Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(lauravala @ 2015 02 15, 10:45)
As knygos neskaiciau,serialas nuobodokas,ir jo filmavimai buvo nutraukti,viso tik 30 yra smile.gif

O per kurį kanalą reklamuoja tą Čiauškutę? Kažkaip nemačiau, mačiau tik reklamą kur reklamuoja tv3 meksikiečių serialą, o turkų kažkaip niekur nemačiau
Atsakyti
Per LNK, lyg. Nėr ką žiūrėt, vadinas, dabar rodomi, netraukia, ištempti.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2015 02 15, 14:35)
Per LNK, lyg. Nėr ką žiūrėt, vadinas, dabar rodomi, netraukia, ištempti.

Taip per LNK,na cia skonio reikalas,bent man jis toks labai vidutininskas pasirode smile.gif
Atsakyti
iš turkiškų mano favoritai Ezel (Atpildas) ir Karadayi. Kiekviena serija - intriga, nenuvalkioti scenarijai, tikrai rekomenduoju abu smile.gif

Kas dėl "Meilė ir bausmė" - žiūrėjau vien dėl pagrindinės aktorės - nieko ypatingo. Panašiai pasirodė kaip Šechrezada.

O "Uždrausta meilė" man pasirodė visai nieko vertas. Sakiau daugiau nežiūrėsiu nei vieno serialo nei su Behliuliu nei su Bihter - tiek man abu gerklėj įstrigo biggrin.gif

Dabar renkuosi ką žiūrėti ar Gyvenimo bangos ar Bėgantis laikas. Pirmasis pasirodė labai jau ištemptas ir be didelių intrigų - meilės seilės, jokio kriminalo biggrin.gif , antro nežiūrėjau dar visai. Kas daugiau pražiūrėjo kokie atsiliepimai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2015 02 15, 19:06)
iš turkiškų mano favoritai Ezel (Atpildas) ir Karadayi. Kiekviena serija - intriga, nenuvalkioti scenarijai, tikrai rekomenduoju abu smile.gif

Kas dėl "Meilė ir bau,meilėsmė" - žiūrėjau vien dėl pagrindinės aktorės - nieko ypatingo. Panašiai pasirodė kaip Šechrezada.

O "Uždrausta meilė" man pasirodė visai nieko vertas. Sakiau daugiau nežiūrėsiu nei  vieno serialo nei su Behliuliu nei su Bihter - tiek man abu gerklėj įstrigo biggrin.gif

Dabar renkuosi ką žiūrėti ar Gyvenimo bangos ar Bėgantis laikas. Pirmasis pasirodė labai jau ištemptas ir be didelių intrigų - meilės seilės, jokio kriminalo  biggrin.gif , antro nežiūrėjau dar visai. Kas daugiau pražiūrėjo kokie atsiliepimai?  bigsmile.gif

Ezelis ir Karadajus thumbup.gif ...superiausi iš turkiš ...UM-nebaigiau schmoll.gif ,Mir B.. g.gif ,Fatmagiul-patiko...Gyvenimo b.ar BL-manau ,rekamės pagal savo amžių///aš einu su BL- biggrin.gif ...nors irgi manau,kad yra perdaug ištemptas...
Papildyta:
QUOTE(Agneškė @ 2015 02 15, 13:34)
O per kurį kanalą reklamuoja tą Čiauškutę? Kažkaip nemačiau, mačiau tik reklamą kur reklamuoja tv3 meksikiečių serialą, o turkų kažkaip niekur nemačiau

kas dėl Čiauškutės, aš peržiūrėjau tas serijas per rusus...esu knygos gerbėja...bet schmoll.gif g.gif -geriausia jį žiūrėti neturint galvoje knygos ir turinio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 15 vasario 2015 - 18:23
QUOTE(Emperatriz @ 2015 02 15, 19:06)
Dabar renkuosi ką žiūrėti ar Gyvenimo bangos ar Bėgantis laikas. Pirmasis pasirodė labai jau ištemptas ir be didelių intrigų - meilės seilės, jokio kriminalo  biggrin.gif , antro nežiūrėjau dar visai. Kas daugiau pražiūrėjo kokie atsiliepimai?  bigsmile.gif

