Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Milagra @ 2014 09 08, 16:42)
lotuliukas.gif na ir as tikiuosi, kad ne  lotuliukas.gif Tiesiog, mane sita improvizacija suneramino kiek  cool.gif

Man tai ji iš vis BE RYŠIO schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 09 08, 15:44)
Man tai ji iš vis BE RYŠIO  schmoll.gif

Tai butent. As jau Kuziejaus temoj pasisakiau su kuo man ji asocijuojasi biggrin.gif Tikrai ne su Kuzey Guney biggrin.gif
Cia kaip kazkada isverte Pretender - Pretendentas biggrin.gif Arba anksciau daznu atveju pasitaikydavo give me a hand - duok man ranka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 08 rugsėjo 2014 - 16:12
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 07, 16:00)
Papildyta:
Ar kas žiūrėjot tą 20-minutį?Aš pradėjau,bet nebaigiau...deja,esu žmogelis daugiau norintis gėrio,o ne blogio.Nepatiko... unsure.gif Geriau jau aš žvilgtelsiu į muilo operų statuso nepraradusius serijalus tongue.gif


Aš žiūrėjau 20 minučių. Kadangi pirmas rimtai mano žiūrėtas turkų serialas yra Fatmagiul, kuris man buvo nuostabus, tai po Fatmagiul dvasingumo ir jausmingumo, 20 minučių nesužavėjo kol kas, bet dar bandysiu, gal įtrauks. Motyvai su šiokiais tokiais nukrypimais pasirodė iš holivudinio "Trys įtemptos dienos".
Papildyta:
Pamačiau šiandien naujo turkų serialo anonsą per lnk ir įlindau čia pažiūrėt, kas jis per vienas. Dabar jau aišku, na ką, laukiu "Ugnies ir ledo" ir aš thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 08 rugsėjo 2014 - 17:08
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 08, 17:07)
Aš žiūrėjau 20 minučių. Kadangi pirmas rimtai mano žiūrėtas turkų serialas yra Fatmagiul, kuris man buvo nuostabus, tai po Fatmagiul dvasingumo ir jausmingumo, 20 minučių nesužavėjo kol kas, bet dar bandysiu, gal įtrauks. Motyvai su šiokiais tokiais nukrypimais pasirodė iš holivudinio "Trys įtemptos dienos".
Papildyta:
Pamačiau šiandien naujo turkų serialo anonsą per lnk ir įlindau čia pažiūrėt, kas jis per vienas. Dabar jau aišku, na ką, laukiu ir aš thumbup.gif

As jau minejau, kad "20 min."tai ne is tu dvasinguju serialu. Jis toks labiau veiksmo, susukto siuzeto megejoms.
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 08, 17:07)
Aš žiūrėjau 20 minučių. Kadangi pirmas rimtai mano žiūrėtas turkų serialas yra Fatmagiul, kuris man buvo nuostabus, tai po Fatmagiul dvasingumo ir jausmingumo, 20 minučių nesužavėjo kol kas, bet dar bandysiu, gal įtrauks. Motyvai su šiokiais tokiais nukrypimais pasirodė iš holivudinio "Trys įtemptos dienos".
Papildyta:
Pamačiau šiandien naujo turkų serialo anonsą per lnk ir įlindau čia pažiūrėt, kas jis per vienas. Dabar jau aišku, na ką, laukiu "Ugnies ir ledo" ir aš thumbup.gif

Is to, ka paraset, tai truputi drisciau suabejoti ar Ugnis ir ledas jums irgi patiks. Ypac pirmasis sezonas. Ten dvasingumo ir jausmingumo mazoka pradzioj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 08, 17:21)
Is to, ka paraset, tai truputi drisciau suabejoti ar Ugnis ir ledas jums irgi patiks. Ypac pirmasis sezonas. Ten dvasingumo ir jausmingumo mazoka pradzioj  rolleyes.gif

