Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 00:05)
Na ka miela malonu buvo papliurpt, bet varau miegot biggrin.gif labos 4u.gif
Papildyta:

Cia man ji nepatiko ax.gif ne mano skonio moteris. Bet nieko keista, nes musu skoniai skirtingi biggrin.gif  Nzn kaip jie atrodys, nes ji tokia tikrai gana aukstoka damute. Su Kenanu tai gerai ziurejosi, bet jo ugis ohoho biggrin.gif Si seriala tai jums tikrai perleisiu, nes nei vienas ne mano aktorius biggrin.gif

Kad jos su Tuba panasaus ugio gal, ne? Man tai nuo siuzeto priklausys ax.gif Nes va Kivanc kad ir koks "mano", bet Kurto negaliu ziuret ne pro kur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 08 28, 00:09)
Kad jos su Tuba panasaus ugio gal, ne? Man tai nuo siuzeto priklausys  ax.gif Nes va Kivanc kad ir koks "mano", bet Kurto negaliu ziuret ne pro kur  doh.gif

Man rodos aukstesne, raso lyg 176, bet ji toki kuda ilga smilga tai gal del to labai auksta atrodo. biggrin.gif na va nebent siuzetas bus idomesnis smile.gif
Atsakyti
Gal atsiras norinciu ziuret nauja seriala su Burga Gulsoy. Treileris. "Отныне называй меня Хиджран". Startuos nuo rugsejo smile.gif aisku turkiskai tik biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=_ZSi9YeQJOw
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 06:56)
Gal atsiras norinciu ziuret nauja seriala su Burga Gulsoy. Treileris. "Отныне называй меня Хиджран". Startuos nuo rugsejo smile.gif aisku turkiskai tik biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=_ZSi9YeQJOw

Jei atsiras verčiančių į suprantamą kalbą, tada mielu noru pažiūrėsiu...
Atsakyti
As vakar jau pasniukstinejau ir apie Murata ir apie Bugra. Mielai ziuresiu, jei bus idomus siuzetai.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 08 28, 16:30)
As vakar jau pasniukstinejau ir apie Murata ir apie Bugra. Mielai ziuresiu, jei bus idomus siuzetai.

drinks_cheers.gif , o vertimas bus ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 08 28, 23:25)
drinks_cheers.gif , o vertimas bus ?  ax.gif

Murato tai garantuotai bus, nes jis man rodos pas rusesdaug faniu turi. Del Burgos nzn kaip pas ji su fanais reikalai, bet turbut tikrai bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes gal zinot kuri kur rasti INTIKAM seriala nuo 31 serijos rusu kalba ,radau tik titrais, geras filmas super ,pagelbekit g.gif
Atsakyti
nera kaip supratau ,***** toks geras,o gal koki pasiulyt galit rusu vertimu
Atsakyti
Na ar kas ziurejot ta "20 min."? Idomu kokie ispudziai? Patiko kam nors? smile.gif
Atsakyti
As epizodiskai ziurejau viena akimi, tai kazin kokios nuomones nesusidariau.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 06, 18:44)
Na ar kas ziurejot ta "20 min."? Idomu kokie ispudziai? Patiko kam nors? smile.gif

Ziurejau, bet man tokie niurus nelabai patinka.. ax.gif primena ezeli g.gif
Atsakyti