Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(lauravala @ 2014 08 27, 07:40)
Ir cia atskubu su naujienom.... ka tik rode anonsa per LNK  " 20 minuciu" su Mustafa ir maciau Tuba vaidins  g.gif

Oi, nespėsim čia mes visų ir apžiūret! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 08 27, 14:54)
Oi, nespėsim čia mes visų ir apžiūret!  doh.gif

Kazkodel galvoju, kad Tv3 ir Lnk vienu laiku sugalvos rodyt abu naujuosius serialus - konkurencija juk doh.gif
Atsakyti
LNK rodys šeštadieniais, 16:30.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 08 27, 16:07)
LNK rodys šeštadieniais, 16:30.

Tai akurat biggrin.gif nes " Kurta" per Tv3 irgi lyg sestadieniais 16.20 rodys biggrin.gif idomu kas nugales? Istorija ar detektyvas? Kivancas ar Tuba? Buciniai per kapisona ar pasimatymai tarp kalejimo sienu? Stai kur klausimas yra g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 17:16)
Tai akurat biggrin.gif nes " Kurta" per Tv3 irgi lyg sestadieniais 16.20 rodys biggrin.gif idomu kas nugales? Istorija ar detektyvas? Kivancas ar Tuba? Buciniai per kapisona ar pasimatymai tarp kalejimo sienu? Stai kur klausimas yra g.gif  biggrin.gif

Bandysiu bucinius i kapisona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 08 27, 19:39)
Bandysiu bucinius i kapisona  lotuliukas.gif

As zymiuju "buciniu" pirma serija gal irgi paziuresiu, nes kito to tai pradzia macius. Su "Suracka" jau 2 darbus maciau ir visai nieko ji man. Paziuresiu kodel ta ju pora su Kivancu taip nuvertina g.gif
Del Kivanco "nebealpeju", tai nieko tokio jei nelips. Sirdis neskaudes tongue.gif
O pala pala, tu Kurtai lyg bandei ziuret?ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 27 rugpjūčio 2014 - 20:18
Aš Kurtą jau mačius, bet vistiek dirstelsiu, gal lietuviškas vertimas padės? lotuliukas.gif Ir 20 minučių bandysiu, o gal patiks mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 08 27, 21:37)
Aš Kurtą jau mačius, bet vistiek dirstelsiu, gal lietuviškas vertimas padės?  lotuliukas.gif  Ir 20 minučių bandysiu, o gal patiks  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

As tai vis mastau kaip man cia ta ziurejimo grafika susideliot, kad viska spet biggrin.gif nieko svarbiausia interneto risys nepavestu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 27 rugpjūčio 2014 - 21:54
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 20:17)
As zymiuju "buciniu" pirma serija gal irgi paziuresiu, nes kito to tai pradzia macius. Su "Suracka" jau 2 darbus maciau ir visai nieko ji man. Paziuresiu kodel ta ju pora su Kivancu taip nuvertina g.gif
Del Kivanco "nebealpeju", tai nieko tokio jei nelips. Sirdis neskaudes tongue.gif
O pala pala, tu Kurtai lyg bandei ziuret?ar ne? g.gif

Buciniai i kapisona ne pirmoj serijoj bus biggrin.gif Reiks pakentet biggrin.gif Pirmoj serijoj bus sofkute lotuliukas.gif Net ne sofkute, o kusete ar kaip ji ten vadinasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 27, 21:17)
O pala pala, tu Kurtai lyg bandei ziuret?ar ne? g.gif

As bandziau ziuret, bet jau serijos apie "bulves" nemaciau biggrin.gif tik komentarus skaiciau.....kazkaip ziauriai nuobodu buvo ziuret.Bandysiu per tv pratintis smile.gif
Kiek maciau, tai graziausia tam filme man Kivanco sukuosena lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 27 rugpjūčio 2014 - 23:33
Man atrodo, kad as ties bulvem ir pabaigiau biggrin.gif
Epizodiskai dar maciau, kai puse visu veikeju issaude biggrin.gif Kai labiausiai suzeistas bego greiciau uz visus kitus lotuliukas.gif
As tai tikrai neziuresiu. Gal is smalsumo zvilgtelesiu i antro sezono pradzia, nes zada kazkokia bomba susprogdint biggrin.gif O ir aktore, kuria suporuos su Kurtu, nelabai man. Zodziu, ristu greiciau su situ projektu ir kurtu normalu, o ne "bombas" metytu doh.gif Issaudo tegul visus likusius ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 27 rugpjūčio 2014 - 23:35
QUOTE(Milagra @ 2014 08 27, 23:23)
Buciniai i kapisona ne pirmoj serijoj bus biggrin.gif Reiks pakentet biggrin.gif Pirmoj serijoj bus sofkute  lotuliukas.gif Net ne sofkute, o kusete ar kaip ji ten vadinasi biggrin.gif

As kantri, tiks ir kusete biggrin.gif taip nuo sofkutes gal pavyks po biski ir iki bulviu bei kapisonu prieit. Svarbiausia gerai nusiteikt startui biggrin.gif
Atsakyti