GB man smagesnis, nuotaiku kaita pastovi su jumoru, smagiau ziuris, o BL, vargina savo liudnumu, nes istisai viskas blogai, lb istemptas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 02 15, 20:42)
GB man smagesnis, nuotaiku kaita pastovi su jumoru, smagiau ziuris, o BL, vargina savo liudnumu, nes istisai viskas blogai, lb istemptas g.gif

o GB tai taip ir banguos - pyksis ir taikysis Mira su Yamanu visą serialą, ar bus dar kas įdomiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2015 02 15, 20:59)
o GB tai taip ir banguos - pyksis ir taikysis Mira su Yamanu visą serialą, ar bus dar kas įdomiau?  ax.gif

bus visko, bet bus ir gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2015 02 15, 13:34)
O per kurį kanalą reklamuoja tą Čiauškutę? Kažkaip nemačiau, mačiau tik reklamą kur reklamuoja tv3 meksikiečių serialą, o turkų kažkaip niekur nemačiau

Per tv1, nauja versija su knyga praktiskai nieko bendro neturi, nebent tik ideja. Geriausiai ziureti senaji turku varianta 6 daliu, tas palei knyga... Knyga skaiciau n kartu, mano pirmasis meiles romanas biggrin.gif , neperseniausiai vel buvau pasiemus i rankas ir niekaip neatsistebiu, kad vyras, o dar turkas galejo parasyt tokia knyga rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 02 15, 22:42)
Per tv1, nauja versija su knyga praktiskai nieko bendro neturi, nebent tik ideja. Geriausiai ziureti senaji turku varianta 6 daliu, tas palei knyga... Knyga skaiciau n kartu, mano pirmasis meiles romanas biggrin.gif , neperseniausiai vel buvau pasiemus i rankas ir niekaip neatsistebiu, kad vyras, o dar turkas galejo parasyt tokia knyga  rolleyes.gif ...


O tu mačius ta sena varianta? Jis įgarsintas rusiškai? Nes knyga man patiko ir jeigu senas variantas pagal ja, gal paziureciau.Plius serijų nedaug. ax.gif
Atsakyti
mes su MB Karadayi ziurim originalo kalba. ko nesuprantu , man isvercia. smile.gif
Tik pabaigiau vakar Ask ve ceza, man labai patiko, visas serialas buvo labai idomus, nebuvo nereiksmingu ivykiu, dialogu ir pan., o kaspabaigoje nutiko, 5 kokios serijos istemptos ziauriai, rodo nereiksmingus dalykus, po to bac 10m. paejo ir neparode, kas nutiko su kitais herojais. sugadinta pabaiga.
KPA pradejom ziuret, bet kazkaip neitrauke. bet ziuresim vis tiek. biggrin.gif
Kaip tas med cezir? ten kaip supratau serija i savaite viena isejus ir nera ju daug?
dar kiek zinau lnk rodo seriala kazkoks zaman..., drauge sake neblogas, bet labai tempia.
Papildyta:
Calikusu ziurejau,po to astibodo meciau. bet beveik viska paziurejau.
O geriausias man Ask ve memnu. " kartus perpusmeti ziurejau ir youtubeje pasukineju klipus, istraukaus is filmo. o ir dainos super filme, jau sitas seniai zinau, senos populiariausios turku daina. Ayda Pekkan ''Bir gunah gibi'', kokie zodziai, grynai Bihter ir Behliulio meile, wub.gif Sertap Erener ''Bu beoyle '' wub.gif
Atsakyti
O „Čiauškutės“ tik 30 serijų ir tėra? Su normalia pabaiga, 2 sezono nebus?
Atsakyti