Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

thumbup.gif valiooooooooooooop po Fatmagiul Kuziuka rodyys, bet vercia "Ugnis ir ledas"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 08 rugsėjo 2014 - 13:16
KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA rodys LNK blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Ugnis ir ledas
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 08, 14:16)
KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA rodys LNK  blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ugnis ir ledas

O kazin lietuviai vadins Kuzia ugnim ar ledu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ka as sakiau biggrin.gif atejo i jusu kiema svente panos biggrin.gif
Atsakyti
As jau kai pamaciau tai net pasokau, eina sau LNK kaip reitingus pasikels smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2014 09 08, 13:32)
As jau kai pamaciau tai net pasokau, eina sau LNK kaip reitingus pasikels smile.gif

Del reitingu, tai lnk rodomas Didingas amzius, jau ir taip jiems visus reitingus pramusa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 08, 13:31)
Na ka as sakiau biggrin.gif atejo i jusu kiema svente panos biggrin.gif

Issigando musu su Mockava boikoto lotuliukas.gif
Papildyta:
Bet vertimas tai kolkas nieko gero nezada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 08, 13:38)
Issigando musu su Mockava boikoto  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif matyt Mockava grasinama laiska parase biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 08, 14:31)
Na ka as sakiau biggrin.gif atejo i jusu kiema svente panos biggrin.gif

Sventė bus jei dar i LNK go kels, nes kitu atveju man jokio skirtumo unsure.gif darbe vis tiek bunu tokiu metu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 08 rugsėjo 2014 - 13:43
Mockava, eiks, kur dingai? biggrin.gif Yra reikalas alc.gif alc.gif

As kaip tik po Kuzios gif'us knaisiojausi, vaikai panda ziurejo per LNK fone, netycia pakeliu akis - ogi mano Kivancikas biggrin.gif Ugnis ir ledas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 08, 13:40)

Bet vertimas tai kolkas nieko gero nezada  biggrin.gif

Tai va tai va. Bus jums taip, kaip man su dabartiniu Fatmagul vertimu doh.gif net sirdi skauda kai megstamas frazes versdamai nugrybauja biggrin.gif dabar jus galesit kankintis tongue.gif nors garantuotai ir man tas vertimas nepatiks g.gif
Atsakyti
Dabar supratau kodel TV3 Kurta pirko biggrin.gif Nes Kuzia jau nupirktas buvo lotuliukas.gif Kas jimes beliko nabagams cool.gif
Atsakyti