Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

QUOTE(giedresg @ 2014 08 12, 13:35)
Labutis, sakykite gal kas isbandete adreso nuoma USA2YOU shopping?? Gal pasidalintumete patirtimi?  smile.gif


isbandziau juos neseniai, tikiuosi kita savaite jau gauti siuntini smile.gif jie kaip imone tai viska siuncia ir su muitais ir pvm. cia info lietuviskai www.usa2you.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbulas123: 21 rugpjūčio 2014 - 18:17
QUOTE(dives @ 2014 08 21, 18:08)
Pirksiu YOOXa vakare, gal butu norinciu prisijungt, nezinau tik kiek truksta iki free shipo, bet manau nebedaug...  rasykit

vlastimilak@gmail.com


Panevėžys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 21, 18:24)
Panevėžys 4u.gif




ka perkat? wink.gif 4u.gif
Atsakyti
clothingattesco kodukas FFTWENTY14 - perkant virš 50 svarų taiko 20% nuolaidą 4u.gif galioja iki 25 dienos.
Atsakyti
Lin1, dabar neturiu laiko peržiūrėt savo dream listo, jis visas užpildytas, dar atskirai netoli 100nuorodų turiu išsisaugojus, būna, kad su laiku noras praeina, taiva sėsiu ir žiūrėsiu kam kaina jau labai gera, o kai kas dar gali palaukt...praeita syki love mochino dzinsus uz 40euru nugvelbiau, man nelabai tiko-drauge pasieme, nezinau-tai kad ten visko yra, tik pirk
Atsakyti
Labas,
Gal galit paaiskinti kaip grazinti SD prekes. Kaip as su suprantu reikia uzpildyti prideta forma, o lipduka ar reikia klijuoti ant siuntinio ir dar siuntimas per Lietuvos pasta ar ne? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galit man padėti, susidūriau su šiokiu tokiu neaiškumu... ax.gif 4u.gif Padariau užsakymą iš SD, užsakymo suma- 102.58 eurų. Dabar žiūriu, kad banke rezervuota- 107.04 eurų. Tai kaip čia išeina, kodėl rezervuota didesnė suma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 08 21, 20:52)
Mergaitės, gal galit man padėti, susidūriau su šiokiu tokiu neaiškumu...  ax.gif  4u.gif Padariau užsakymą iš SD, užsakymo suma- 102.58 eurų. Dabar žiūriu, kad banke rezervuota- 107.04 eurų. Tai kaip čia išeina, kodėl rezervuota didesnė suma?  g.gif

Gal mokėjot per paypal?
Atsakyti
tesco neberenku 4u.gif
ryt atrasysiu del konkretesnes info visoms prisijungusioms.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 08 21, 17:40)
Gal patartumėte, kur ieškoti kokybiškų apatinių maikučių berniukui? 6 metai


man tai patinka M&S

QUOTE(Burbulas123 @ 2014 08 21, 19:15)
isbandziau juos neseniai, tikiuosi kita savaite jau gauti siuntini smile.gif jie kaip imone tai viska siuncia ir su muitais ir pvm. cia info lietuviskai www.usa2you.lt


tai nieko gero iš jų tuomet
Atsakyti
Dėl yooxo-tai šoką gavau, beveik viskas išpirkta blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 08 21, 21:10)
Gal mokėjot per paypal?



taip... unsure.gif
Atsakyti