Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

Pradėjau vakar žiūrėt "Emanet"- "Pasitikėjimas" . Su Mechmetu Akifu Alakurtu. Jis mane nustebino. Tiksliau, turėčiau jo atsiprašyt. blush2.gif Jis man niekada nepatiko, neatrodė net simpatiškas. O šitam seriale jo nepažinau iš karto. Ką reiškia, kai žmogus nusikerpa ir nusiskuta padoriai. biggrin.gif Galvoju, koks neblogas. Kas čia toks? lotuliukas.gif Pažiūrėjau 4 serijas, lauksiu kitų. Ir mergiotė labai miela. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2014 12 28, 17:29)
Pradėjau vakar žiūrėt "Emanet"- "Pasitikėjimas" . Su Mechmetu Akifu Alakurtu. Jis mane nustebino. Tiksliau, turėčiau jo atsiprašyt.  blush2.gif  Jis man niekada nepatiko, neatrodė net simpatiškas. O šitam seriale jo nepažinau iš karto. Ką reiškia, kai žmogus nusikerpa ir nusiskuta padoriai.  biggrin.gif  Galvoju, koks neblogas. Kas čia toks?  lotuliukas.gif Pažiūrėjau 4 serijas, lauksiu kitų. Ir mergiotė labai  miela.  thumbup.gif

Kiek zinau. Jame tik 13 serijų. Jis jau uždarytas. Tai gali buti,kad finalas bus nelabai išbaigtas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal zinot originalu pavadinima serialo,lietuviskai Gyvenimo bangos,kuri siom dienom anonsuoja Tv3? Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2015 01 04, 18:25)
Sveikos,

Gal zinot originalu pavadinima serialo,lietuviskai Gyvenimo bangos,kuri siom dienom anonsuoja Tv3? Aciu smile.gif

" Medcezir " 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 04, 18:28)
" Medcezir " 4u.gif

Gal kas ziurejot si seriala? Kokie atsiliepimai? Bandziau pirma serija paziureti tai atrodo geras, uzkabino...
Atsakyti
QUOTE(Dovileta @ 2015 01 07, 10:59)
Gal kas ziurejot si seriala? Kokie atsiliepimai? Bandziau pirma serija paziureti tai atrodo geras, uzkabino...

Sveika,as bandziau,bet paskui meciau,paskui vel ziurejau biggrin.gif ,man jis nelabai,silpnokas toks atrodo,ziuriu tik del pagrindinio aktoriaus,o ir vertimas labai nekokybiskas,sunku suskaityt smile.gif
Turkijoj jis labai populiarus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 07 sausio 2015 - 10:26
Gal to Medcezir galit nuoroda duoti rusu kalba? Radau tik rusu titrus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2015 01 09, 14:14)
Gal to Medcezir galit nuoroda duoti rusu kalba? Radau tik rusu titrus  unsure.gif

Nera igarsinto,tik titrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2015 01 09, 13:14)
Gal to Medcezir galit nuoroda duoti rusu kalba? Radau tik rusu titrus  unsure.gif

bent iki 10 serijos ( toliau nepatikrinau) cia igarsinta: http://latino-serial...v-medcezir.html
Aisku, kokybisko igarsinimo ir labai kokybisko vaizdo galite nesitiketi smile.gif
Atsakyti
"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"
Serialas apie seima. Tevu - vaiku, zmonos - vyro santykius. Pagrinde apie Dzamiles gyvenima. Cia daug personazu ir del to nemazai siuzetiniu liniju. Pagrindine asis, tikrai ne jaunatviska meile.
Veiksmas vyksta 1960-1980m., todel personazu isore, rubai, visa serialo stilistika, atmosfera, muzika, atitinka butent ta laikmeti. Demesio skiriama ir to laikmecio politikai.
Megstancioms veiksma, kriminalus, dinamika - cia neras. Aisku pasisaudymu bus smile.gif Bet va gyvenimiskos dramos cia daug. Todel serialas gana liudnas. Seriju apie 120 turkisku ( dauguma ilgesnes nei 2 val. ), todel serialas, bent man, istemptas gerokai.
Kas liecia, aktorius, tai is matytu per musu Tv, tai gali buti zinomi: Aras Bulut İynemli ( vaidina DA kazkuri Sultono sunu, nezinau kuri smile.gif, Farah Zeynep Abdullah ( vaidina Sura " Kurte"), dar yra pora aktoriu is "Kurto", bet as ju pavardziu nzn. Pagrindiniai aktoriai: Erkan Petekkaya ir Ayça Bingöl, nezinau ar kam jie zinomi, bet Turkijoj ( kiek teko skaityti)jie tarp savo kartos zinomi gerai. Daugiau lyg nematyti, bet negarantuoju.
Serialas visiskai ne siuolaikiskas, gyvenimiskas, paprastas. Man paciai dar liko suziureti 10 seriju, vis neuzbaigiu, nes pradzia patiko, veliau vis nuobodyn daresi. Man, aktoriai cia geri ir ypatingai patiko kai kuriu scenu nufilmavimas ( kaip turkai moka). Abejoju, kad serialas daug kam patiks, bet as ji laikau paprastu, bet neprastu biggrin.gif
Atsakyti
Kuri nors ziurejot pirma Medcezir serija?
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 11, 12:09)
Kuri nors ziurejot pirma Medcezir serija?

Aš ziurejau smile.gif
Atsakyti