Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Jol @ 2015 02 16, 21:09)
O „Čiauškutės“ tik 30 serijų ir tėra? Su normalia pabaiga, 2 sezono nebus?

taip tik 30 seriju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 15, 23:49)
O tu mačius ta sena varianta? Jis įgarsintas rusiškai? Nes knyga man patiko ir jeigu senas variantas pagal ja, gal paziureciau.Plius serijų nedaug. ax.gif

Aha, maciau... Tik reikejo laiko prie aktoriu priprasti, nes mintyse juos kitokius buvau susikurus biggrin.gif
Rusu kalba yra rutracker'e ir dar kazkuriam online saite...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 02 16, 20:43)
Aha, maciau... Tik reikejo laiko prie aktoriu priprasti, nes mintyse juos kitokius buvau susikurus  biggrin.gif
Rusu kalba yra rutracker'e ir dar kazkuriam online saite...

Aciu 4u.gif susirasiu...
As knyga seniai skaiciau, tai net nepamenu, kokius vaizduoteje buvau susikurus personazus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, vis nerandu įdomaus serialo, gal atsiras galinčių kažką rekomenduoti ? smile.gif

vienareikšmiškai labiausiai patiko Uždrausta meilė wub.gif , norėčiau vėl kažko panašaus, kur ir aktoriai gražūs, ir muzika, ir ta meilė tokia įtikinama.. Kai baigėsi, tai dvi dienas verkiau biggrin.gif iki paskutinės minutės tikėjausi geros pabaigos blink.gif

Dar patiko Ezelis ir Didingas amžius.

Ugnis ir ledas pusėtinas, pirmas sezonas dar nieko. Bet nepatiko Džemrė, nei kaip aktorė, nei kaip personažas. Jų meilė visiškai neįtikino schmoll.gif
Paskutinėj vietoj Fatmagulė, vos kokių 12 serijų pražiūrėjau. Lėtas, nuobodus, visai ne man blush2.gif
Dabar visai nežinau ką žiūrėti g.gif
Atsakyti
Toks kaip Uždrausta meilė nežinia ar kada nors atsiras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2015 02 17, 21:16)
Sveikos, vis nerandu įdomaus serialo, gal atsiras galinčių kažką rekomenduoti ? smile.gif

vienareikšmiškai labiausiai patiko Uždrausta meilė wub.gif , norėčiau vėl kažko panašaus, kur ir aktoriai gražūs, ir muzika, ir ta meilė tokia įtikinama.. Kai baigėsi, tai dvi dienas verkiau  biggrin.gif iki paskutinės minutės tikėjausi geros pabaigos  blink.gif

Dar patiko Ezelis ir Didingas amžius.

Ugnis ir ledas pusėtinas, pirmas sezonas dar nieko. Bet nepatiko Džemrė, nei kaip aktorė, nei kaip personažas. Jų meilė visiškai neįtikino  schmoll.gif
Paskutinėj vietoj Fatmagulė, vos kokių 12 serijų pražiūrėjau.  Lėtas, nuobodus, visai ne man  blush2.gif
Dabar visai nežinau ką žiūrėti  g.gif

Labai sunku patarti. Pabandykit 20 minučių, jei įdomu narplioti detektyvą.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 02 17, 22:28)
Toks kaip Uždrausta meilė nežinia ar kada nors atsiras ax.gif


Taigi ir bijau, kad kito tokio jau nebus unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2015 02 17, 22:38)
Labai sunku patarti. Pabandykit 20 minučių, jei įdomu narplioti detektyvą.

Detektyvai patinka, reiks paieškoti šito. Dėkui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2015 02 17, 22:38)
Labai sunku patarti. Pabandykit 20 minučių, jei įdomu narplioti detektyvą.

Detektyvai patinka, reiks paieškoti šito. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
apie kokią čia konkrečiai knygą kalbat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2015 02 17, 23:55)
apie kokią čia konkrečiai knygą kalbat? bigsmile.gif

Čiauškutė,(Reşat Nuri Güntekin "Çalıkuşu" )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 17 vasario 2015 - 23:43
As Ciauskutes tai net nebandysiu ziuret, nes man dar taip nera buve, kad jei esu skaicius knyga, filmas atitiktu lukescius. O dar aktorinis sastatas cool.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2015 02 17, 21:16)
Sveikos, vis nerandu įdomaus serialo, gal atsiras galinčių kažką rekomenduoti ? smile.gif

vienareikšmiškai labiausiai patiko Uždrausta meilė wub.gif , norėčiau vėl kažko panašaus, kur ir aktoriai gražūs, ir muzika, ir ta meilė tokia įtikinama.. Kai baigėsi, tai dvi dienas verkiau  biggrin.gif iki paskutinės minutės tikėjausi geros pabaigos  blink.gif

Dar patiko Ezelis ir Didingas amžius.

Ugnis ir ledas pusėtinas, pirmas sezonas dar nieko. Bet nepatiko Džemrė, nei kaip aktorė, nei kaip personažas. Jų meilė visiškai neįtikino  schmoll.gif
Paskutinėj vietoj Fatmagulė, vos kokių 12 serijų pražiūrėjau.  Lėtas, nuobodus, visai ne man  blush2.gif
Dabar visai nežinau ką žiūrėti  g.gif

nu meile ir bausme gal patiktu. ir meiles yra ir mafijos razborkiu. man tai jis fainiausias is turkisku, neskaitant didingo amziaus

nu tik nesu ziurejus UM. visos taip girai, mazu teks ziureti. bet neziurejau , nes zinau , kad pabaiga liudna ir pagrindinis herojus skystalinis. nu gal nusileisti savo principui, nes irgi visiskai neturiu ka ziureti. dabar perziurejau seriala Svetima, prasukinedama daug kur, nes gabalais be vertimo. nu ne is tu , kur galetum rekomenduoti kam nors, nebent jau labai treba ziureti, o ner ko. pradzia uzintriguoja bet ir pabosta po to ir antroj pusej suidomeja iki beveik pabaigos, paskutines kelios serijos jau atsibosta.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 02 17, 22:28)
Toks kaip Uždrausta meilė nežinia ar kada nors atsiras ax.gif

man jis visai nepatiko - nei aktoriai, nei siužetas - per daug saldus ir skystas smile.gif
Atsakyti