Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas-mikropigmentacija

Nerandu Martynos darbų g.gif bet užėjau kaunietę Liuciją, atrodo neblogi, labai natūralūs darbeliai, gal turite atsiliepimų?
Pvz. toks, super natūralus efektas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tursi: 03 lapkričio 2014 - 12:21
Sveikos merginos,prisijungiau ir as vakar i jusu gretas pasidarydama antakius.Meistre man nepaminejo,jog negalima ju slapinti,todel as ju nesaugojau prausdamasi. Ar tai tures itakos?
antakius dariausi pas labai gerai zinoma meistre,taciau vienas antakis ilgesnis doh.gif siek tiek nusivyliau ,nes tikejausi,kad patekau i geras rankas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nivea19 @ 2014 11 05, 01:06)
Sveikos merginos,prisijungiau ir as vakar i jusu gretas pasidarydama antakius.Meistre man nepaminejo,jog negalima ju slapinti,todel as ju nesaugojau prausdamasi. Ar tai tures itakos?
antakius dariausi pas labai gerai zinoma meistre,taciau vienas antakis ilgesnis doh.gif siek tiek nusivyliau ,nes tikejausi,kad patekau i geras rankas blush2.gif



Jeigu sušlapinote tik po tekančiu vandeniu - tikrai nieko neatsitiks.

Svarbiausia nenaudokite dekoratyvinės kosmetikos ant antakių, nevalykite jokiais valikliais, nemirkykite, daugiau stenkitės nešlapinti ir tepkite A+D kremuką kol išsilukštensite.

Neikite į soliariumus, pirtis, saunas, chemiškai nedažykite antakių plaukelių dvi savaites.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma 4u.gif toks kvailas klausimas tuomet kyla,o kaip duse ju nesuslapinti? doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nivea19 @ 2014 11 05, 10:47)
Aciu uz atsakyma 4u.gif toks kvailas klausimas tuomet kyla,o kaip duse ju nesuslapinti? doh.gif  4u.gif



Jeigu po tekančiu vandeniu truputį sušlaps nieko tokio tikrai neatsitiks. Po tekančiu vandeniu net ir žaizdą galima plauti.

Tačiau labai šlapinti, kad sumirktų, tikrai nereikėtų.
Stenkitės galvos duše stovint neplauti, o plauti tiesiog išėjus iš dušo, pasilenkus kabinoje.
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 11 03, 13:19)
hm bet užėjau kaunietę Liuciją, atrodo neblogi, labai natūralūs darbeliai, gal turite atsiliepimų?
Pvz. toks, super natūralus efektas

Mane irgi domintu atsiliepimai apie meistre Liucija. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnietėPM @ 2014 11 05, 11:15)
Jeigu po tekančiu vandeniu truputį sušlaps nieko tokio tikrai neatsitiks. Po tekančiu vandeniu net ir žaizdą galima plauti.

Tačiau labai šlapinti, kad sumirktų, tikrai nereikėtų.
Stenkitės galvos duše stovint neplauti, o plauti tiesiog išėjus iš dušo, pasilenkus kabinoje.

as kazkaip sugebedavau issiplauti nesuslapinus o paskui susirgau tai ilgai galvos ir neploviau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tursi @ 2014 11 03, 12:19)
Nerandu Martynos darbų g.gif bet užėjau kaunietę Liuciją, atrodo neblogi, labai natūralūs darbeliai, gal turite atsiliepimų?
Pvz. toks, super natūralus efektas

Radau!
https://www.facebook...22216?pnref=lhc
O cia as:
https://www.facebook...h...e=1
aisku atviesejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 06 lapkričio 2014 - 12:22
QUOTE(guodzik @ 2014 11 06, 13:19)
O cia as:
https://www.facebook...h...e=1
aisku atviesejau

thumbup.gif labai grazu...as net stebiuosi eilini karta- kiek daug grozio ir israiskingumo moteriai priduoda tvarkingi ir grazus antakiai thumbup.gif
turiu klausima- ar ilgai buvo aplink antakius paraudonavusi oda, ar ilgai ejo sasiukai...

