Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

QUOTE(Positive* @ 2014 08 17, 17:06)
Man kažkaip atrodo, kad čia kiniečiai g.gif Jokių kontaktų nenurodyta, vienoj parduodutėj nurodytas el.paštas, baigiasi hotmail doh.gif Nepatikimai man atrodo.


Dėkui už nuomonę, ir man labai įtartina ten viskas pas juos. Nerizikuosiu.
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 17, 08:04)
matos kokia batukų odytė wub.gif

QUOTE(Lauragana @ 2014 08 17, 08:33)
O kaip batuku dydis, ar tikrai atitinka?

Taip, odytė tikrai mmm wub.gif Pado išlenkimas labai patogus, dydis atitinka - nešioju 37, batukai pats tas.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 08 17, 18:19)
Taip, odytė tikrai mmm  wub.gif Pado išlenkimas labai patogus, dydis atitinka - nešioju 37, batukai pats tas.

O rankine kiek kainuoja, man irgi labai faina wub.gif
Kas netiko? Dydis?
Atsakyti
kokie ten tie pirmieji paspirtukai vaikams? micro ten kazkaip biggrin.gif kur gera kaina perkat?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 08 17, 19:05)
kokie ten tie pirmieji paspirtukai vaikams? micro ten kazkaip biggrin.gif kur gera kaina perkat?

paspirtukai:
http://www.mytoys.de...ductsPerPage=40
http://www.sport-tie...ller-2062948600
Atsakyti
Mini micro 2-5 metų amžiaus, o maxi micro nuo 5 iki 12 metų. Mes turim ir tokį, ir tokį. 2 metų mergaitė puikiausiai pavažiuoja su maxi micro.
www.expedition.lt (galima pirkti su 10% nuolaida), www.spirkis.lt, www.3s-sports.de
QUOTE(Rutele_S @ 2014 08 17, 19:05)
kokie ten tie pirmieji paspirtukai vaikams? micro ten kazkaip biggrin.gif kur gera kaina perkat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrep78: 17 rugpjūčio 2014 - 18:47
o gal kazka is rieduciu 5 metu mergaitei galite rekomenduoti? Nelabai isivaizduoju i ka reiketu atkreipti demesi renkantis g.gif Aciu kuri paprotins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 08 17, 18:19)
Taip, odytė tikrai mmm  wub.gif Pado išlenkimas labai patogus, dydis atitinka - nešioju 37, batukai pats tas.

labai gražus batukai, kiek kainuoja ir dar idomu kokia keltis batų , baisoka pirkti nesimatavus blush2.gif
Atsakyti
gal butu norinciu is mytoys.de pirkt, lauskiu prisijungianciu.(Klaipeda ar aplink)
Atsakyti
Kaip dabar geriau ir iš kur pirkti crocsus ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 17, 17:27)
O rankine kiek kainuoja, man irgi labai faina wub.gif
Kas netiko? Dydis?

Pradinė rankinės kaina buvo apie 230eu, nukoviau už 43eu. Nusprendžiau, kad būtinai būtinai turiu pačiupinėti kas čia tokio už tokią kainą biggrin.gif biggrin.gif Bet realiai panašią juodą jau turiu, tad pačiupinėjau ir mielai perleisčiau, jei kas susidomėtumėt.
O batukų odytė labai labai wub.gif Man minusas toks, kad aplink kulkšnį jie mandrai laisvi, aš mėgstu, kai būna suveržta, išsirinkau kitus, su batraiščiais rolleyes.gif

QUOTE(raimaza @ 2014 08 17, 19:14)
labai gražus batukai, kiek kainuoja ir dar idomu kokia keltis batų , baisoka pirkti nesimatavus blush2.gif

Nežinau kaip įvertinti ar tinka aukštai kelčiai unsure.gif Jei pėda nestandartinė, aš įsivaizduoju, kad baisu pirkt nesimatavus.
Atsakyti
Gal kas Vilniuje noretu jungtis prie Amazon.de siuntimui pasidalinti? Siusiuos tiesiai i LT 4u.gif
Atsakyti