Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Milagra @ 2014 09 06, 11:08)
As epizodiskai ziurejau viena akimi, tai kazin kokios nuomones nesusidariau.



Aš gal vakarop dirstelsiu, dabar laiko neturiu, turiu forume pliurpt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 09 06, 18:44)
Ziurejau, bet man tokie niurus nelabai patinka..  ax.gif primena ezeli  g.gif

Man atrodo cia tu paciu kureju
Papildyta:
QUOTE(Mockava @ 2014 09 06, 20:07)
Aš gal vakarop dirstelsiu, dabar laiko neturiu, turiu forume pliurpt  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakarelis.
Baigiau ziureti Чужая (Ее тоска по родине) (1-75 серии из 75)
http://kinozal.tv/de....php?id=1072124
Patiko.

Dabar ziuriu Незабываемый 2sezona. Bet dar ne visos serijos yra isverstos. Irgi labai geras serialas, tik galetu but netaip istestas.
http://kinozal.tv/de....php?id=1176744
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 06, 18:44)
Na ar kas ziurejot ta "20 min."? Idomu kokie ispudziai? Patiko kam nors? smile.gif

Ziurejau viena akim, ir klausiau viena ausim, tai kol kas ispudzio nesusidariau...
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 06, 17:44)
Na ar kas ziurejot ta "20 min."? Idomu kokie ispudziai? Patiko kam nors? smile.gif


Idemiai paziurejau, nes pirma serija taip turiu ziureti, kitaip galiu ir nepradeti smile.gif Tai is pradziu siaip sau, o pabaiga jau patiko, idomu, kas bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 06, 20:07)
Aš gal vakarop dirstelsiu, dabar laiko neturiu, turiu forume pliurpt  lotuliukas.gif

As siandien visa diena taip laiko neturiu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 09 06, 21:02)
Idemiai paziurejau, nes pirma serija taip turiu ziureti, kitaip galiu ir nepradeti smile.gif Tai is pradziu siaip sau, o pabaiga jau patiko, idomu, kas bus toliau.

Jums tai jau priklausytu sita seriala ziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 06, 21:19)
Jums tai jau priklausytu sita seriala ziuret biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
P.s. Firatas man irgi visai nieko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 06, 18:44)
Na ar kas ziurejot ta "20 min."? Idomu kokie ispudziai? Patiko kam nors? smile.gif


Aš žiūrėjau, man visai patinka tokio tipo filmai, bet... taip stipriai priminė filmą "Trys įtemptos dienos", kad tik ir laukiu, kol tas vyriškis pradės planuoti kaip žmoną pagrobt iš kalėjimo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Black_white @ 2014 09 07, 08:01)
Aš žiūrėjau, man visai patinka tokio tipo filmai, bet... taip stipriai priminė filmą "Trys įtemptos dienos", kad tik ir laukiu, kol tas vyriškis pradės planuoti kaip žmoną pagrobt iš kalėjimo. biggrin.gif

biggrin.gif tai cia butent pagal ta filma ir sukurta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 06, 21:19)
Jums tai jau priklausytu sita seriala ziuret biggrin.gif


Tik kad laiko rasciau, bet pasistensiu smile.gif Ir tikiuosi, kad ji dazniau parodys, nes ten kazkur 5-tame plane jis buvo, jei nepazinociau, tai net pastebejusi nebuciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 09 07, 12:26)
Tik kad laiko rasciau, bet pasistensiu smile.gif Ir tikiuosi, kad ji dazniau parodys, nes ten kazkur 5-tame plane jis buvo, jei nepazinociau, tai net pastebejusi nebuciau  rolleyes.gif

Na jis cia nera visai pagrindinis veikejas, bet turbut parodys kokiam treciam plane biggrin.gif
Atsakyti