noriu ir as procedura pasidaryti, taciau dvieju menesiu laikotarpyje turesiu svarbu susitikima ir bijau, kad tuo metu nebuciau kokia raudona ar su sasais blush2.gif

gal kas ka Klaipedoje rekomenduotumet?
dar norejau paklausti del lupu konturinio makijazo- as nesidazau lupu dazniausiai, tik koks vos vos balzams su spalvyte arba isvis tik lupu balzamas bespalvis...bet noretusi siek tiek lupas paryskinti- ar apsimoka man ta mikropigmentacija daryti? nebus baisiai jei bus mikropigmentacija, o as tik balzamu pasi tepus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 11 08, 17:43)
thumbup.gif labai grazu...as net stebiuosi eilini karta- kiek daug grozio ir israiskingumo moteriai priduoda tvarkingi ir grazus antakiai thumbup.gif
turiu klausima- ar ilgai buvo aplink antakius paraudonavusi oda, ar ilgai ejo sasiukai...

noriu ir as procedura pasidaryti, taciau dvieju menesiu laikotarpyje turesiu svarbu susitikima ir bijau, kad tuo metu nebuciau kokia raudona ar su sasais blush2.gif

gal kas ka Klaipedoje rekomenduotumet?
dar norejau paklausti del lupu konturinio makijazo- as nesidazau lupu dazniausiai, tik koks vos vos balzams su spalvyte arba isvis tik lupu balzamas bespalvis...bet noretusi siek tiek lupas paryskinti- ar apsimoka man ta mikropigmentacija daryti? nebus baisiai jei bus mikropigmentacija, o as tik balzamu pasi tepus? g.gif

paraude man isvis nebuvo. savaite max sasas lupasi. po menesio daro korekcija tai vel tas pats. tik su lupom baisiau, uzsimeta beveik visom herpesas. as pravodkiu noreciau bet mano akys super jautrios, jau verkiau kai antakius piese biggrin.gif
Atsakyti
svarsčiau vis, bet sugalvojau, kad antakius turiu neblogus, pakentėsiu dar, padažysiu dažniau biggrin.gif
apsistojau ties viršutinio voko pravodke.
Gal kuri turit pasidariusi?
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 11 08, 17:43)
noriu ir as procedura pasidaryti, taciau dvieju menesiu laikotarpyje turesiu svarbu susitikima ir bijau, kad tuo metu nebuciau kokia raudona ar su sasais blush2.gif

Aš po procedūros jau galėjau eit į susitikimą, beje ir ėjau i susirinkimą vaiko darželyje, tai pas mane nei paraudę, nei patinę buvo, tik tiek, kad ryškesni. Na aš išskirtinis atvejis, nes ilgai nesilupo jie pas mane, gal pora savaičių, bet kad ir luposi paskui tai labai švelniai, galima sakyt šerpetojo tik mažiukai šašiukai, tikrai nežymiai.

QUOTE(tursi @ 2014 11 08, 23:14)
Gal kuri turit pasidariusi?

Dariausi prieš mėnesį, super labai patenkinta, dar korekcijos nedariau, bet visur viskas gražiai padaryta.

Dabar ir kai antakiai, ir kai akys padarytos, tai ir nesidažius būna, kad išbegu trumpam ir t.t. jaučiuosi ryški ir graži.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 08, 22:18)
paraude man isvis nebuvo. savaite max sasas lupasi. po menesio daro korekcija tai vel tas pats. tik su lupom baisiau, uzsimeta beveik visom herpesas. as pravodkiu noreciau bet mano akys super jautrios, jau verkiau kai antakius piese biggrin.gif

QUOTE(dagli @ 2014 11 09, 13:36)
Aš po procedūros jau galėjau eit į susitikimą, beje ir ėjau i susirinkimą vaiko darželyje, tai pas mane nei paraudę, nei patinę buvo, tik tiek, kad ryškesni. Na aš išskirtinis atvejis, nes ilgai nesilupo jie pas mane, gal pora savaičių, bet kad ir luposi paskui tai labai švelniai, galima sakyt šerpetojo tik mažiukai šašiukai, tikrai nežymiai.

aciu 4u.gif
tai va kazkaip norisi pasiryskinti 4u.gif as tai prisiauginusi blakstienas yra ir kai tik pasikoreguoju akys iskart atgyja bigsmile.gif isivaizduoju, kad pravedimas ir grazus antakiai pagrazintu mano nelabai gamtos apdovanota veideli lotuliukas.gif

va del lupu klausimas- as ju nesidazau, nes labai jautrios lupu dazams, nes pradeda serpetoti, berti...kazi ar nuo tu permanentinio dazu neisbertu g.gif bet taip norisi ryskesniu lupu...pasidazau tik per sventes verysad.gif

skausmo tai nebijau, nei sasu nebijau...turiu kelias tatoo nemazas, tai cia baikos cool.gif
Atsakyti