Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(rena @ 2015 02 02, 15:46)
pradejau ir as ji ziuret, paziurejau 3 serijas, tai toks liudnas jis man g.gif
o dar paziurejau kiek seriju, tai sakiau gal su pertraukom ir perziuresiu biggrin.gif

Na kolkas tai man ko gero pats liūdniausiai kada matytas serialas. Dziugiu akimirkų tikrai mažai, bet dėl to jos labai brangios smile.gif ir vaiku bei mamos man ryšis nerealiai parodytas. Tikra mama. Visada už savo vaikus. Žodžiu, kad ir kiek gyvenimas jiems skyrė nelaimių, saunuoliai visada vienas kita palaikė.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 02, 16:55)
Na kolkas tai man ko gero pats liūdniausiai kada matytas serialas. Dziugiu akimirkų tikrai mažai, bet dėl to jos labai brangios smile.gif ir vaiku bei mamos man ryšis nerealiai parodytas. Tikra mama. Visada už savo vaikus. Žodžiu,  kad ir kiek gyvenimas jiems skyrė nelaimių, saunuoliai visada vienas kita palaikė.

aplamai, man ta vaiku pagarba mamai jau is pirmu seriju parodyta ir aplamai mama su vaikais kaip vienas kumstis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 02 02, 16:26)
aplamai, man ta vaiku pagarba mamai jau is pirmu seriju parodyta ir aplamai mama su vaikais kaip vienas kumstis wub.gif

Taip taip wub.gif
Atsakyti
Kažkaip jau tradicija man tampa (nors gal niekam kitam neįdomu biggrin.gif ), po pamatyto turkiško serialo, paskirstyti vietas jiems. Baigiau žiūrėt Kuzey Guney. Tad yra taip:
1. Ezel (beje su manim ir IDMB sutinka smile.gif ). Už viską ką jis davė.
2. Uždrausta meilė. Už tikros meilės parodymą ir pirmą matytą serialą netradicine pabaiga.
3. Be kaltės kalta. Už idėją.
4. Kuzey Guney. Už gerą aktorių darbą.
5. Tūkstantis ir viena naktis. Už tai, kad buvo pirmas matytas turkiškas serialas.
6. Meilė ir bausmė. Už tai, kad turkų biggrin.gif

Šiuo metu žiūriu 20 minučių. Nebus jis labai aukštai, nes ištemptas be galo smile.gif
Atsakyti
Ieskau, ka ziureti. Oziarage, uz ka Ezel pirma vieta, apie ka jis?

Man Fatmagul kol kas paskutineje vietoje. Pirma dalis puiki, antra istempta ir perdaug saldi.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 02 04, 13:56)
Pirma dalis puiki, antra istempta ir perdaug saldi.

Lygiai tokia pati ir mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 02 04, 15:56)
Ieskau, ka ziureti. Oziarage, uz ka Ezel pirma vieta, apie ka jis?

Man Fatmagul kol kas paskutineje vietoje. Pirma dalis puiki, antra istempta ir perdaug saldi.

Ezel tiesiog tai yra serialas, kuris privertė pergalvoti viską ką esi ir ko nesi gyvenime padaręs, tai kažkas giliau nei gyvenimiška. Tai tokia tiesa, kurios niekada nežinojai, galbūt patyrei tik sapnuose. Šis serialas man apie didžiausią gyvenimo meilę, apie beprotišką meilę šeimai, gražiausią draugystę, skaudžiausią išdavystę.
Tai reikia pamatyti, įsiklausyti ir sekti. Nes praleidus kažką, paskui sunku suprasti. Vien ką reiškia diskusijos po serialo pabaigos...Siūlau pabandyti. Man net pavydu toms, kurios jo nematė. Niekada nežiūriu (žiūrėjau tik Twin Peaks'ą, nes vaikystėje žiūrėjimas ir dabar labai skirėsi) serialų antrą, o tuo labiau trečią kartą, bet šį žiūrėsiu. Tik žinau, kad vėl verksiu ir naktimis galvosiu...Neprisiverčiu...

