Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

O man visai patinka. Aišku, kas per daug, tas nesveika, bet kažkiek susipažint man visai įdomu. Ypač kas susiję su Atatiurku. Aš kaip tikra turkė jį labai gerbiu biggrin.gif
O, be to, Beren nuostabi wub.gif Elcin irgi wub.gif biggrin.gif

Tiesa, ar žiūrėjai tu tą vergę Izaurą Gonulcelen? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 09,)

Tiesa, ar žiūrėjai tu tą vergę Izaurą Gonulcelen? biggrin.gif

Zinok, iki 10 seriju pratraukiau, veliau nervai nebelaike biggrin.gif nu grynai Marimar biggrin.gif bet ateis ziema, bus daug laisvu vakaru, gal daziuresiu prasukdama, nes aktoriai tai visai nieko buvo biggrin.gif
Atsakyti
Na šiandien krepšinis, tai kaip dar vienas turkų serialas - Keremas, Omeras :-) Bet kad ir kokie geri tie jūsų serialai, mes už LIETUVĄ!!
basketball.gif lithuania.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 09 09, 03:43)
Na ką, žiūriu tą "Zapomni liubimyj". Aišku, dar tik 3 serijas mačiau, bet patinka man  rolleyes.gif Toks politinis, daug informacijos apie Turkijos teisinę/politinę sistemą. Ir, aišku, meilė smile.gif

O čia su įgarsinimu?
Atsakyti
lotuliukas.gif lithuania.gif basketball.gif lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 09, 17:49)
Na šiandien krepšinis, tai kaip dar vienas turkų serialas - Keremas, Omeras :-)  Bet kad ir kokie geri tie jūsų serialai, mes už LIETUVĄ!!
basketball.gif  lithuania.gif

O čia su įgarsinimu?

Ašikas lotuliukas.gif

lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif

Ne, su titrais, bet ir tai džiaugiuosi, nes seniai jo laukiu. Man labai patinka, užsikabliavau blush2.gif
Atsakyti
Kažkuri jau buvot minėjus apie šį naują su Bugra...atrodo ir Ferhatą iš KG pamatysim.... Planuojat kuri žiūrėt? Prasidės 14 rugsėjo per Kanal D. Traileriai visai įdomiai susižiūrėjo, ir jei teisingai supratau Bugra vėl blogiuko rolėj, kas jam labai tinka rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 09, 20:09)
Kažkuri jau buvot minėjus apie šį naują su Bugra...atrodo ir Ferhatą iš KG pamatysim.... Planuojat kuri žiūrėt? Prasidės 14 rugsėjo per Kanal D. Traileriai visai įdomiai susižiūrėjo, ir jei teisingai supratau Bugra vėl blogiuko rolėj, kas jam labai tinka

Siaip noreciau uzmest aki biggrin.gif bet nzn kaip as viska spesiu apziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip taip, bus ir Ferhatas biggrin.gif Mano mylimiausias lotuliukas.gif Aš tai žiūrėsiu. Na, bent jau pabandysiu.
O ką tu tiek planuoji žiūrėti, Raimusiuxxx?
Aš tai tik KPA kolkas žiūriu ir tą Hatirla sevgili. Bet tai jo tik 8 serijos išverstos, o paskui jau ilgai teks laukti ir žiūrėti po vieną. Dar damušinėju Gumuš su vertimu, bet ten irgi po vieną seriją vis atsiranda laiks nuo laiko. Taip kad kažkam dar laiko tikrai atrasiu. Bandysiu žiūrėti su Bugra ir, žinoma, su Muratu rolleyes.gif Kurto, jaučiu, nežiūrėsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 09, 20:46)
Taip taip, bus ir Ferhatas biggrin.gif Mano mylimiausias  lotuliukas.gif Aš tai žiūrėsiu. Na, bent jau pabandysiu.
O ką tu tiek planuoji žiūrėti, Raimusiuxxx?
Aš tai tik KPA kolkas žiūriu ir tą Hatirla sevgili. Bet tai jo tik 8 serijos išverstos, o paskui jau ilgai teks laukti ir žiūrėti po vieną. Dar damušinėju Gumuš su vertimu, bet ten irgi po vieną seriją vis atsiranda laiks nuo laiko. Taip kad kažkam dar laiko tikrai atrasiu. Bandysiu žiūrėti su Bugra ir, žinoma, su Muratu  rolleyes.gif Kurto, jaučiu, nežiūrėsiu  blush2.gif

Tai ziuriu "Bescenaja vremia" (ten 3 sezonai, serijos po 1,45 min!!!!!!), KPA, kadangi per LNK nevisad iseina paziuret Fatmagul, tos dienos serija rytais rusiskai pasiziuriu.Juk nieko negaliu praleisti:lotuliukas: "Kurta" bandysiu ziuret, GAL dar ta "20 min." daziuresiu mirksiukas.gif na "Kuzeju" turbut irgi ziuresiu, nu va dar jeigu ta su Burga nauja. Nemazas skaicius gaunasi rolleyes.gif o juk dar reikia forume papliurpt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 09, 21:00)
o juk dar reikia forume papliurpt lotuliukas.gif

Oi, tai čia savaime aišku lotuliukas.gif Ir privaloma tiesiog biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa, aš tą 20 minučių kažkurį vakarą pažiūrėjau, kažkaip suintrigavo, bet ne iki tiek kad lysčiau ieškot su rusišku vertimu lotuliukas.gif , taigi gal ir pažiūrėsiu šį, nes tik vieną kart savaitėj, o ir kaip supratau serijų nedaug... A, tiesa, o čia po 2 serijas rodo, tai reiškia iśvis mažai čia jo išeis?
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 09, 21:14)
Tiesa, aš tą 20 minučių kažkurį vakarą pažiūrėjau, kažkaip suintrigavo, bet ne iki tiek kad lysčiau ieškot su rusišku vertimu lotuliukas.gif , taigi gal ir pažiūrėsiu šį, nes tik vieną kart savaitėj, o ir kaip supratau serijų nedaug... A, tiesa, o čia po 2 serijas rodo, tai reiškia iśvis mažai čia jo išeis?

Jie tik sako, kad po dvi biggrin.gif o is tikruju po viena normalia turkiska biggrin.gif tai rodys 29 sestadienius biggrin.gif o Kurto maciau laika siekt tiek pakeite ir rodys ir sest. Ir sekmad.
Atsakyti