As manau atvirksciai, nes musu su Skuba3 apie Fatmagule 99 proc. nuomones sutampa. biggrin.gif tai man "Kuzej Gunej" butent 1 sezonas zymiai stipresnis. Kaip tik man jame labiau visu vidinis pasaulis atsiskleidzia blush2.gif Na, bet aisku, juk niekada negali zinot. Beja nekyla man net ranka taip lietuviskai ta seriala vadinti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 08, 17:35)
As manau atvirksciai, nes musu su Skuba3 apie Fatmagule 99 proc. nuomones sutampa. biggrin.gif tai man "Kuzej Gunej" butent 1 sezonas zymiai stipresnis. Kaip tik man jame labiau visu vidinis pasaulis atsiskleidzia blush2.gif Na, bet aisku, juk niekada negali zinot. Beja nekyla man net ranka taip lietuviskai ta seriala vadinti. blink.gif

As apie tai, kad ten taip pat daug kriminalo, snukiadauzio ir t.t. ir pan.
Man ir paciai buvo sunku susidraugauti su visu tuo. Ferhatas uzkniso juodai ir as ta dali maciau gerokai istempta.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 08, 19:59)
As apie tai, kad ten taip pat daug kriminalo, snukiadauzio ir t.t. ir pan.
Man ir paciai buvo sunku susidraugauti su visu tuo. Ferhatas uzkniso juodai ir as ta dali maciau gerokai istempta.

As aisku labai prabegom ir pavirsutiniskai paskaiciau apie Kuzey Guney, bet buvau susidarius ispudi,kad ten apie seimos ir broliu santykius. Tai be kriminalo niekaip turkai biggrin.gif Beje,Fatmagiulej man patinka ir tas,kad kai jau rodo reikalus su teisesauga,tai nerodo visisku pasaku (lotynamerkieciai savo operose megsta tokias pasakas),bet cia gal labiau mano profesine puse dziaugiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 08, 18:14)
As aisku labai prabegom ir pavirsutiniskai paskaiciau apie Kuzey Guney, bet buvau susidarius ispudi,kad ten apie seimos ir broliu santykius. Tai be kriminalo niekaip turkai  biggrin.gif Beje,Fatmagiulej man patinka ir tas,kad kai jau rodo reikalus su teisesauga,tai nerodo visisku pasaku (lotynamerkieciai savo operose megsta tokias pasakas),bet cia gal labiau mano profesine puse dziaugiasi biggrin.gif

Na, Kuziejuj buvo pasakos elementu, mano galva. Tai vienintelis dalykas, kas mane nervino.
Atsakyti
wub.gif clap.gif wub.gif clap.gif thumbup.gif thumbup.gif bis.gif bis.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

O čia tai sventė! Ačiū panos už linksmas naujienas! Tikiuosi čia ne apriliaus, ir ne kokio pirmadienio pokštas! lotuliukas.gif

Pagaliau, pagaliau!

O išversti galėjo papraščiausiai šiaurė ir pietūs, nebent dvi prasmes Kuzey ir Guney turi.... bet jei jau pradės vadintis Ledukais ir Pietukais, tai jo.... doh.gif , jau net mano meilė šio filmo neišgelbės!

Gerai kad boikotą paskelbėm, dabar daug kas galėtis Kuziuku džiaugtis!
Papildyta:
Aišku, bus kad daug kam ir nepatiks, bus kas ir nežiūrės, kas kritikuos ir t.t. Yra ir pasakų elementų, ir Ferhato linija - per daug, bet man tai vistiek vienas iš nuoširdžiausių filmų, kurį žiūrėdamas gali ir vergti, ir žvengti iki nukritimo.... Oi jau labai labai laukiu!

Sorry Raimiuxxx, dabar jau negaliu sulaukt kada Fatmagül baigsis... blush2.gif
Papildyta:
O dabar varom į Kuzės temą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 08 rugsėjo 2014 - 20:29
Na ką, žiūriu tą "Zapomni liubimyj". Aišku, dar tik 3 serijas mačiau, bet patinka man rolleyes.gif Toks politinis, daug informacijos apie Turkijos teisinę/politinę sistemą. Ir, aišku, meilė smile.gif
Atsakyti
O as nemegstu politikos, tame kur as ziuriu irgi yra politine to laikmecio linija, visokie anarchistai ir pan. Ta vieta dazniausiai prasuku lotuliukas.gif
Atsakyti