Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

Sveikos. Pavasarį užsiregistravau amazon.co.uk. Nieko nepirkau, tiesiog susikūriau anketą. Šiandien viename forume paskaičiau, kad amazonas už anketą imą nemažą kasmetinį mokestį. Gal yra galinčių paprotinti,kaip yra iš tiesų? Ieškojau, bet niekur neradau, kaip tą anketą ištrinti... doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 08 10, 21:24)
Sveikos. Pavasarį užsiregistravau amazon.co.uk. Nieko nepirkau, tiesiog susikūriau anketą. Šiandien viename forume paskaičiau, kad amazonas už anketą imą nemažą kasmetinį mokestį. Gal yra galinčių paprotinti,kaip yra iš tiesų? Ieškojau, bet niekur neradau, kaip tą anketą ištrinti... doh.gif  4u.gif


Neima jokio mokesčio, nebent būtumėt VIP klientė, tai berods 30 sv. į metus. Bet kad tuo VIP tapti reikia kažkokią varnelę kažkur pažymėti.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 08 10, 17:14)
o kokią jūs pirkot ir kiek gavos?
Aš taip ir nesuprantu, kur jos pigiau,nors pirkau irgi iš mytoys

O beje senukuose anksčiau būdavo kuprinėms tikrai tas -30 proc, tik nelabai buvo iš ko rinktis


Nėra jau mano kuprinės, buvo tokia 4u.gif Kainavo rinkinys 45 eurus - apie 155 lt 4u.gif Tai ir sakau, kad gavosi dvigubai pigiau, nors Prismoj ar Maximoj mačiau tokį riinkinį, jei neklystu 349 lt kaštavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 08 10, 22:35)
Nėra jau mano kuprinės, buvo tokia  4u.gif Kainavo rinkinys 45 eurus -  apie 155 lt 4u.gif Tai ir sakau, kad gavosi dvigubai pigiau, nors Prismoj ar Maximoj mačiau tokį riinkinį, jei neklystu 349 lt kaštavo g.gif


dėkui 4u.gif
aš analogiškas čia mačiau, tai vis ne 350 Lt

O pati pirkau iš mytoys po 55 eur, tai man tik čiut pigiau gavos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 10 rugpjūčio 2014 - 21:53
Sveikos, gal kuri esat pirkusi prie dviracio tvirtinama vaikams karuti ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 08 10, 22:24)
Sveikos. Pavasarį užsiregistravau amazon.co.uk. Nieko nepirkau, tiesiog susikūriau anketą. Šiandien viename forume paskaičiau, kad amazonas už anketą imą nemažą kasmetinį mokestį. Gal yra galinčių paprotinti,kaip yra iš tiesų? Ieškojau, bet niekur neradau, kaip tą anketą ištrinti... doh.gif  4u.gif

Anketa nieko nekainuoja. Kainuoja Prime narystė, bet jeigu jos neužsakinėjote, tai mokėti ir nereikės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri pirko laipteli prie vezimelio vyresniam vaikui? kur geresnes kainos?
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 08 10, 22:24)
Sveikos. Pavasarį užsiregistravau amazon.co.uk. Nieko nepirkau, tiesiog susikūriau anketą. Šiandien viename forume paskaičiau, kad amazonas už anketą imą nemažą kasmetinį mokestį. Gal yra galinčių paprotinti,kaip yra iš tiesų? Ieškojau, bet niekur neradau, kaip tą anketą ištrinti... doh.gif  4u.gif


Man tai iskart, kai prisiregistravau kelis litus nuo korteles nuskaite, nesupratau uz ka g.gif

Gal zinote is kur nesiojama kompiuteri galima pigiau atsisiusti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal patarsite. vakar nepavyko atsiskaityti SD. buvau prisiregsitravusi savo vardu, o mokėjau su vyro Visa Virtuon, nepavyko. tada pakeičiau pavardę į vyro, kad sutaptų su kortele, į kortelę pervedėm daugiau pinigų ir vistiek nepraėjo
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 08 10, 22:16)
Kazi per kiek laiko ateitu siunta is SD?

beveik visada per 5 darbo dienas ateina mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 08 11, 10:08)
beveik visada per 5 darbo dienas ateina mirksiukas.gif  4u.gif

jau surinkote SD 4u.gif
Atsakyti
Gal dar Vilniuje yra renkanciu http://www.yoox.com/...?de...={'ctgr':[%27brs%27]}&season=X?
Arba as galiu parinkti ir uzsakyti 4u.gif Ar visos gavot tuos nuolaidu kodukus uzsiregistravus? as niekaip negaunu jokio verysad.gif
Atsakyti