Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Justmina @ 2015 01 29, 03:29)
Merhameta peržiūrėjau puse anglų pusę rusų subtitrais, užkabino nuo pirmos serijos niekaip negalėjau atsitraukti labai greitai aš jį suvalgiau;D Ir aktoriai labai geri:)

man irgi patiko.pats rodymo principas, tie prisiminimu intarpai.bet sakau man norejosi to isbaigtumo...siaip man patiko labai Firat vaidinantis aktorius, bet nuo serialo puses kazkaip jis suprastejo, nebe ta vaidyba buvo.is moterisku vaidmenu gal geriausiai Deniz pavykes..
man titrai gerai tuo,.kad vakare kai visi suminga, as pasiemu plansetini ir tyliai ziuriu kol akytes nori merktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 28, 20:38)
Tai mes nezinom, kaip lietuviskai sugalvotu isverst ta seriala biggrin.gif va Kuzey Guney - Ugnim ir Ledu pavirto biggrin.gif tai originalo kalba rasom  biggrin.gif

su pavadinimais tai faktas, lietuviai savo pavadinima duoda, kam dar issiverst is turku kalbos lotuliukas.gif

QUOTE(linoze @ 2015 01 29, 15:18)
man titrai gerai tuo,.kad vakare kai visi suminga, as pasiemu plansetini ir tyliai ziuriu kol akytes nori merktis mirksiukas.gif

as tai irgi i lova isirioglinu su plansete, ausines i ausis ir skaitai sau serija biggrin.gif taip jau po kelis turkiskus zodzius pramokti galima thumbup.gif
Atsakyti
Skaičiau, kad Begantis laikas labai geras serialas. Tokie bent lietuvaičių, mačiusių jį atsiliepimai FB. Teks vėl popietes su LNK leisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 29, 15:29)
Skaičiau, kad Begantis laikas labai geras serialas. Tokie bent lietuvaičių, mačiusių jį atsiliepimai FB. Teks vėl popietes su LNK leisti smile.gif

Na Turkijoj jis buvo populiarus, bet man atrodo, kad turkai megsta seimynines dramas, jautriai jie reaguoja i nuskariaustus vaikus. Man jis patiko, bet paciu geriausiu serialu nelaikau. Pagrindinis minusas tas istempimas ir tokiu biski " serialiniu" dalykeliu parodoma, atitolusiu nuo realybes. Bet as kazkaip i serialine logika mazai gilinuosi, tai man tiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 29, 16:29)
Skaičiau, kad Begantis laikas labai geras serialas. Tokie bent lietuvaičių, mačiusių jį atsiliepimai FB. Teks vėl popietes su LNK leisti smile.gif

lietuviai jauciu vel serialui savo pavainima dave g.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 29, 16:37)
Na Turkijoj jis buvo populiarus, bet man atrodo, kad turkai megsta seimynines dramas, jautriai jie reaguoja i nuskariaustus vaikus. Man jis patiko, bet paciu geriausiu serialu nelaikau. Pagrindinis minusas tas istempimas ir tokiu biski " serialiniu" dalykeliu parodoma, atitolusiu nuo realybes. Bet as kazkaip i serialine logika mazai gilinuosi, tai man tiko biggrin.gif

prasom originalu pavadinima, nes dabar neapsisprendziu ka ziuret g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 01 29, 15:43)


prasom originalu pavadinima, nes dabar neapsisprendziu ka ziuret g.gif


Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Atsakyti
Siandien vel UM istraukas youtubej ziurejau. Liga, ne kitaip doh.gif Nuostabus serialas, noreciau but nemacius ir ziuret is naujo wub.gif
Zinojot, kad "Bir gunah gibi" ir kitu versiju yra? Zinojau, kad perdainuota ji, bet niekad nesiklausiau kitu versiju. O siandien ant Julio Iglesijaus uztaikiau bigsmile.gif Tik jo "Bir gunah gibi" vadinasi "Nathalie"
Nathalie
Cia palyginimui "Bir gunah gibi"
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 29, 20:43)
Siandien vel UM istraukas youtubej ziurejau. Liga, ne kitaip  doh.gif  Nuostabus serialas, noreciau but nemacius ir ziuret is naujo  wub.gif
Zinojot, kad "Bir gunah gibi" ir kitu versiju yra? Zinojau, kad perdainuota ji, bet niekad nesiklausiau kitu versiju. O siandien ant Julio Iglesijaus uztaikiau  bigsmile.gif  Tik jo "Bir gunah gibi" vadinasi "Nathalie"
Nathalie
Cia palyginimui "Bir gunah gibi"


Liga ir tikrai ne kitaip, pati vis žiūriu tuos vaizdelius po 100 kartu ir niekaip neatsibosta viskas taip gražu čia kaip medus meškai:DD
Nebloga versija bet orginalas yra orginalas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 29, 21:43)
Siandien vel UM istraukas youtubej ziurejau. Liga, ne kitaip  doh.gif  Nuostabus serialas, noreciau but nemacius ir ziuret is naujo  wub.gif
Cia palyginimui "Bir gunah gibi"

Kai daugiau nėr ką žiūrėti tokio lygio belieka tik žiūrėti vėl ir vėl persukant nereikalingas tarnų vietas ir žiūrint tik meilės liniją su vaidinančiom blakstienom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 01 30, 11:14)
Kai daugiau nėr ką žiūrėti tokio lygio belieka tik žiūrėti vėl ir vėl persukant nereikalingas tarnų vietas ir žiūrint tik meilės liniją su vaidinančiom blakstienom ax.gif

As tuos 2 kartus, kai per lnk ir tv1 rode, jau ziurejau, dabar kazkaip nekyla ranka trecia karta ziuret. Per daug emociju man sukelia, bus po to ir naktys nemiegotos, ir akys isverktos... Tai geriau tik youtube vaizdelius karts nuo karto prasuku, be tu skaudziuju scenu bigsmile.gif
O kad sukurtu ka panasaus lygio... Nors dabar, kad ir ka sukurtu, nori nenori su UM lyginasi, aktoriu vietoj (Kivanc ir Beren) kartu niekur nebesifilmuociau matyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2015 01 28, 22:27)
Labukas.gal žinote kur lietuvių kalba būtų galima pažiūrėti Meilė ir bausmė? Arba Atpildas
? blush2.gif  4u.gif

Man irgi būtų aktualu Atplidas. Gal yra lietuviškai įgarsintas kur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 01 28, 15:46)
zus, autoavarijoje g.gif

Kaip gaila,nuostabi aktorė.
Atsakyti