Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

kas galit pasakyti apie APEPAZZA dydzius?

http://www.yoox.com/...p...K&sizeId=15

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 09 rugpjūčio 2014 - 21:59
QUOTE(Viltin @ 2014 08 09, 10:17)
Laba diena,
gal kas žinote, kur būtų galima gražių kuprinių (reikia pirmokei mergaitei) rasti atsisiųsti?


Aš iš Mytoys pirkau Herlitz, gavosi dvigubai pigiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 08 09, 22:52)
Aš iš Mytoys pirkau Herlitz, gavosi dvigubai pigiau cool.gif

Maximoj su nuolaida dar pigiau jos iseina.
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 09, 21:39)
kas galit pasakyti apie APEPAZZA dydzius?

http://www.yoox.com/...p...K&sizeId=15

turiu Apepazza šliures. tai mano nuomone, dydis atitinka 4u.gif tiesa, manųjų padas odinis, tai slidokas ax.gif bet vis viena aš jom labai patenkinta ax.gif
Atsakyti
Vienoje temoje skaičiau, kad lyg ir su LT kreditinėmis galima pirkti next uk (siuntimas į uk adresą). Ar yra bandžiusių?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 09, 23:29)
Maximoj su nuolaida dar pigiau jos iseina.


Gal žiūrint kokios reikia, maniškė gavosi perpus pigiau iš Mytoys, tai išeina, kad Maximoj kuprinėms bent 50 proc turėtų taikyti, jog apsimokėtų pirkti čia, o ne siųstis 4u.gif O tokios nuolaidos nesitikiu schmoll.gif Na gal, būna gi stebuklų lotuliukas.gif Bet lauk, tikrink, gaudyk akcijas, parsiunčiau ir spakaina biggrin.gif

Va Senukai padarė akciją 30 proc atseit viskam, specialiai kuprines būdama patikrinau, visos akcijnės, "nukainuotos" po 20-30 lt ir gana cool.gif
Atsakyti
merginos norejau patarimo, kas perkate is SD dzemperius, gal patarsite nuziurejau savo stambesnio sudejimo paaugliukui dzemperi, raso 13 IR XLB, kaip su dydziu butu, labai bijau prasauti, nes ankstesnej siuntoj parsisiunciau trningo kelnes XXL tai mano MB per dideles o jis 1.87 ugio sad.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 08, 14:34)
Reikia šuniui antiparazitinių priemonių, tad renku iš vaistinės smile.gif))
Renku www.cocooncenter.co.uk  iki nemokamo skubaus siuntimo (199 eurų)
Tvarkingus krepšelius (vardas, pavardė, nicas, tel.) siųskite prašau el.paštu Viktorija.Vinskute@gmail.com. Atsiėmimas Bajorų kalvose (netoli Santariškių) arba kita sutarta vieta.
Tik Vilnius, bankas SEB, Citadelė

renku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 10 rugpjūčio 2014 - 07:27
Gal pasidalinsit patirtim kur mergaitems apie 7 metu striuke rudeniui nupirkti?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas siuntes is kazkur balinamos dantu pastos Velym? Jei taip, tai is kur?
Atsakyti
Sveikos. Gal dar kas pirktų iš SD šiandien, Vilnius? Prisijungčiau, paskutinę dieną galioja kodukas.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 08 10, 15:18)
Sveikos. Gal dar kas pirktų iš SD šiandien, Vilnius? Prisijungčiau, paskutinę dieną galioja kodukas.

Aš planavau ryt pirkti, bet galiu ir šiandien, o koks kodas?
Atsakyti