika. Sugijo ir atrodo labai naturaliai. Esu patenkinta. Cia tikrai ne pasaulio pabaiga - buna baisesniu dalyku gyvenime, o zmones vistiek eina i gatve, darba, viesuma.



Asmeniškai aš niekaip maskuoti ryškaus - iškarto po procedūros esančio permanento nerekomenduoju. Bent savaitę toje srityje, kur atliktas permamentinis makiažas nerekomenduojama naudoti jokios dekoratyvinės kosmetikos - šešėlių, pudros ir panašiai.
Taip yra dėl to, kad cheminės reakcijos metu (susijungus dažo pigmentams su dekoratyvinėje kosmetikoje esančiomis medžiagomis) gali būti paveikti dažų pigmentai, ko pasekoje jie gali keisti spalvą (tapti tarkime žali) arba greičiau blukti, neišlikti.

Todėl tiesiog reikėtų išlaukti, gražiai išsilukštenti, o po procedūros susitaikyti, kad kurį laiką būsite ryški smile.gif

Atsakyti