Čia temos:
http://www.supermama...?...960543&st=0
http://www.supermama...?...965170&st=0

http://www.imdb.com/title/tt1534360/

Ten labai faina Banu iš KG smile.gif Jau tokią meilę ji ten patirs wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 05, 10:43)
Ezel tiesiog tai yra serialas, kuris privertė pergalvoti viską ką esi ir ko nesi gyvenime padaręs, tai kažkas giliau nei gyvenimiška. Tai tokia tiesa, kurios niekada nežinojai, galbūt patyrei tik sapnuose. Šis serialas man apie didžiausią gyvenimo meilę, apie beprotišką meilę šeimai, gražiausią draugystę, skaudžiausią išdavystę.
Tai reikia pamatyti, įsiklausyti ir sekti. Nes praleidus kažką, paskui sunku suprasti. Vien ką reiškia diskusijos po serialo pabaigos...Siūlau pabandyti. Man net pavydu toms, kurios jo nematė. Niekada nežiūriu (žiūrėjau tik Twin Peaks'ą, nes vaikystėje žiūrėjimas ir dabar labai skirėsi) serialų antrą, o tuo labiau trečią kartą, bet šį žiūrėsiu. Tik žinau, kad vėl verksiu ir naktimis galvosiu...Neprisiverčiu...

Čia temos:
http://www.supermama...?...960543&st=0
http://www.supermama...?...965170&st=0

http://www.imdb.com/title/tt1534360/

Ten labai faina Banu iš KG smile.gif Jau tokią meilę ji ten patirs  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
kiek esu macius turku serialu, Tefiko mirtis man buvo skaudziausia is visu, raudojau balsu, nu taip gaila buvo, kad jo toks likimas - mirti jauciantis vienisam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nandriu: 05 vasario 2015 - 11:22
QUOTE(nandriu @ 2015 02 05, 12:21)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
kiek esu macius turku serialu, Tefiko mirtis man buvo skaudziausia is visu, raudojau balsu, nu taip gaila buvo, kad jo toks likimas - mirti jauciantis vienisam...

Man ju meilės istorija buvo tokia graži, tuo pačiu be galo skaudi. Visos, beje, ten tokios. Verkiau balsu dėl jo mirties, tikrai jo mirtis ten tai...dėl Aišan sesės, dėl Ali globojamo vaiko ir dėl Dėdės mirties verkiau, o aišku gale tai jau ir dėl visko. Sakau, tai ne serialas, tai ilgas ir gerai padarytas filmas.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 05, 12:27)
Man ju meilės istorija buvo tokia graži, tuo pačiu be galo skaudi. Visos, beje, ten tokios. Verkiau balsu dėl jo mirties, tikrai jo mirtis ten tai...dėl Aišan sesės, dėl Ali globojamo vaiko ir dėl Dėdės mirties verkiau, o aišku gale tai jau ir dėl visko. Sakau, tai ne serialas, tai ilgas ir gerai padarytas filmas.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man tik gal kiek atsibodo, kai apie Ramizo ir Kenano praeiti rode..
o dar labai patiko uzkadrinis balsas, issakomos gilios mintys, po Atpildo MB kai pradejo rodyt (siaip ne koks serialas), tai labai pasigedau to balso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 02 05, 12:00)

o dar labai patiko uzkadrinis balsas, issakomos gilios mintys, po Atpildo MB kai pradejo rodyt (siaip ne koks serialas), tai labai pasigedau to balso smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Va sitam seriale man sitas balsas ir visos issakytos mintys labai patiko. Butent jos mane labiausiai griebdavo uz sirdies.
Beja, tam naujam seriale irgi bus tas uzkadrinis balsas, su labai giliom ir prasmingom gyvenimo tiesom.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 05, 13:04)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Va sitam seriale man sitas balsas ir visos issakytos mintys labai patiko. Butent jos mane labiausiai griebdavo uz sirdies.
Beja, tam naujam seriale irgi bus tas uzkadrinis balsas, su labai giliom ir prasmingom gyvenimo tiesom.

drinks_cheers.gif thumbup.gif kiek supratau is vakar serijos, tai bus to berniuko, tik jau suaugusio, balsas, ar vis keisis kaip ir Atpilde?
Atsakyti