Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Zivilka @ 2015 02 18, 08:17)
nu tik nesu ziurejus UM. visos taip girai, mazu teks ziureti.

bigsmile.gif čia rimtai? Nu negaliu patikėt! Oi, kaip norėčiau būti tavo vietoj dar nemačius.... Man jis su K.G. pirma vieta dalinas, aktorių vaidyba nuostabi!
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2015 02 19, 06:44)
bigsmile.gif čia rimtai? Nu negaliu patikėt!  Oi, kaip norėčiau būti tavo vietoj dar nemačius.... Man jis su K.G. pirma vieta dalinas, aktorių vaidyba nuostabi!

Vaidyba nepakartojama thumbup.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri ziurejot, ar ziurit Gospoza Giuli?Kazkaip keliuose puslapiuose zurejau bet nera 50 serijos?
Ir sakykit kas nuzude Muzafera?
Atsakyti
Dabar bandau ziureti Bir oyle gecer zamanki. Gal kas ziurejot? neuzkabino pirmos serijos

Tiesiog noriu serialo su vertimu ir nezinau ka toliau ziuret.
Ezel nera isverstas?
Papildyta:
QUOTE(Emperatriz @ 2015 02 18, 21:02)
man jis visai nepatiko - nei aktoriai, nei siužetas - per daug saldus ir skystas smile.gif

o as atvirksciai manau nera skystas, retas serialas baigiasi blogai.
isimylejau sita seriala, aktoriu vaidyba, ten mano gyvenimas, tik pas mane laimingai baigesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2015 02 19, 10:08)


Ezel nera isverstas?


Yra išverstas. Jis gal kur nors ir lt. kalba yra. Su rusišku igarsinimu tai turėtų visuose saituose buti.
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2015 02 19, 09:36)
Merginos gal kuri ziurejot, ar ziurit Gospoza Giuli?Kazkaip keliuose puslapiuose zurejau bet nera 50 serijos?
Ir sakykit kas nuzude Muzafera?

ziurejau, bet nepabaigiau, bes nebuvo isversta, tai kazkada kai visas bus pabaigsiu. gal jau net ir yra. tik nepamenu kur baigiau. nuzude tas jo pavaduotojas, draugas, kur fabrikui vadovauja

nu pradėjau as vakar UM. paziurejau 3 serijas. gal filmas ir bus idomus, nu bet ka matau ekrane, visiskai nepatinka man. Kivancas koks baisus, kazkoks gauruotas, su papurusiais bakenbardais kaip 19 amžiaus Rusijoj, elgesys atgrasantis, žvygalioja reik nereik, ir raumenu nerasta, kaip kad Kuze kai vaidino, zodziu baisus. tas senis, uz kurio mergina (pamirsau varda) zada teketi, irgi nu siaubo filmas. kaip ji su juo i lova zada gultis? nu buna gi ir amziuj tu vyru patraukliu, simpatisku, negi negalima buvo parinkti, kad nors ziureti nebaisu butu. jis man rodos net jaunas nieko gero buvo, o senas tai is viso, vokai uzvirte, apšepęs, sulinkęs, dieve padek. o kad jauna mergina dieda isimyletu, jis turetu bent jau kazkoks buti charizmatiskas, vyriskas, o ne liurbis paveiksliukus drozinejantis ir kapinese dusaujantis. na zodziu jis per baisus net jei tik mamos paerzinimui pasirinktas
Atsakyti
Zivilka, Adnaną gerai apibūdinot thumbup.gif Aktorius tikrai ne į temą parinktas. O Kivančui truputį kantrybės mirksiukas.gif Serialas ištemptas ir reikia palaukti, kada prasidės gražiosios scenos, bet jų tikrai bus ir tada Kivančas pradės patikti dėl jo superinės vaidybos.
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2015 02 19, 11:08)
Dabar bandau ziureti Bir oyle gecer zamanki. Gal kas ziurejot? neuzkabino pirmos serijos

Tiesiog noriu serialo su vertimu ir nezinau ka toliau ziuret.
Ezel nera isverstas?
Papildyta:

o as atvirksciai manau nera skystas, retas serialas baigiasi blogai.
isimylejau sita seriala, aktoriu vaidyba, ten mano gyvenimas,  tik pas mane laimingai baigesi smile.gif

Ezel yra linkomanijoj LT kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 02 19, 13:39)
Zivilka, Adnaną gerai apibūdinot  thumbup.gif Aktorius tikrai ne į temą parinktas. O Kivančui truputį kantrybės  mirksiukas.gif  Serialas ištemptas ir reikia palaukti, kada prasidės gražiosios scenos, bet jų tikrai bus ir tada Kivančas pradės patikti dėl jo superinės vaidybos.

o tos išvaizdos jam nesutvarkys?
Kuzejuj toks gražuoliukas buvo ,o ten toks baisus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2015 02 19, 14:17)
o tos išvaizdos jam nesutvarkys?
Kuzejuj toks gražuoliukas buvo ,o ten toks baisus  blink.gif

Na man atvirksciai, KG ir perdziuves ir amziais su durna sukuosena, tik i gala visom prasmem pagerejo. O UM jo isvaizda daug kartu keisis, tad gal kuris nors ivaizdis jums prilips, o gal pamaciusi scenas, del kuriu alpstama siame seriale jus ji kitomis akimis pamatysite. Tiesiog kantrybes wink.gif
Atsakyti
Ačiū tai, kuri parašė čiauškutės knygos autorę smile.gif ir turiu praktinį klausimą kaip skaitančioms - ar knyga verta dėmesio ir palieka kokią liekamąją vertę? t.y. ar tai nėra tiesiog romaniūkštis kur meilė seilė, paskaičiau ir padėjau? ar normali rimtesnė knyga?
Atsakyti
[quote=Zivilka,2015 02 19, 13:56]
ziurejau, bet nepabaigiau, bes nebuvo isversta, tai kazkada kai visas bus pabaigsiu. gal jau net ir yra. tik nepamenu kur baigiau. nuzude tas jo pavaduotojas, draugas, kur fabrikui vadovauja

neitarciau jo.o koks motyvas?maniau gal ta dailininke kersydama..
Atsakyti