Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

Susiradau sau antra turkiska meile wub.gif Vat koks vyras wub.gif
http://www.youtube.c...h?v=Bh5dlkxpGLc
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 07, 14:46)
Susiradau sau antra turkiska meile wub.gif Vat koks vyras wub.gif
http://www.youtube.c...h?v=Bh5dlkxpGLc


Ar ne atrodo,kad mergaičiukė labai panaši savo šypsena į Ezelio motiną??? g.gif
Papildyta:
Ar kas žiūrėjot tą 20-minutį?Aš pradėjau,bet nebaigiau...deja,esu žmogelis daugiau norintis gėrio,o ne blogio.Nepatiko... unsure.gif Geriau jau aš žvilgtelsiu į muilo operų statuso nepraradusius serijalus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 07, 14:00)
Ar ne atrodo,kad mergaičiukė labai panaši savo šypsena į Ezelio motiną??? g.gif
Papildyta:
Ar kas žiūrėjot tą 20-minutį?Aš pradėjau,bet nebaigiau...deja,esu žmogelis daugiau norintis gėrio,o ne blogio.Nepatiko... unsure.gif Geriau jau aš žvilgtelsiu į muilo operų statuso nepraradusius serijalus tongue.gif

Dabar kai pasaket, rimtai labai panasi sypsena. Beja, prisiminiau, kad ta aktore, kur buvo Ezelio motina, taigi tam "20 min" vaidina. Ten tokia gera tetulyte buvo, o cia ta tokia ziauri boba unsure.gif bent pradzioj...
Atsakyti
Na as vakar baigiau Fatmagiul ziureti, ir padariau isvada, jog labiausiai myliu tai Toygar Isikli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 09 08, 07:30)
Na as vakar baigiau Fatmagiul ziureti, ir padariau isvada, jog labiausiai myliu tai Toygar Isikli  wub.gif

lotuliukas.gif na va nors tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 08, 09:54)
lotuliukas.gif na va nors tiek biggrin.gif

Ir Selima biški lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 09 08, 08:57)
Ir Selima biški  lotuliukas.gif

Oi to tai ne biggrin.gif as tada geriau Rahmi biggrin.gif
Atsakyti
Oi, Toygar tai genijus wub.gif
Bet vis tiek man pati paciu paciausia absoliuciai nuostabiausia jo daina SI wub.gif wub.gif wub.gif

O as dziaugiuosi, kad ruses isgirdo mano prasymus ir pradejo versti seriala, kuri as labai norejau paziureti su Beren Saat. Hatirla sevgili. Jau 8 serijos isverstos, tai kuri laika turesiu ka veikti vakarais belaukdama treciadieniu biggrin.gif

Papildyta:
Beje, Selimas man irgi toks rolleyes.gif biggrin.gif Gaila man jo buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 08, 11:23)
Oi, Toygar tai genijus  wub.gif
Bet vis tiek man pati paciu paciausia absoliuciai nuostabiausia jo daina SI  wub.gif  wub.gif  wub.gif

O as dziaugiuosi, kad ruses isgirdo mano prasymus ir pradejo versti seriala, kuri as labai norejau paziureti su Beren Saat. Hatirla sevgili. Jau 8 serijos isverstos, tai kuri laika turesiu ka veikti vakarais belaukdama treciadieniu biggrin.gif

Papildyta:
Beje, Selimas man irgi toks  rolleyes.gif biggrin.gif Gaila man jo buvo  blush2.gif

Man ir si ir visos kitos girdetos filmuose BE isimties wub.gif

Ir man reiks gal aki uzmest g.gif neblogas?

Nu ir man jo gaila buvo...net labai, su ta panele graziai jie man ziurejosi, gal but butu kas pavyke jiem...

Beje man senio Jašarano vaidyba labai patiko, ir Erdogano ir advokatas savo darba manyciau atliko super. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 08 rugsėjo 2014 - 10:33
QUOTE(lauravala @ 2014 09 08, 10:27)
Ir man reiks gal aki uzmest  g.gif neblogas?

Nu ir man jo gaila buvo...net labai, su ta panele graziai jie man ziurejosi, gal but butu kas pavyke jiem...

Nezinau, caro ruriko laiku toks biggrin.gif Bet labai noriu ji paziuret, nes vienas pirmuju jos darbu.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 08, 11:34)
Nezinau, caro ruriko laiku toks biggrin.gif Bet labai noriu ji paziuret, nes vienas pirmuju jos darbu.

g.gif kiek pamenu tai carai rurikai lotuliukas.gif nepatinka tau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 08 rugsėjo 2014 - 10:45
QUOTE(lauravala @ 2014 09 08, 10:45)
g.gif  kiek pamenu tai carai rurikai  lotuliukas.gif  nepatinka tau...

Aha blush2.gif Bet vis tiek noriu paziuret biggrin.gif Nebeliko ka daugiau biggrin.gif
O jei rimtai tai labai giria ta seriala visur kiek skaiciau. Ir tas aktorius, su kuriuo vaidina, man visai idomus toks. Paziuresiu, jei nepatiks, tai nesikankinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti