Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 11 15, 17:50)
Na gal jie visa likusia serija viens kito laiskus skaitys biggrin.gif Vis del to, juk tai buvo nezemiskos meiles istorija biggrin.gif


ar čia jau pas mumi biggrin.gif baigiasi serijalas...nes laukiu ,nesulaukiu,ką rodys,nes šito nežiūriu.Nemėgstu blogų pabaigų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 11 16, 15:23)
ar čia jau pas mumi biggrin.gif baigiasi serijalas...nes laukiu ,nesulaukiu,ką rodys,nes šito nežiūriu.Nemėgstu blogų pabaigų ax.gif

kad kolkas neaisku kokia ta pabaiga. Pas mus dar nesibaigia lygtai, neziuriu per musu televizija. O Turkijoj greiciausiai liko dar viena serija, paskutine.
Atsakyti
Sveikos mamytes, norejau pasidometi ar niekur nera internete Kuzejaus nuo 69 serijos vertimo i rusu kalba? bet nesubtitrai. Nes praziurejau iki tiek, ir se tau turkai pradejo plepeti, o skaityti neidomu vertimo... o taip noriu paziureti viska jau net naktimis nemiegu del sio filmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriux @ 2014 11 17, 00:13)
Sveikos mamytes, norejau pasidometi ar niekur nera internete Kuzejaus nuo 69 serijos vertimo i rusu kalba? bet nesubtitrai. Nes praziurejau iki tiek, ir se tau turkai pradejo plepeti, o skaityti neidomu vertimo... o taip noriu paziureti viska jau net naktimis nemiegu del sio filmo smile.gif

Va va ir as ieskojau, niekur neradau. Tai teks LT vertimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 11 15, 15:17)
Bet ji išplaukė, tai nėr ką daugiau ir rodyti apie Šurą ir Seitą. Nebent kaip jie kenčia vienas be kito biggrin.gif

Va ka rodys biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=hb0leK3P_OE
Atsakyti
Na ką, sprogo KURT SEIT burbulas smile.gif iš tikrųjų, labai daug pradžioj žadėjęs serialas kažkaip menko menko ir sumenko iki eilinio. Tiek serialas, tiek pagrindinis herojus Kurt Seit-iš super garbingo, be galo įsimylėjusio karininko liko kažkoks superbetmenas-snukiu daužytojas ir tikros meilės išdavikas. Įdomiai scenarijus surašytas-kažkaip norėjosi, kad Kurto ir Šuros meilė butų laiminga, nors ir tektų jai sunkių išbandymų. O dabar net nesugalvota normali priežastis, kodėl Kurtas jos atsisakė-apsaugot Šura norėjo, paskui jau vėl ok, paskui supyko, kad su Petru ir sese gyvena, ir taip supyko, kad nuėjo ir apsiženijo smile.gif nu ka as žinau smile.gif Matyt Kurtas šitaip su tėvu susitaikė-vedė turkę ir pasišventė tėvynės gelbėjimui.
Šiaip man tai Dželilis pats adekvačiausias čia-išliko draugas ne tik Kurtui, bet ir Šurai.
Pažiūrėjau aš tą serialą tik iš pagarbos Kivanc, taip sakant smile.gif, nors sakau, man iš pradžių buvo visai nieko-gal įspūdį darė Sankt Peterburgo rūmai (net buvo panašu į Nikitos Michalkovo filmus), na tik Šura iš pradžių nelabai, bet vat į pabaigą tai man tikrai patiko aktorės vaidyba. Ir tikrai, šitiek superinių aktorių, o rezultatas pššš, gal kaip sakė Milagra, viskas per tas bulves smile.gif)))) (čia tipo ginklus bulvių krepšiuose slėpė, ir tąsėsi pirmyn atgal su jom smile.gif - pasipriešinimas okupantams irgi kažkaip nedadarytas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalicka: 22 lapkričio 2014 - 23:43
QUOTE(vitalicka @ 2014 11 22, 22:40)
Na ką, sprogo KURT SEIT burbulas smile.gif iš tikrųjų, labai daug pradžioj žadėjęs serialas kažkaip menko menko ir sumenko iki eilinio. Tiek serialas, tiek pagrindinis herojus Kurt Seit-iš super garbingo, be galo įsimylėjusio karininko liko kažkoks superbetmenas-snukiu daužytojas ir tikros meilės išdavikas. Įdomiai scenarijus surašytas-kažkaip norėjosi, kad Kurto ir Šuros meilė butų laiminga, nors ir tektų jai sunkių išbandymų.  O dabar net nesugalvota normali priežastis, kodėl Kurtas jos atsisakė-apsaugot Šura norėjo, paskui jau vėl ok, paskui supyko, kad su Petru ir sese gyvena, ir taip supyko, kad nuėjo ir apsiženijo smile.gif nu ka as žinau smile.gif Matyt Kurtas šitaip su tėvu susitaikė-vedė turkę ir pasišventė tėvynės gelbėjimui.
Šiaip man tai Dželilis pats adekvačiausias čia-išliko draugas ne tik Kurtui, bet ir Šurai.
Pažiūrėjau aš tą serialą tik iš pagarbos Kivanc, taip sakant smile.gif, nors sakau, man iš pradžių buvo visai nieko-gal įspūdį darė Sankt Peterburgo rūmai (net buvo panašu į Nikitos Michalkovo  filmus), na tik Šura iš pradžių nelabai, bet vat į pabaigą tai man tikrai patiko aktorės vaidyba. Ir tikrai, šitiek superinių aktorių, o rezultatas pššš, gal kaip sakė Milagra, viskas per tas bulves smile.gif)))) (čia tipo ginklus bulvių krepšiuose slėpė, ir tąsėsi pirmyn atgal su jom smile.gif - pasipriešinimas okupantams irgi kažkaip nedadarytas)

