Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

Aš taip pat prisijungčiau prie pirkimo iš clothingattesco 4u.gif Vilnius.
Papildyta:
Arba pati parinkčiau, bet tik DNB.
Atsakyti
Renku www.clothingattesco.com. Tvarkingus krepšelius prašau siųsti rkpirkiniai@gmail.com
Vilnius, galiu persiųsti į kitus miestus.
Tik DNB bankas.
Atsakyti
Gal kas Kaune iš Yoox planuoja siųstis... ? ax.gif Prisijungčiau
Atsakyti
As irgi noreciau prie Yoox bigsmile.gif
Atsakyti
tai kad nesenai Kaune rinko ko nesijungėt biggrin.gif nesusirinko suma ir aš tašės negavau dry.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas susidūrėte su Citadelės Amex. Pirkau prekes Vokietijoje. Atsiskaičiau kreditine. Pinigus rezervavo. Dabar pardavėjas parašė, jog neatinku saugumo reikalavimų ir atšaukia užsakymą. Parašė, kad galiu atsiskaityti Paypal. Pinigai pakabinti, suma deja nemaža. Skaičiau, kad kažkas iš jūsų rašė, kad su citadelės amex nėra galimybės atsiskaitant paypal nusistatyti, jog paypal skaičiuotų ne savo kursu, o banko. Ar tikrai taip? Ir dar. Ar jums buvo atšaukę užsakymą dėl saugumo, kai kortelė mano, siuntimo adresas sutampa su korteles adresu
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 23, 16:27)
Gal kas susidūrėte su Citadelės Amex. Pirkau prekes Vokietijoje. Atsiskaičiau kreditine. Pinigus rezervavo. Dabar pardavėjas parašė, jog neatinku saugumo reikalavimų ir atšaukia užsakymą. Parašė, kad galiu atsiskaityti Paypal. Pinigai pakabinti, suma deja nemaža. Skaičiau, kad kažkas iš jūsų rašė, kad su citadelės amex nėra galimybės atsiskaitant paypal nusistatyti, jog paypal skaičiuotų ne savo kursu, o banko. Ar tikrai taip? Ir dar. Ar jums buvo atšaukę užsakymą dėl saugumo, kai kortelė mano, siuntimo adresas sutampa su korteles adresu


pas mane tokia... sulauksiu metu galo ir grazinsiu doh.gif Taip paypalu mokant kursas kiek didesnis (bet nedaug), o atsauke nera, tik daznai nepraeina...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 08 23, 16:35)
pas mane tokia... sulauksiu metu galo ir grazinsiu doh.gif  Taip paypalu mokant kursas kiek didesnis (bet nedaug), o atsauke nera, tik daznai nepraeina...

ačiū už atsakymą, reiks kažkaip dabar kad pinigus atkabintų
Atsakyti
QUOTE(rozete @ 2014 08 23, 16:03)
tai kad nesenai Kaune rinko ko nesijungėt biggrin.gif nesusirinko suma ir aš tašės negavau  dry.gif  biggrin.gif



Man reikia su persiuntimu ax.gif , ne visos mergaites sutinka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 23, 15:27)
Gal kas susidūrėte su Citadelės Amex. Pirkau prekes Vokietijoje. Atsiskaičiau kreditine. Pinigus rezervavo. Dabar pardavėjas parašė, jog neatinku saugumo reikalavimų ir atšaukia užsakymą. Parašė, kad galiu atsiskaityti Paypal. Pinigai pakabinti, suma deja nemaža. Skaičiau, kad kažkas iš jūsų rašė, kad su citadelės amex nėra galimybės atsiskaitant paypal nusistatyti, jog paypal skaičiuotų ne savo kursu, o banko. Ar tikrai taip? Ir dar. Ar jums buvo atšaukę užsakymą dėl saugumo, kai kortelė mano, siuntimo adresas sutampa su korteles adresu

QUOTE(Kriiste @ 2014 08 23, 15:35)
pas mane tokia... sulauksiu metu galo ir grazinsiu doh.gif  Taip paypalu mokant kursas kiek didesnis (bet nedaug), o atsauke nera, tik daznai nepraeina...

turiu amex kortele, mokant paypal ar kortele tiesiogiai skirtumo nepastebejau, tik jie nuo 07.01 pradejo taikyti 2 proc uz valiutos kovertavima ir 1 proc kad yra amex kortele, todel smarkiai isauga nuskaiciavimo kursas

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 23, 15:37)
ačiū už atsakymą, reiks kažkaip dabar kad pinigus atkabintų

rasyti per el.bankininkyste, rasote, kad atkabintu ir jei vis del to parduotuve nuskaiciuos pinigus sutinkate padengti valiutos pirkimo kursa. atkabina per 2-3 dienas
Atsakyti
Gal yra norinčių jungtis prie boots? g.gif
per mažai eye q užsisakiau doh.gif
klaipėda, galima persiuntimas

d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Leda @ 2014 08 23, 14:28)
Gal kas Kaune iš Yoox planuoja siųstis... ? ax.gif Prisijungčiau



QUOTE(tuke @ 2014 08 23, 14:46)
As irgi noreciau prie Yoox  bigsmile.gif



QUOTE(rozete @ 2014 08 23, 16:03)
tai kad nesenai Kaune rinko ko nesijungėt biggrin.gif nesusirinko suma ir aš tašės negavau  dry.gif  biggrin.gif



QUOTE(tuke @ 2014 08 23, 16:49)
Man reikia su persiuntimu ax.gif , ne visos mergaites sutinka verysad.gif

taip, Kaune viena mergina rinko, bet lyg neuzsake. nes as jokio patvirtinimo negavau.gal tada as parinkt galiu g.gif .
Jonava- Kaunas (darbo metu Aleksotas). jei tinka siuskit man uzsakymus is YOOX 4u.gif i az
del persiuntimo manau irgi susitarsim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 23 rugpjūčio 2014 - 19:06