Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 09, 14:22)
Jie tik sako, kad po dvi biggrin.gif o is tikruju po viena normalia turkiska biggrin.gif tai rodys 29 sestadienius biggrin.gif o Kurto maciau laika siekt tiek pakeite ir rodys ir sest. Ir sekmad.


Aš nemanau, kad Kurtą tiesiogiai žiūręsiu... Ar tu čia apie tv3? Ta prasme, kad tv3 šešt, o oroginalą sekm?
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 09, 21:26)
Aš nemanau, kad Kurtą tiesiogiai žiūręsiu... Ar tu čia apie tv3? Ta prasme, kad tv3 šešt, o oroginalą sekm?

Oi ne as jo online tikrai neziuresiu biggrin.gif as isvis negarantuoju, kad pirma sezona istempsiu biggrin.gif
per tv3 rodys ir sestadieniais ir sekmadieniais.
Atsakyti
Pažiūrėjau 5 Kurto serijas. Daugiau tuo tarpu nebenoriu schmoll.gif . Aš seniai jau susikūriau tokią teoriją, kad rusus geriausiai vaidina tik rusai. Na, Kurte ten daug totoriškų reikalų, bet vistiek arti Rusijos. Holivudas kai vaidina rusus, tai juokas ima. Net Ralph Fiennes, Oneginą vaidindamas, neįtikino. Kivančo tas ruso (totoriaus) karininko stotas man irgi toks perspaustas. Pati istorija tai ką žinau g.gif Šura iššoka iš traukinio, vos ne kaip Titanike, o jos mama tik "nu nu, negražu" doh.gif Vaizduoją turtingą, įtakingą šeimą, manau, turėjo sukelti visus ant blakstienų, kad dukrą susigrąžint. Tokia mano, tskant, nuomonė. Gero žiūrėjimo susidomėjusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2014 09 10, 00:46)
Pažiūrėjau 5 Kurto serijas. Daugiau tuo tarpu nebenoriu  schmoll.gif . Aš seniai jau susikūriau tokią teoriją, kad rusus geriausiai vaidina tik rusai. Na, Kurte ten daug totoriškų reikalų, bet vistiek arti Rusijos. Holivudas kai vaidina rusus, tai juokas ima. Net Ralph Fiennes, Oneginą vaidindamas, neįtikino. Kivančo tas ruso (totoriaus) karininko stotas man irgi toks perspaustas. Pati istorija tai ką žinau  g.gif Šura iššoka iš traukinio, vos ne kaip Titanike, o jos mama tik "nu nu, negražu" doh.gif Vaizduoją turtingą, įtakingą šeimą, manau, turėjo sukelti visus ant blakstienų, kad dukrą susigrąžint. Tokia mano, tskant, nuomonė. Gero žiūrėjimo susidomėjusioms  4u.gif

Jūs čia dar labai gražiai atsiliepėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2014 09 09, 17:46)
Pažiūrėjau 5 Kurto serijas. Daugiau tuo tarpu nebenoriu  schmoll.gif . Aš seniai jau susikūriau tokią teoriją, kad rusus geriausiai vaidina tik rusai. Na, Kurte ten daug totoriškų reikalų, bet vistiek arti Rusijos. Holivudas kai vaidina rusus, tai juokas ima. Net Ralph Fiennes, Oneginą vaidindamas, neįtikino. Kivančo tas ruso (totoriaus) karininko stotas man irgi toks perspaustas. Pati istorija tai ką žinau  g.gif Šura iššoka iš traukinio, vos ne kaip Titanike, o jos mama tik "nu nu, negražu" doh.gif Vaizduoją turtingą, įtakingą šeimą, manau, turėjo sukelti visus ant blakstienų, kad dukrą susigrąžint. Tokia mano, tskant, nuomonė. Gero žiūrėjimo susidomėjusioms  4u.gif

Aš žiūrėjau pirmąjį sezoną, ir nors esu nusivylusi, vistiek žiūrėsiu ir antrąjį. Neprarandu vilties, kad siužetas pegėrės.. g.gif
Atsakyti
Pasipasakokit, turku serijalu megejos, gal matet Aglatan Dans seriala? Netycia fb aptikau, pirmas ispudis is trailerio atrodo idomus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(circus @ 2014 10 14, 23:23)
Pasipasakokit, turku serijalu megejos, gal matet Aglatan Dans seriala? Netycia fb aptikau, pirmas ispudis is trailerio atrodo idomus.  g.gif

Labas rytas,
as asmeniskai jo neziurejau, bet kiek zinau, jo tik 5 serijos yra. Jo nebaige (turbut del zemu reitingu nutrauke, kaip ir dauguma turkisku serialu). Bet lyg kazkuri mergina sioje temoje ji bande ziureti.
Atsakyti
Labas rytas,
o kur dingo kurt sejito ir suros tema? norejau pasiburnot, bet neber kur biggrin.gif ar cia is to nusivylimo autore adminu paprase tema istrinti biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nesugausi: 06 lapkričio 2014 - 08:52
QUOTE(Nesugausi @ 2014 11 06, 08:52)
Labas rytas,
o kur dingo kurt sejito ir suros tema? norejau pasiburnot, bet neber kur biggrin.gif ar cia is to nusivylimo autore adminu paprase tema istrinti biggrin.gif ?

Oi galvoju kaip nera temos, paziuriu savo favorituose, bandau atidaryti, o tikrai nebera, tema istrinta doh.gif As laukiu jau 19 serijos, 18 perziurejau turkiskai, nors nieko nesupratau, bet akis i Kivanc paganiau lotuliukas.gif Labai laukiu kuo pasibaigs serialas, juk kazkuri nare sake tik trys serijos beliko, tai laukiu visu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2014 11 06, 12:17)
Oi galvoju kaip nera temos, paziuriu savo favorituose, bandau atidaryti, o tikrai nebera, tema istrinta  doh.gif  As laukiu jau 19 serijos, 18 perziurejau turkiskai, nors nieko nesupratau, bet akis i Kivanc paganiau  lotuliukas.gif  Labai laukiu kuo pasibaigs serialas, juk kazkuri nare sake tik trys serijos beliko, tai laukiu visu  ax.gif

nu va, vadinas nesu žabala biggrin.gif gaila, kad ištrynė, būčiau išsiburnojus, tad teks čia:D aš tai jau laukiu pabaigos kuo greičiau ir nujaučiu kuo baigsis, mano improvizacija - Sejitas gale mirs, jo meilės laiškai, kuriuos kaip supratau jis rašė išvykęs kareivukų apmokyt, tik nerodė kam, bus skirti Šurai, Murka po tos vienintelės nakties bus pastojus...

o šiaip tai jus man pasakykit, kur dingo ale tas vaikinukas, kuris Tina Stambule gelbėjo, taip akį jai merkė?, maniau kažkas įsirutulios, bet va dingo iš ekranų ir istorija nutyli.. o dabar va matai dėl Tinos meilės tam kitam 'draugeliui' Šura už Piotro ale tekėt sutiko. Suprantu kodėl serialo reitingai maži, nes viskas padaryta ne dėl žiūrovų laimingos pabaigos troškimo
Atsakyti
Merginos, tema buvau as sukurus, bet isstrinti jos tikrai neprasiau biggrin.gif

Turkai skaito mus, matyt biggrin.gif Arba TV3 ax.gif Nenaudinga informacija, kad serialas toks nepopuliarus, kad net uzdarytas buvo cool.gif
Atsakyti
O aš žiūriu ko čia ši tema atgijo biggrin.gif Milagra, gal žinot, kur dabar Kivanč filmuosis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lux: 06 lapkričio 2014 - 22:01