Viską labai teisingai surašėt. Mano galva blush2.gif Su tokiu absurdišku scenarijumi ir grandioziškiausiam projektui užprogramuotas fiasko. Šitos scenaristės tiesiog taip įprato iš Kivanč daryti pinigus, kad pamiršo, jog žiūrovas ne tik jį nori matyti ekrane, bet ir bent kiek logišką veiksmų seką. Galvojo, kad po Uždraustos meilės ir Kuzey Guney sėkmės, už kuriuos abu jis gavo auksinius drugelius, žmonės tiesiog į jo abrozdėlį ekrane žiūrės ir reitingai sprogs smile.gif Gaila, labai gaila aktorių ir visos komandos už ekrano, nes, mano supratimu, visi jie savo darbą atliko gerai. Visi, išskyrus scenaristes ir režisierę, kuri tiek "lepsusų" pridarė, kad nei juoktis, nei verkt unsure.gif
Tikrai, kad viskas per bulves biggrin.gif
Atsakyti
Tai va, gaila tik, kad naujų filmų (ar serialų) su Kivanč dabar jau teks palaukti verysad.gif Na ir reik tikėtis, kad susitaikys su šia nesėkme ir nepergyvens ilgai tiek jis, tiek ir kiti aktoriai, nes baisiai jau norisi Kivančiką vėl matyt biggrin.gif
Atsakyti
Paskutinė serija ypač kvaila, galėjo jau jos ir nefilmuoti...
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2014 11 22, 23:44)
Tai va, gaila tik, kad naujų filmų (ar serialų) su Kivanč dabar jau teks palaukti  verysad.gif  Na ir reik tikėtis, kad susitaikys su šia nesėkme ir nepergyvens ilgai tiek jis, tiek ir kiti aktoriai, nes baisiai jau norisi Kivančiką vėl matyt  biggrin.gif

Na, aš labai tikiuosi, kad ilsėdamasis nuo serialų, jis nusifilmuos kokiame nors rimtame filme ir sulauks tokios sėkmės kaip su Kelebek ruyasi. Išvis galetų jis jau nebedirbti su šita komanda daugiau, nes jos jau nebesugeba suteikti jam spalvų. Gal kiti scenaristai visiškai iš kitos pusės leistų jam atsiskleisti. Na kiek gi galima, Kurtas buvo ketvirtas tų pačių scenarisčių ir Kivanč produktas doh.gif Tik, gaila, kad jie ten kažkaip finansiškai, bendrais verslais susisaistę, tai vargu ar pabėgs jis nuo jų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 23 lapkričio 2014 - 11:17
Su jo vaidybiniais sugebėjimais nebe meilės serialuose reikia filmuotis.
Atsakyti
Merginos uzsikabinau su 'meile ir bausme'. iki 38 serijos radau internete, o toliau nerandu kur ziuret. Gal zinot? Noretusi taip dar bent viena serija paziuret, na pacios suprantat kaip buna kai isiziuri smile.gif tiktu ir rusu kalba.
Atsakyti