Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Justmina @ 2014 11 07, 10:30)

drinks_cheers.gif

Siaip prikurta ten tu puslapiu be skaiciaus, reikia kazkiek atsirinkti informacija smile.gif Jis pats ja apskritai nesidalina praktiskai smile.gif Juo labiau lauzyta anglu kalba ir kazkokiomis pseudo intelektualiomis frazemis mirksiukas.gif
O, ir, viskuo, kas straipsniuose rasoma, nereikia tiketi, nes, zinant turku zurnalistus, tai vargu ar bent puse tiesos ju rasliavoj yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 07 lapkričio 2014 - 13:50
imdb rašo, kad Kivanč čia filmuosis - Edict of Expulsion 1492 (2017) http://www.imdb.com/title/tt3580466/ Nežinau, kiek tiesos.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 11 07, 15:16)
imdb rašo, kad Kivanč čia filmuosis -  Edict of Expulsion 1492 (2017) http://www.imdb.com/title/tt3580466/ Nežinau, kiek tiesos.

Nu IMDB paprastai grybu neraso, nors daugiau niekur tokios info neteko matyti. Gal cia tas kur Russel Crow ji pakviete vaidinti. Bet lyg ir nedave jis oficialaus sutikimo. Fainai butu bigsmile.gif
Bet cia ir raso, kad tik kitu metu pabaigoj ketinama pradet filmavimus.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 11 07, 16:16)
imdb rašo, kad Kivanč čia filmuosis -  Edict of Expulsion 1492 (2017) http://www.imdb.com/title/tt3580466/ Nežinau, kiek tiesos.

thumbup.gif
Ttaip va sitam filme ir skaiciau , kad jis vaidins, bet tikrai ne cia skaiciau ax.gif
Atsakyti
Neturiu ką žiūrėti, rekomenduokite, nebūtinai su Kivanč biggrin.gif . Bandžiau Gümüş, bet nežinau nežinau. Norisi kad įtrauktų, kaip Aşk-ı Memnu arba su gera vaidyba, kaip Kuzey Güney.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 11 07, 16:00)
Neturiu ką žiūrėti, rekomenduokite, nebūtinai su Kivanč biggrin.gif . Bandžiau Gümüş, bet nežinau nežinau. Norisi kad įtrauktų, kaip Aşk-ı Memnu arba su gera vaidyba, kaip Kuzey Güney.

As irgi jau prarijus viska, kas idomu buvo, o dabar blaskausi kaip nerami dusia biggrin.gif
Galvoju gal Merhamet pradesiu ziureti, daug geru atsiliepimu skaiciau, rimtas toks atrodo.
Nors man jau irgi tuos geriausius perziurejus, sunku kazkur uzsikabinti doh.gif
Atsakyti
Žinau, kad Didingas amžius labai žiūrimas, bet man ten aktoriai negražus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 11 07, 16:10)
Žinau, kad Didingas amžius labai žiūrimas, bet man ten aktoriai negražus biggrin.gif

Ne ne, jau sito tai neziuresiu niekada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 11 07, 18:04)
As irgi jau prarijus viska, kas idomu buvo, o dabar blaskausi kaip nerami dusia biggrin.gif
Galvoju gal Merhamet pradesiu ziureti, daug geru atsiliepimu skaiciau, rimtas toks atrodo.
Nors man jau irgi tuos geriausius perziurejus, sunku kazkur uzsikabinti  doh.gif

Pasidalinkit,o kas idomu buvo? as kaip tik noreciau pailseti nuo to kivanco, per daug jis vaidenasi akyse:-), man labai patiko toks serialas Son Bahar, be dideliu kriminalu,gera pabaiga, taip noretusi kazko teigiamo,geru emociju, ir neilgo
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 11 07, 18:33)
Pasidalinkit,o kas idomu buvo? as kaip tik noreciau pailseti nuo to kivanco, per daug jis vaidenasi akyse:-), man labai patiko toks serialas Son Bahar, be dideliu kriminalu,gera pabaiga, taip noretusi kazko teigiamo,geru emociju, ir neilgo

Zinokit sunku ka ir patarti, nes nesu jau tiek daug pati macius. Nemegstu ziureti bet ko. O pas turkus su pozityvu ir teigiamomis emocijomis sunku, sakyciau biggrin.gif Bent jau is mano patirties ziurint smile.gif
As, kadangi prisiekusi Kivanc gerbeja, tai pirmiausia, aisku, prarijau viska su juo biggrin.gif
Po Uzdraustos meiles ir Kuzey guney, kuriems, mano akimis, lygiu tiesiog nera, tikrai buvo sunku atrasti ka ziureti, viskas atrode neverta demesio.
Apie Gumus ir Menekse ile Halil nepasakosiu, jei Kivanc nedomina biggrin.gif Nors Gumus man tikrai visai patiko smile.gif Tik tiek, kad jis laaaabai ilgas. Bet va ten ir kriminalo neperdaugiausiai ir meile grazi, ir pabaiga gera smile.gif
Menekse ile Halil nepatiko.

Dabar pradejau galvoti, ir, ziuriu, kad kiek nemazai is mano matytu jau parode musu TV biggrin.gif Ir galiu pasidziaugti, kad tikrai rodo geriausius thumbup.gif Kita vertus, lepina ziurova biggrin.gif Paskui va pripranti prie gero ir prastesniu produktu nebesinori biggrin.gif

Is tokiu lengvesniu, tai sakyciau gal Asi ir Gonulcelen, jie tokie visiskai apie nieka. Na, apie meile, aisku biggrin.gif Be kriminalu praktiskai. Bet man ju siuzetai kiek primine meksikiecius cool.gif Ypac Gonulcelen. Bet aktoriai grazus ir vaizdas akiai mielas. Netrumpi.

Suskunlar trumpas, bet ziauriai itemptas, sunkus siuzetas. Uzmigt sunku budavo vakare paziurejus biggrin.gif Bet man patiko.

Intikam bandziau ziuret, tai visiskai nepatiko, meciau po keliu seriju. Kaip ir Eski Hikaye.

Dabar ziuriu Hatirla sevgili, su Beren Saat, senovinis, Turkijoj neramumai, revoliucijos ir salia eina linija apie labai grazia meile, bet jis dar tik verciamas ir su titrais.
Taip pat is rodomu ir verciamu yra Kara para ask, bet ten jau kriminalai, lavonai biggrin.gif

Is nerodytu per tv, turbut tiek. Sakau, ne tiek ir daug smile.gif
Kitos merginos gal pasidalins, kurios daugiau mate 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 07 lapkričio 2014 - 20:51
Milagra, is cia paminetu bandziau Asi ziureti,bet labai prastas vertimas,tai meciau, o Intikam gal ir idomus,bet labai panasus i Kerstas, kuri perziurejau ,tai nenorejau to paties ziureti.
Na, aciu uz rekomendacijas, gal kuriuo susigundysiu pasiskaitinejusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 11 09, 17:01)
Milagra, is cia paminetu bandziau Asi ziureti,bet labai prastas vertimas,tai meciau, o Intikam gal ir idomus,bet labai panasus i Kerstas, kuri perziurejau ,tai nenorejau to paties ziureti.
Na, aciu uz rekomendacijas, gal kuriuo susigundysiu pasiskaitinejusi smile.gif


Žinokit, man visai patiko Sila jis 2006 metų nėra naujas, bet gana įdomus, gal kas nors ir šitu susidomės smile.gif
Atsakyti