Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(nandriu @ 2015 02 05, 12:10)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif kiek supratau is vakar serijos, tai bus to berniuko, tik jau suaugusio, balsas, ar vis keisis kaip ir Atpilde?

Taip ten Osmanas pasakoja ta visa istorija. Tik as senokai tas pirmas serijas ziurejau, tai nepamenu ten pradzioj vaikiskas balsas kalba? Nes veliau tai jau suaugusio zmogaus bus balsas.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 05, 13:15)
Taip ten Osmanas pasakoja ta visa istorija. Tik as senokai tas pirmas serijas ziurejau, tai nepamenu ten pradzioj vaikiskas balsas kalba? Nes veliau tai jau suaugusio zmogaus bus balsas.

suaugusio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 04, 13:39)
Kažkaip jau tradicija man tampa (nors gal niekam kitam neįdomu biggrin.gif ), po pamatyto turkiško serialo, paskirstyti vietas jiems. Baigiau žiūrėt Kuzey Guney. Tad yra taip:
1. Ezel (beje su manim ir IDMB sutinka smile.gif ). Už viską ką jis davė.
2. Uždrausta meilė. Už tikros meilės parodymą ir pirmą matytą serialą netradicine pabaiga.
3. Be kaltės kalta. Už idėją.
4. Kuzey Guney. Už gerą aktorių darbą.
5. Tūkstantis ir viena naktis. Už tai, kad buvo pirmas matytas turkiškas serialas.
6. Meilė ir bausmė. Už tai, kad turkų biggrin.gif

Šiuo metu žiūriu 20 minučių. Nebus jis labai aukštai, nes ištemptas be galo smile.gif

pirmu dvieju nemaciau, o visa kita sutinku drinks_cheers.gif
man nr1 Didingas amzius


QUOTE(nandriu @ 2015 02 05, 13:21)

dabar gal ziuri Бесценное время- Oyle Bir Gecer Zaman ki
Atsakyti
Sveikos. Kur internete galeciau paziureti seita ir shura rusiskai? Nerandu
Atsakyti
google surinkit "kurt seit i shura smotret online", jums išmes daug nuorodų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pavargusi123 @ 2015 02 08, 19:22)
Sveikos. Kur internete galeciau paziureti seita ir shura rusiskai? Nerandu

Kurt Seyit ve Şura
Čia, tik įgarsintojai erzinantys smile.gif
Atsakyti
Kivanco gerbejom smile.gif
paziurejau Menekse ve Halil sunkus serialas,bet man labai patiko.Jau koks ten Kivancas wub.gif kitoks nei Suroje nei KG ir kitoks nei UM.Kitoms gal ir panasus,bet man ne blush2.gif
rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2015 02 09, 19:29)
Kivanco gerbejom smile.gif
paziurejau Menekse ve Halil sunkus serialas,bet man labai patiko.Jau koks ten Kivancas wub.gif kitoks nei Suroje nei KG ir kitoks nei UM.Kitoms gal ir panasus,bet man ne blush2.gif
rekomenduoju

Jis visur kitoks, bet pats serialas man nepatiko ax.gif
Atsakyti
Trumpai mačiau anonsuose, kad rodys"Čiauškutę". Turbūt, turkų. Matėt kas?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2015 02 14, 19:34)
Trumpai mačiau anonsuose, kad rodys"Čiauškutę". Turbūt, turkų. Matėt kas?

As maciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 02 14, 23:36)

Perskaičiau k nygą. Serialas nuobodus
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2015 02 15, 02:49)
Perskaičiau k nygą. Serialas nuobodus

As knygos neskaiciau,serialas nuobodokas,ir jo filmavimai buvo nutraukti,viso tik 30 yra smile.gif
Atsakyti