Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 11, 12:10)
Aš ziurejau smile.gif

Ir kaip? Man, kaip originale to personazo myletojai, nepatiko, kaip cia Mertas vaizduojamas. Toks visiskas liurbis, o ir pats aktorius visai nevyriskas. Mazytis, kudutis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 11, 00:19)
"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"
Serialas apie seima. Tevu - vaiku, zmonos - vyro santykius. Pagrinde apie Dzamiles gyvenima. Cia daug personazu ir del to nemazai siuzetiniu liniju. Pagrindine asis, tikrai ne jaunatviska meile.
Veiksmas vyksta 1960-1980m., todel personazu isore, rubai, visa serialo stilistika, atmosfera, muzika, atitinka butent ta laikmeti. Demesio skiriama ir to laikmecio politikai.
Megstancioms veiksma,  kriminalus, dinamika - cia neras. Aisku pasisaudymu bus smile.gif  Bet va gyvenimiskos dramos cia daug. Todel serialas gana liudnas. Seriju apie 120 turkisku ( dauguma ilgesnes nei 2 val. ), todel serialas, bent man, istemptas gerokai.
Kas liecia, aktorius, tai is matytu per musu Tv, tai gali buti zinomi: Aras Bulut İynemli ( vaidina DA kazkuri Sultono sunu, nezinau kuri smile.gif, Farah Zeynep Abdullah ( vaidina Sura " Kurte"), dar yra pora aktoriu is "Kurto", bet as ju pavardziu nzn. Pagrindiniai aktoriai: Erkan Petekkaya ir Ayça Bingöl, nezinau ar kam jie zinomi, bet Turkijoj ( kiek teko skaityti)jie tarp savo kartos zinomi gerai. Daugiau lyg nematyti, bet negarantuoju.
Serialas visiskai ne siuolaikiskas, gyvenimiskas, paprastas. Man paciai dar liko suziureti 10 seriju, vis neuzbaigiu, nes pradzia patiko, veliau vis nuobodyn daresi. Man, aktoriai cia geri ir ypatingai patiko kai kuriu scenu nufilmavimas ( kaip turkai moka). Abejoju, kad serialas daug kam patiks, bet as ji laikau paprastu, bet neprastu biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Man patinka gyvenimiškos dramos, tik jos turi kabinti, drėksti širdį, kaip tai padarė Atpildas. Ten verkdavau beveik kiekvieną seriją. Nes tai buvo šeimos, draugų ir priešų drama, besibaigusi taip, kad lieka atmintyje ilgam. Dėl ištempimo, čia gal kiekvienam skirtingai. Kažkas minėjo, kad Fatmagiule bus ištempta, bet nebuvo ten labai jau taip baisiai tempta. tas serialas irgi pėdsaką paliko. O vat dėl Kuzey Guney, nesu tikra, nors dar jis nesibaigė.


Atsakyti
Aš ir žiūrėjau, šiuolaikiškas, aktoriai gražūs. Intrigos tokios labai nėra, bet kažkaip visai kabinantis rolleyes.gif pagrindinis aktorius gana žavus. blush2.gif Mertas nu toks paauglys, na negali būti visi vien kieti bičiukai. Juk kaip tik idomiau, kad skirtingi personažai. Man kaip tik patiko jo toks vaikiškas naivumas ir gerumas.
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2015 01 11, 12:53)
Aš ir žiūrėjau, šiuolaikiškas, aktoriai gražūs. Intrigos tokios labai nėra, bet kažkaip visai kabinantis  rolleyes.gif pagrindinis aktorius gana žavus.  blush2.gif Mertas nu toks paauglys, na negali būti visi vien kieti bičiukai. Juk kaip tik idomiau, kad skirtingi personažai. Man kaip tik patiko jo toks vaikiškas naivumas ir gerumas.

Aha, pagrindinis neblogas bigsmile.gif rolleyes.gif
Del Merto, tai jo, man jis net visai mielas atrodytu, jei nebuciau originalo macius. Ten tas personazas irgi siek tiek liurbiskas buvo, turejo savu keistumu, bet jis kazkaip zaviai nevykeliskas buvo rolleyes.gif Gal prisidejo tai, kad pats aktorius man fainas buvo... wub.gif
O cia tai tas Mertas toks nevykelis, kuris gal ir mielas, bet visai nepatrauklus kaip vaikinas...
Papildyta:
Ai, ir Eiliules vardas prajuokino biggrin.gif Atrodo, jau apsipratau su turkiskais vardais, ir Behliulis visai normaliai jau skambejo...bet Eiliule? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 11, 14:23)
Aha, pagrindinis neblogas  bigsmile.gif  rolleyes.gif
Del Merto, tai jo, man jis net visai mielas atrodytu, jei nebuciau originalo macius. Ten tas personazas irgi siek tiek liurbiskas buvo, turejo savu keistumu, bet jis kazkaip zaviai nevykeliskas buvo  rolleyes.gif Gal prisidejo tai, kad pats aktorius man fainas buvo...  wub.gif
O cia tai tas Mertas toks nevykelis, kuris gal ir mielas, bet visai nepatrauklus kaip vaikinas...
Papildyta:
Ai, ir Eiliules vardas prajuokino  biggrin.gif  Atrodo, jau apsipratau su turkiskais vardais, ir Behliulis visai normaliai jau skambejo...bet Eiliule?  lotuliukas.gif

Pagrindinis tai saldainis biggrin.gif wub.gif ,Mertas man cia pats fainiausias,as is jo prisijuokiu daznai biggrin.gif,o Eiliul,jei gerai pamenu,turkiskai rugsejis smile.gif
Atsakyti
Man tai Mertas, vaikiškai mielas ir tikrai vat juokingas , turi žavesio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ause makaliause: 11 sausio 2015 - 14:13
QUOTE(ause makaliause @ 2015 01 11, 15:12)
Man tai Mertas, vaikiškai mielas ir tikrai vat juokingas , turi žavesio bigsmile.gif

drinks_cheers.gif O Eiliule tai tokia maiva-pamaiva man biggrin.gif
Atsakyti
Paziurekit, koks originale Mertas-Sethas fainuolis buvo wub.gif wub.gif wub.gif
Seth Cohen
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 11, 18:31)
Paziurekit, koks originale Mertas-Sethas fainuolis buvo  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Seth Cohen

Na taip, atrodo kur kas rimtesnis. Bet ir čia jis toks savotiškai žavus, toks vaikiškai naivus moksliukas, juokinga tokia persona. Juk jei būtų kaip Orkūnas ar jo draugeliai, nu nebūtų dėl ko šaipytis. Dabar jis tikrai kitoks biggrin.gif
Atsakyti
Labas.mane šis serialas ir užkabino. Nemaciau originalo serialo tai įtariu man įdomiau ji žiūrėti.gal galit parašyti kokia pabaiga šiandienos serijos?kaip baigėsi su tuo gaisrų?sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2015 01 11, 21:17)
.gal galit parašyti kokia pabaiga šiandienos serijos?kaip baigėsi su tuo gaisrų?sad.gif

Pats Orkunas ir isgelbėjo Jamana smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 11 sausio 2015 - 20:26
Aha Orkunas dabar tikras didvyris doh.gif
Atsakyti