Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Ziedlapiux @ 2015 01 28, 23:27)
Labukas.gal žinote kur lietuvių kalba būtų galima pažiūrėti Meilė ir bausmė? Arba Atpildas
? blush2.gif  4u.gif

Pati klausiau Atpildo temoje ir aciu vienai narei, Atpildas LT kalba yra Linkomanijoje! Valio.
Papildyta:
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 30, 14:22)
As tuos 2 kartus, kai per lnk ir tv1 rode, jau ziurejau, dabar kazkaip nekyla ranka trecia karta ziuret. Per daug emociju man sukelia, bus po to ir naktys nemiegotos, ir akys isverktos... Tai geriau tik youtube vaizdelius karts nuo karto prasuku, be tu skaudziuju scenu  bigsmile.gif 
O kad sukurtu ka panasaus lygio... Nors dabar, kad ir ka sukurtu, nori nenori su UM lyginasi, aktoriu vietoj (Kivanc ir Beren) kartu niekur nebesifilmuociau matyt  g.gif

As siandien pagalvojau, kad butu gerai UM tesinys. Galetu Bihter atgaivinti smile.gif Man ir Kivanc ir Beren kur bevaidina, lieka Bihter ir Behlul...
Papildyta:
Bandziau ziureti ta nauja per TV3 seriala. Is pradziu lyg nieko, meciau. Ne man.Tik idomu kaip viskas kiekvienam baigsis. Gal kas parasytu?
Atsakyti
Ačiū 4u.gif aš atpildo nemačius, bet atsiliepimai labai geri, tai susigundžiau pažiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 30, 19:28)


As siandien pagalvojau, kad butu gerai UM tesinys. Galetu Bihter atgaivinti smile.gif

Oi ne, as tai nenoreciau. Tame ir visas zavesys serialo, kad neuztempe (nors pagal reitingus ziurint tikrai galejo), kad buvo tokia ispudinga pabaiga, kad taip norisi DAR rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas.as rinkausi tarp atpildo ir meilė ir bausme. nugalėjo meilė ir bausmės.kažin gal torentuose yra šis serialas lt kalba? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziedlapiux: 30 sausio 2015 - 19:54
QUOTE(Ziedlapiux @ 2015 01 30, 20:52)
Labukas.as rinkausi tarp atpildo ir meilė ir bausme. nugalėjo meilė ir bausmės.kažin gal torentuose yra šis serialas lt kalba?  verysad.gif

Siulau paziureti abu. Tada rinksites kas patiko labiau. Jie visiskai skirtingi. Atpilde daugiau reikia permastyti, perkratyti savo smegenine. ir bulves skutant nelabai ziurisi. Ne visi ji supranta smile.gif Meile ir bausme lengvesnis daug kartu. Tik jau 100 kartu girdeta ir matyta meiles istorija.
Papildyta:
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 30, 20:48)
Oi ne, as tai nenoreciau. Tame ir visas zavesys serialo, kad neuztempe (nors pagal reitingus ziurint tikrai galejo), kad buvo tokia ispudinga pabaiga, kad taip norisi DAR  rolleyes.gif

Taip...man siandien tokia silpnumo akimirka buvo uzejusi smile.gif iki snd net nemasciau apie tesini. Ko gero kurejai net nemaste apie tesini.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 30, 20:35)
Siulau paziureti abu. Tada rinksites kas patiko labiau. Jie visiskai skirtingi. Atpilde daugiau reikia permastyti, perkratyti savo smegenine. ir bulves skutant nelabai ziurisi. Ne visi ji supranta smile.gif Meile ir bausme lengvesnis daug kartu. Tik jau 100 kartu girdeta ir matyta meiles istorija.
Papildyta:

Taip...man siandien tokia silpnumo akimirka buvo uzejusi smile.gif iki snd net nemasciau apie tesini. Ko gero kurejai net nemaste apie tesini.

Tai gal zinote kur galėčiau rasti ar parsisiųsti Meilė ir bausmė lt kalba? Pora serijų radau. Pažiūrėjau.labai patiko o ten įkeltos nevisos serijos.įsijungiau rusų kalba.neviska suprantu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2015 01 31, 00:08)
Tai gal zinote kur galėčiau rasti ar parsisiųsti Meilė ir bausmė lt kalba? Pora serijų radau. Pažiūrėjau.labai patiko o ten įkeltos nevisos serijos.įsijungiau rusų kalba.neviska suprantu  verysad.gif

Yra yotube visos serijos angliskai subtitruotos. Jei tinka. Iveskit Ask i memnu english ir ismes mirksiukas.gif
Atsakyti
Meile ir bausme skamba -Ask ve ceza mirksiukas.gif
Ask i memnu- uzdrausta meile.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 31 sausio 2015 - 15:17
Meile ir bausme 38 serijos lietuviu kalba. http://raskim.lt/ser...meile-ir-bausme
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hardute: 31 sausio 2015 - 19:28
QUOTE(hardute @ 2015 01 31, 19:27)
Meile ir bausme 38 serijos lietuviu kalba.  http://raskim.lt/ser...meile-ir-bausme

Ar jums ten serialas atidaro?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2015 02 01, 14:17)
Ar jums ten serialas atidaro?smile.gif

Taip paziurejau,kad jau nebeatidaro verysad.gif ,o dar pries savaite perziurejau visas serijas kurios buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hardute: 01 vasario 2015 - 18:01
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 29, 16:37)
Na Turkijoj jis buvo populiarus, bet man atrodo, kad turkai megsta seimynines dramas, jautriai jie reaguoja i nuskariaustus vaikus. Man jis patiko, bet paciu geriausiu serialu nelaikau. Pagrindinis minusas tas istempimas ir tokiu biski " serialiniu" dalykeliu parodoma, atitolusiu nuo realybes. Bet as kazkaip i serialine logika mazai gilinuosi, tai man tiko biggrin.gif

pradejau ir as ji ziuret, paziurejau 3 serijas, tai toks liudnas jis man g.gif
o dar paziurejau kiek seriju, tai sakiau gal su pertraukom ir perziuresiu biggrin.gif
Atsakyti