Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Milagra @ 2014 08 28, 00:32)
Kai labiausiai suzeistas bego greiciau uz visus kitus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jus blaskote mano miega lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 08 27, 23:32)
Man atrodo, kad as ties bulvem ir pabaigiau biggrin.gif
Epizodiskai dar maciau, kai puse visu veikeju issaude biggrin.gif Kai labiausiai suzeistas bego greiciau uz visus kitus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif clap_1.gif na " 20 min." tokiu linksmu scenu nemaciau biggrin.gif
Papildyta:
Speju vel mus kas nors uztrumpins uz sapaliones lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiek pamenu po bulviu buvo vaisiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 08 27, 23:40)
Kiek pamenu po bulviu buvo vaisiai  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif kaip suprantu as daug ka praleidau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 23:39)
Speju vel mus kas nors uztrumpins uz sapaliones lotuliukas.gif

Kodel? Mes juk tik padedam pasirinkti, t.y. rekomenduojame biggrin.gif Va ir aisku praktiskai ka ziureti biggrin.gif

Vaisiu as jau nemaciau. Man, matyt, bulviu uzteko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 27 rugpjūčio 2014 - 23:45
QUOTE(Milagra @ 2014 08 27, 23:44)
Kodel? Mes juk tik padedam pasirinkti, t.y. rekomenduojame biggrin.gif Va ir aisku praktiskai ka ziureti biggrin.gif

Tai taip turbut reiks rinktis istorini romana su darzoviu elementais biggrin.gif
Atsakyti
O ka su Muratu rodys? ax.gif Kazka lyg minejai? Irgi apie kara kazin? Nes kazkur jis filmavosi, bet ten lyg ne serialas buvo.

Atsakyti
Apie vaisius tai Milagra dar is taves zinau...
O dabar kai prisimenu, tai Kurto tevas ir Kerimo lyg tas pat aktorius g.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 08 28, 00:48)
O ka su Muratu rodys?  ax.gif Kazka lyg minejai? Irgi apie kara kazin? Nes kazkur jis filmavosi, bet ten lyg ne serialas buvo.

Kad siuolaikiskas bus.....
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 08 27, 23:52)
Apie vaisius tai Milagra dar is taves zinau...
O dabar kai prisimenu, tai Kurto tevas ir Kerimo lyg tas pat aktorius  g.gif
Papildyta:

Kad siuolaikiskas bus.....

Ane? lotuliukas.gif Matyt, taip idomu buvo, kad net pamirsau biggrin.gif

Aha, tas pats. Tik Fatmagiulej toks gerietis meskis, o Kurte vriednas.

Liuks, laukiu tada. Idomu tik su kokia cioce vaidins rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 08 27, 23:48)
O ka su Muratu rodys?  ax.gif Kazka lyg minejai? Irgi apie kara kazin? Nes kazkur jis filmavosi, bet ten lyg ne serialas buvo.

Kad lyg ne apie kara. Pagrindinius vaidmenis atliks Muratas ir Cansu Dere ( cia ta pagrindine is Ezelio). Vk skaiciau, bet lyg ji ne nuo rugsejo, o nuo veliau rodyt prades. Man rodos dar jo normaliai net filmuot nepradejo. Jei vel islys info parasysiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 23:56)
Kad lyg ne apie kara. Pagrindinius vaidmenis atliks Muratas  ir Cansu Dere ( cia ta pagrindine is Ezelio). Vk skaiciau, bet lyg ji ne nuo rugsejo, o nuo veliau rodyt prades. Man rodos dar jo normaliai net filmuot nepradejo. Jei vel islys info parasysiu. smile.gif

Aisku, dekui smile.gif Daugkam ji nepatiko, bet man tai visai nieko ax.gif Na, idomu kaip jie kartu atrodys, nes man ji tokia Kenano Imirzioglu (ar kaip jis ten biggrin.gif ) pora, belekiek jie kartu vaidine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 28 rugpjūčio 2014 - 00:02
Na ka miela malonu buvo papliurpt, bet varau miegot biggrin.gif labos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 08 27, 23:59)
Aisku, dekui smile.gif Daugkam ji nepatiko, bet man tai visai nieko  ax.gif Na, idomu kaip jie kartu atrodys.

Cia man ji nepatiko ax.gif ne mano skonio moteris. Bet nieko keista, nes musu skoniai skirtingi biggrin.gif Nzn kaip jie atrodys, nes ji tokia tikrai gana aukstoka damute. Su Kenanu tai gerai ziurejosi, bet jo ugis ohoho biggrin.gif Si seriala tai jums tikrai perleisiu, nes nei vienas ne mano aktorius biggrin.gif
Prisiminiau, kad ji taigi buvo kaip variantas vietoj Tubos i KPA. Jetau jetau kaip as nenorejau jos salia Engino matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 28 rugpjūčio 2014 - 00:08